filip-skála-850x480
21.4.2018
Kategorie: Politika

Soudruzi, zvolte si soudruha Skálu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAVID VLK

Soudruzi budou volit nového předsedu.Nahradili sice rudé hvězdy třešničkami,přesto se jedná pořád o ty nesmlouvavé bojovníky za nesmyslnou utopii socialismu. Teď mají navíc konečně šanci spoluřídit stát se svým třídním nepřítelem.

Soudruzi komunisté budou volit nové vedení. Přijede se podívat a moudře pohovořit i bývalý soudruh Zeman. Takže strana bude definitivně očistěna a legitimizována. Ex-soudruh Zeman to posvětí svou přítomností a možná pronese i významný státnický projev.

Možná to bude zase jednou něco ve smyslu: ” Přišel jsem se k Vám učit, jak stabilizovat společnost”

To soudruzi vždycky uměli “Stabilizovat společnost” pendrekama, kriminály, šibenicemi a uranovými doly.

Někteří Češi se ale stabilizovali s chutí a ta stabilizace jim vydržela dodnes. Dodnes jsou mentálně stabilizovaní v roce 1987- ej kdyby jen mohli zase vyvěsit praporky, to by byly krásné ulice.

Soudruzi tedy zvolí kudy dál, jestli se budou jen zuby nehty držet korýtek v parlamentě, nebo obnoví třídní boj.

Jsem jen poněkud zmaten, kdo je dneska ten třídní nepřítel soudruzi??? Protože býval to hlavně buržoust a toho teď podporujete v křesle premiéra. Co by na to řekl Lenin???

Koho tedy soudruzi na sjezdu zvolí? Slizkého Filipa, nebo burácejícího stalinistu, tyranosaura Skálu, nebo snad celoživotní politickou kariéristku soudružku Konečnou, která dělníka viděla tak možná na plakátku na nástěnce?

Já bych navrhoval soudruha Skálu. Abychom v tom měli všichni tak nějak jasno. I ti, co jsou pořád ještě socialisticky stabilizovaní.

Možná by konečně pochopili, že z komunisty totiž “demograta” neukováš ani srpem a kladivem ze staré dobré sovětské oceli.

 

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.