4535_clanok_foto
28.4.2016
Kategorie: Humor

Soudruzi, není diskriminace jako diskriminace!

Sdílejte článek:

PŘEMYSL VANĚK 28|04|2016

To je snad jasná věc, že práva nemůžou bejt stejný pro každýho, kam bysme pak přišli, ne? Už od Lenina je daný, že někdo vydělává a protože je blbej a stojí u lopaty nebo vede podnik, tak si nemá s utrácením daní lámat hlavu, od toho sou tu experti!  Co, že má něco logiku jakože jedna a jedna sou dvě, když soudruh řekne tři, tak tři. A nešpekulujte, starejte se ať to šlape v rachotě, daní je potřeba hromada.

Kola našeho vyprávění se začaly roztáčet loni v červenci, kdy mediálním světem otřásla zpráva, že realitní makléřka odmítla po telefonu romský zájemkyni (nastrčený bonzačce) na přání majitele pronajmout byt! To není žádná prdel, příště může taky majitel odmítnout třeba desetičlennou rodinu černochů nebo bílou chovatelku koček a Amnesty International by napsala takovou zprávu, že by mlíko po sankcích z EU zdražilo nejmíň o desetikorunu.

Soud byl spravedlivej, ta bílá svině zaplatila asi kilo, času s tim musela strávit, že si dovolenou tak dva roky neveme a dobře jí tak, rasistce. Řikám si, no sláva, konečně budeme mít všichni práv stejně, ale v tom mi normálně přejel mráz po zádech. Dyť přece z rozpočtu de rok co rok strašnejch milionů na podporu romskejch organizací, takže tim pádem jde o to, že ta nebohá menšina má proti ostatním etnikům práv víc a je diskriminovaná na základě původu, takovýhle svinstvo! Navíc co mi došlo, dyť vlastně z rozpočtu dostávaj love snad jen Romáci a jak k tomu přijdou ostatní, Vietnamci, Číňani, Slováci nebo třeba chudáci Ukrajinci, co jim doma lítaj rakety nad hlavou. Nebo Arménci, teď měli výročí nějakýho masakru co je chtěli vyhladit Turci a my jim z daní nedáme ani hovno, no normálně systém na hlavu.

Tak si řikám, proti tomuhle musim něco udělat a kdo je u nás větší expert na tyhle diskriminační svinstva než ombudsman.  Nebudu to protahovat, najedu na net, najdu maily a na ty co s tim maj co dočinění to pošlu. Slušně, spisovně, nepsal sem jak trotl jako teď, kdy si to vyprávim po svým protože mě to tak baví. Z úřadu nepřišlo za třicet dnů ani hovno, tak dotaz na zrušení diskriminace opakuju a píše floutek, že se omlouvá, že to předá. Trpělivost růže přináší a napsat jednou za měsíc mail mě nezabije, tak pokračuju a střídá se buď nic, slib nebo ať něco doplnim. Novou krev do žil mi ale vliv případ, kdy si policajti na letišti podali Afričana, co u nás byl nelegálně a při zatýkání ho „vystavili ponižujícímu chování“. Nevim co tim kdo myslí, když sem za mlada dělal výtržnosti, tak sem od policajtů dostal na služebně párkrát přes držku, takže mám tušení.

Nepiš a plať

Ale nikdy sem si nestěžoval, tak sem si řikal, že mám bonus a když se černocha ujala neziskovka a dohnala to až k Ústavnímu soudu, mohli by mi píchnout u ombudsmana proti tý diskriminaci. Nevim jestli toho měli moc, ale poslali mě do prdele. Tak pokračuju u ochránce práv a někdy v srpnu dopis od ombusmanky, kde píše, že mám doplnit to, co už sem asi měsíc předtim psal pohůnkovi. No neuspěl sem, na úřadě se na mě časem vysrali úplně, tak sem to napráskal na Petičním výboru, ale tam se mnou vyjebali taky.

Řikám si, že to už snad není možný, člověk chce zatočit s diskriminací, tak čeká, že zrovna na těhle místech mu pudou naruku a ani koulo. Nenechal sem to ale bejt a napsal jsem to jako oficiální stížnost Jirkovi Dienstbierovi, ten je tady přes to ministr a doufám, že to nenechá bejt. A když to nevyjde, zkusim to u Andreje, buď ať sežene v EU nějakou dotaci a na základě původu (to nesmí chybět) se sponzorujou spolky všech menšin. Nebo ať se na to vysere, buď všechni nebo nikdo, jak k tomu pak Romáci přídou, že dostávaj podporu a ostatní sou na ně pak kvuli tomu nasraný. Aby taky ne, si vzpomeňte na základku, kdo dostával největší kotel? Často ten, komu učitelky nadržovaly.

Mi to příde, že je to jak v Obecný škole, tam to taky ředitel myslel dobře, když rozhlasem vyhlásil, ať děti neolizujou zmrzlý zábradlí. Ale stejně jako někdo byl mimo, protože tim docílil akorát toho, že fakani šli a přilepili se jazykem k zábradlí..

Nepřipomíná vám to něco? Třeba jako: Buďte bez nenávisti = vemte spreje a běžte nakreslit hákáč. Anebo je taky možný, že to je všechno jinak a po těch trampotách si začínám myslet i to, že na tu diskriminaci nemám buňky, přece jen mě vyhodili už z pionýra, tak co já kokot můžu vědět. Hlavně že platim, srát na mě, blbečka bílýho.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 2 611,00 Kč
Vybráno 7.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 180 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.