Biden4
15.9.2020
Kategorie: Politika

Soudruh Biden se mýlí

Sdílejte článek:

VÁCLAV VLK ST.

Jak že to říkala teta Kateřina? „Kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem.“

A tak už se i mně stává, že se nějak vracím do dětských let. Spíš mi mnohé, co se dneska děje v rámci „progresivity“, mé mládí připomíná.

 

Demokratický soudruh kandidát na presidenta USA Joe Biden mne duševně přivedl někam do lavic bolševické školy padesátých let. To když pravil, že žárovku nevymyslel onen bílý kapitalista Edison. U nás by Edisonovi, kdyby byl Čech, v ČT opovržlivě říkali „podnikatel“. Což je podle našich pseudohavlistů a nových pokrokářů vždycky lotr. V Americe jsi dneska lotr, když jsi bílý. A k té žárovce. Tedy Tomáš Alva Edison, kterému jsme my kluci říkali posměšně Tomáš Chalva Edison, protože Alva se nám zdálo úplně blbé a „chalva“ bylo neuvěřitelně sladké něco, co se prodávalo na poutích. Ovšem místo sezamových semínek, které se tam dávaly za buržoazní první republiky, do toho za vítězného komunismu dávali mleté buráky, tedy podzemnici olejnou.

Jak napsal nějaký komentátor, je pravděpodobné, že Edison, když byl odporně bílý a ošidil Bidenem nejmenovaného černého genia, vynalezl bílé světlo. Černý genius, kdyby byl býval byl rozšířil svůj vynález, jistě by dnes muselo být světlo žárovky černé. Takže by pak knihy musely být tištěné bílými písmenky na černý papír, aby byly čitelné. Si myslím…

Ovšem už od dětství vím, že soudruh Biden se mýlí. Žárovku vynalezl jistý ruský vynálezce Pavel Nikolajevič Jabločkov. A proto vypadá, jak vypadá. Trochu jako jablko. Říkal soudruh učitel. O tom, jaké mělo ono světlo barvu, se snad nemluvilo. Ono každé blbnutí, i to bolševické, má své meze. A Jabločkov byl Rus, tedy potenciálně vlastně sovětský člověk, i když žil za cara.

Jak píšu v titulku, mne nějaký Biden nepřesvědčí. Já vím, že američtí bílí imperialisté kradli všechno Rusům. Tedy vynálezy a tak. Podle staré kroniky z „podmoskovskoj óblasti“ vynalezl rentgen již shora jmenovaný Rengén Rengenovič Rengenov. Jak se píše v „ruských bylinách“, moudří ruští starci vyprávěli za pravých ruských zim u pravé ruské pece, že bylo hodnověrně zaznamenáno, že svědci sami viděli a slyšeli, jak Rengén Rengenovič Rengenov běhal kolem zemljanky a křičel: „Stará, vylez! Já do tebe vidím!“

Nevím, jak uspějí američtí demokraté s dalším hledáním zatajených a okradených nebílých vynálezců, ale u nás asi nemají úspěch. Neb my ze školy víme, že telegraf nevynalezl západní bílý Samuel F.B. Morse v letech 1987 anebo 1938. Už dávno předtím jej totiž v Rusku vynalezl neznámý východní ruský mužik, jak dokládá nález měděného drátu mezi Moskvou a Leningradem (dnes Petrohrad). Jeho jméno neznáme, protože byl negramotný, a tak se podepisoval čtyřmi křížky. Obyčejní mužici se podepisoval třemi křížky, ten čtvrtý křížek znamenalo, že to „byl inžiněr“. To, že ruští – tedy sovětští – lidé vynalezli i bezdrátový telegraf, dokládala sovětská věda tak, že mezi Moskvou a Carycinem (Stalingrad) nebyl nalezen vůbec žádný měděný drát. To je stoprocentní důkaz.

Nevím, jak budou řešit jurodiví američtí levičáci všech barev sdružení v Black Lives Matter otázku objevů v biologii. I zde mají sovětští gerojové náskok. Tak třeba uměli rozdojit kozla. Což dokázal sovětský akademik Moskalenko. Původem Rus a, bohužel, bílý. Že by se našel někdo, kdo by rozdojil velblouda?

Nevím, nevím, kde najdou nějakého černého anebo aspoň hnědého biologa typu Trofima Děnisoviče Lysenka, který dokázal pěstovat pětiklasou pšenici. Ale když se bude chtít, on se nějaký najde.

Pokud by tenhle komunista Joe Biden vyhrál, jistě by si američtí žáci a studenti užili vytrhávání stránek z knih… pardon, to už tam mají. Jenže v elektronické podobě.

A pak přijdou radostné demonstrace, potom povinné demonstrace (pardon, to už tam taky mají), no a později někdo v nějaké vaně zavraždí nějakého nového Marata. Následně pak popraví současného Maximiliana Robespierra (jako Trockého, Zinověva, Kameněva, Slánského). A pak už to známe.

Jestliže může někdo coby kandidát na presidenta vykládat takovéhle hovadiny stojící přitom na zádech tisíců fanatiků, špatně to dopadne.

Ale přežil jsem pád Třetí říše, druhé republiky, Novotného změkčeného stalinismu, Pražského jara a pak pád sovětské říše a RVHP, takže už něco pamatuji. A mnoho lidí u nás.

Nerad to říkám, ale ukazuje se, že asi měl v roce 1968 pravdu můj kamarád, když po návratu z USA říkal, že to jsou vykoupaní bolševičtí Rusové. Stejně sebestřední, stejně nevzdělaní a stejně přesvědčení o své genialitě.

A také si pamatuji, jak jsme jednou před rokem 1968 debatovali s diskuzi přístupnými Rusy-Sověty. A snažili jsme se jim vysvětlit, že se ten jejich režim podělá. Když jim došly argumenty, jejich náčelník se zvedl a zařval: „Naša ženščina pěrvaja v kosme.“ A bylo to.

Dneska vše v diskuzi řeší heslem: „Black Lives Matter“. To je jen obměna bolševického hesla „Se Sovětským svazem na věčné časy“. (A nikdy jinak).

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 313 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)