o-GUNS-facebook
5.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Soud EU zamítl českou žalobu proti zbraňové směrnici

Loading...
Sdílejte článek:

VLASTIMIL BRÁZDIL

Vypadá to, že Dobro vítězí a jedna z posledních oáz svobody, kde má člověk nejen právo, ale i faktické možnosti, jak účinně bránit sebe i své blízké, pomalu končí. Nevážíme si toho, ale naše zbraňové zákony jsou naprostý unikát. Dokonce i kolega z Texasu, který k nám občas přijede, nešetří superlativy. Perfektní vyvážení svobody a odpovědnosti funguje už třicet let.

Establishment ani široká veřejnost si zjevně neuvědomují, jak velký kus ze salámu svobody odkrojí. Jako majitel černého, původně vojenského AK-47 se sklopnou pažbou a velkým zásobníkem si k tomu dovolím napsat pár postřehů, protože už vidím provázek na konci onoho salámu.
 .
Zcela jistě nezůstane jen u samonabíjecích zbraní. Bude se harmonizovat dál a dál. (Viz zpráva A8-0374/2018 zvláštního výboru pro terorismus). Nakonec budeme mít pěticentimetrové rybičky s tupou špičkou a zbrojní průkaz na pepřové spreje nebo možná sdílené nože, přikované k obecní studni, jako ve středověkém Japonsku. Naše teroristická scéna, která se od revoluce zmohla na odpálený odpadkový koš a strom pokácený na koleje, bude zděšená a paralyzovaná.
 .
Ponesu-li odevzdat zbraň, přidám k ní i průkazy válečného veterána a člena Aktivních záloh. Pokud nejsem dost dobrý, abych měl zbraň na obranu sebe a svých blízkých, nejsem dost dobrý ani na to, abych hájil jakékoliv zájmy státu. A věřím, že nebudu sám.
 .
Zároveň budu chtít kompenzaci. Pět tisíc je chlapská cena, která se jako u všech koníčků deklaruje manželkám. V reálu je cena zbraní jen v případné první vlně v desítkách tisíc za kus a účet by byl v miliardách. Pokud dojde k vyvlastňování, nic víc psát nemusím.
 .
Zbude nám tu skromná profesionální armáda a o něco početnější policie, která bude své chlebodárce bránit přesně do výše svého platu. Nemusím věštit další světovou válku. Pocit vlastenectví a sounáležitosti se daří rozbíjet tak důkladně, že se to naplno projeví při prvním větším problému. Ať už to budou povodně, blackout nebo něco jiného. Nejen, že nebude čím. Naprostá většina nebude ani vědět jak.
 .
Závěrem vzkaz všem spoluobčanům, kteří mají pocit, že se jich „nějaké nablblé zbraně” netýkají. Zakazování je návykové. Vlády a jejich aparáty tak ospravedlňují svou existenci a celý systém má kladnou zpětnou vazbu. Další na řadě bude osobní mobilita, jídlo, a nakonec i samotná svoboda.
Až budete cestou na šichtu v elektrobusu poslouchat povinný budovatelský projev a se spoluv(ězni)občany u toho sborově bzdít z tofu řízků, možná si na tenhle článek vzpomenete.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 122 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.