o-GUNS-facebook
5.12.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Soud EU zamítl českou žalobu proti zbraňové směrnici

Sdílejte článek:

VLASTIMIL BRÁZDIL

Vypadá to, že Dobro vítězí a jedna z posledních oáz svobody, kde má člověk nejen právo, ale i faktické možnosti, jak účinně bránit sebe i své blízké, pomalu končí. Nevážíme si toho, ale naše zbraňové zákony jsou naprostý unikát. Dokonce i kolega z Texasu, který k nám občas přijede, nešetří superlativy. Perfektní vyvážení svobody a odpovědnosti funguje už třicet let.

Establishment ani široká veřejnost si zjevně neuvědomují, jak velký kus ze salámu svobody odkrojí. Jako majitel černého, původně vojenského AK-47 se sklopnou pažbou a velkým zásobníkem si k tomu dovolím napsat pár postřehů, protože už vidím provázek na konci onoho salámu.
 .
Zcela jistě nezůstane jen u samonabíjecích zbraní. Bude se harmonizovat dál a dál. (Viz zpráva A8-0374/2018 zvláštního výboru pro terorismus). Nakonec budeme mít pěticentimetrové rybičky s tupou špičkou a zbrojní průkaz na pepřové spreje nebo možná sdílené nože, přikované k obecní studni, jako ve středověkém Japonsku. Naše teroristická scéna, která se od revoluce zmohla na odpálený odpadkový koš a strom pokácený na koleje, bude zděšená a paralyzovaná.
 .
Ponesu-li odevzdat zbraň, přidám k ní i průkazy válečného veterána a člena Aktivních záloh. Pokud nejsem dost dobrý, abych měl zbraň na obranu sebe a svých blízkých, nejsem dost dobrý ani na to, abych hájil jakékoliv zájmy státu. A věřím, že nebudu sám.
 .
Zároveň budu chtít kompenzaci. Pět tisíc je chlapská cena, která se jako u všech koníčků deklaruje manželkám. V reálu je cena zbraní jen v případné první vlně v desítkách tisíc za kus a účet by byl v miliardách. Pokud dojde k vyvlastňování, nic víc psát nemusím.
 .
Zbude nám tu skromná profesionální armáda a o něco početnější policie, která bude své chlebodárce bránit přesně do výše svého platu. Nemusím věštit další světovou válku. Pocit vlastenectví a sounáležitosti se daří rozbíjet tak důkladně, že se to naplno projeví při prvním větším problému. Ať už to budou povodně, blackout nebo něco jiného. Nejen, že nebude čím. Naprostá většina nebude ani vědět jak.
 .
Závěrem vzkaz všem spoluobčanům, kteří mají pocit, že se jich „nějaké nablblé zbraně” netýkají. Zakazování je návykové. Vlády a jejich aparáty tak ospravedlňují svou existenci a celý systém má kladnou zpětnou vazbu. Další na řadě bude osobní mobilita, jídlo, a nakonec i samotná svoboda.
Až budete cestou na šichtu v elektrobusu poslouchat povinný budovatelský projev a se spoluv(ězni)občany u toho sborově bzdít z tofu řízků, možná si na tenhle článek vzpomenete.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 202 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
politicon.cz
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)