o-GUNS-facebook
5.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Soud EU zamítl českou žalobu proti zbraňové směrnici

Sdílejte článek:

VLASTIMIL BRÁZDIL

Vypadá to, že Dobro vítězí a jedna z posledních oáz svobody, kde má člověk nejen právo, ale i faktické možnosti, jak účinně bránit sebe i své blízké, pomalu končí. Nevážíme si toho, ale naše zbraňové zákony jsou naprostý unikát. Dokonce i kolega z Texasu, který k nám občas přijede, nešetří superlativy. Perfektní vyvážení svobody a odpovědnosti funguje už třicet let.

Establishment ani široká veřejnost si zjevně neuvědomují, jak velký kus ze salámu svobody odkrojí. Jako majitel černého, původně vojenského AK-47 se sklopnou pažbou a velkým zásobníkem si k tomu dovolím napsat pár postřehů, protože už vidím provázek na konci onoho salámu.
 .
Zcela jistě nezůstane jen u samonabíjecích zbraní. Bude se harmonizovat dál a dál. (Viz zpráva A8-0374/2018 zvláštního výboru pro terorismus). Nakonec budeme mít pěticentimetrové rybičky s tupou špičkou a zbrojní průkaz na pepřové spreje nebo možná sdílené nože, přikované k obecní studni, jako ve středověkém Japonsku. Naše teroristická scéna, která se od revoluce zmohla na odpálený odpadkový koš a strom pokácený na koleje, bude zděšená a paralyzovaná.
 .
Ponesu-li odevzdat zbraň, přidám k ní i průkazy válečného veterána a člena Aktivních záloh. Pokud nejsem dost dobrý, abych měl zbraň na obranu sebe a svých blízkých, nejsem dost dobrý ani na to, abych hájil jakékoliv zájmy státu. A věřím, že nebudu sám.
 .
Zároveň budu chtít kompenzaci. Pět tisíc je chlapská cena, která se jako u všech koníčků deklaruje manželkám. V reálu je cena zbraní jen v případné první vlně v desítkách tisíc za kus a účet by byl v miliardách. Pokud dojde k vyvlastňování, nic víc psát nemusím.
 .
Zbude nám tu skromná profesionální armáda a o něco početnější policie, která bude své chlebodárce bránit přesně do výše svého platu. Nemusím věštit další světovou válku. Pocit vlastenectví a sounáležitosti se daří rozbíjet tak důkladně, že se to naplno projeví při prvním větším problému. Ať už to budou povodně, blackout nebo něco jiného. Nejen, že nebude čím. Naprostá většina nebude ani vědět jak.
 .
Závěrem vzkaz všem spoluobčanům, kteří mají pocit, že se jich „nějaké nablblé zbraně” netýkají. Zakazování je návykové. Vlády a jejich aparáty tak ospravedlňují svou existenci a celý systém má kladnou zpětnou vazbu. Další na řadě bude osobní mobilita, jídlo, a nakonec i samotná svoboda.
Až budete cestou na šichtu v elektrobusu poslouchat povinný budovatelský projev a se spoluv(ězni)občany u toho sborově bzdít z tofu řízků, možná si na tenhle článek vzpomenete.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 178 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.