komunist
29.1.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Současný multikulturní socialismus: Komunističtí pohrobci opět vedou likvidační třídní boj. Trump je naděje na změnu

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Za Atlantikem se rozsvítil plamínek naděje. V naší domovině se však smyčka multikulturního socialismu utahuje stále větší silou. Neobolševická Sobotkova vláda pod komandem neagenta NeBureše, ve svém mocenském opojení a při chuti po dalším čase v teplých křeslech s imunitou, vede naši společnost nikoliv někam těsně před rok 1989, ale do období komunistického třídního boje v padesátých letech minulého století.

A stejně jako v těch dobách nachází mnoho užitečných idiotů, kteří hýkají nadšením, kterak už se konečně zavede pořádek, kterak se po Gottwaldovsku zakroutí krkem zlodějské buržoazii, kterak se prodaníme k blahobytu, a kterak nás moudrý ujo Spasitel zachrání před vykořišťováním, keťasy i šmelinařinou a vybuduje spravedlivý sociální stát, kde každý dostane podle svých potřeb. Komunistické mozky těchto nekritických apologetů dobra přes mrtvoly si prostě opět nedovedou vypočítat jednoduchou společenskou rovnici o cestě do pekel za ohlušujícího řevu věrozvěstů propagandy stokráte omílané lži.

Proto se v naší zemi stále může dařit estébácké mafii, jenž má od “Sametovky” pevně v rukou hospodářské tunelářství a nyní přechází i k opětovnému ovládnutí prostoru politického. V této činnosti ji mohutně ideologicky povzbuzuje a notně prakticky pomáhá politika vedení EU, které svým neomarxistickým morem infikovalo euroatlantickou civilizaci až do morku kosti. Díky jednotné, a stále více plíživě cenzurované, linii multikulturně obohaceného eurosocialismu, kde naprosto přestaly platit základní občanské hodnoty, morální či ekonomická pravidla a deklarace lidských svobod, stojíme dnes v bahně mediálního pokrytectví, charakterové šmíry, byrokratického fašismu a korupčního oligarchismu.

Ani se tak nelze divit tomu, že v takovéto společnosti byla politicky účelově stvořena na eráru závislá “demokratická volební většina”, které nevadí, že jí její vůdcové denně bezostyšně lžou, že si vyrobili zákonné prostředí na nekonečné okrádání produktivních, nebo že právní stát v jejich pojetí se řídí jediným paragrafem o silnějším psu, co mr…

Nemám ani sil vyjmenovávat všechny neuvěřitelné nesmysly, které český parlament za poslední dobu schválil, a které nám všem ukrojily salámovou metodou další obrovský kus našich práv a svobod. Nemám ani chuť komentovat soudní řízení s různými “elitami” vysoké politiky, ať už z kraje Středočeského, Severočeského nebo z Prahy, kde bylo (s)prostému lidu ukázáno, že na někoho je zákon prostě krátký, natož pak nějaká spravedlnost, a kde se i v nejkřiklavějších případech evidentní kriminality bezpáteřní narcističtí zmetci smějí do tváře právnímu povědomí společnosti. A nechce se mi ani připomínat, že podnikatelské prostředí u nás rovná dotační kouzelník, jemuž však nesmrdí peníze těch, které nazývá zloději a s pomocí státem jím daňově ukradeným jměním si buduje svoji soukromou firmu. Je to šílené.

Píšu o tom co jsem začal veřejně publikovat, více jak deset let. Stále dokola. Nic se nemění, ba naopak, je to snad stále ještě horší. Opravdu už nevím, co se ještě musí stát, jak zbídačené ovce z nás musí udělat, aby lidi pochopili, že si volíme jen jméno drába, který nás bude okrádat, jak skvěle glosuje Petr Závladský. Nežijeme v demokracii, natož ve svobodě. Jsme otroky korporátního fašismu se sociálně demokratickou, propagandistickou tváří. Opravdu to někteří nikdy nepochopí?

Já pevně věřím tomu, že jako vždy v historii k nám naděje znovu přijde z Ameriky. Po osmi letech, kdy v Bílém domě řádil jako černá ruka neomarxismus se skrytou podporou “náboženství míru”, snad přišel den, kdy se tím směrem opět můžeme podívat bez děsu v očích. Nechci Donalda Trumpa nijak přehnaně idealizovat, ale toto napsat musím:

Po mnoha letech naprostého zoufalství, kdy se mi při každém oficiálním projevu vedoucího politika, ať již našeho domácího nebo “ze spřátelených” multikulturně socialistických zemí, chtělo zvracet, mám konečně pocit, že se věci pohnuly jiným směrem.

  • Trump není Zeman, který sice varuje před migrantskou invazí, ale vzor vidí ve švédském multikultursocialismu.
  • Trump není Babiš, který se tváří jako miliardář, ale jmění množí pomocí socialistických dotací, grantů a pobídek.
  • Trump není Merkelová, která je pro pofidérní pseudodobro schopna obětovat vlastní národ cizím parazitům.
  • Trump není Juncker se svou komisí, která řeší v době krize nepodstatné hovadiny pro splnění plánu byrokratické šikany.
  • Trump není Putin, který řídí zemi jako svoji buňku KGB.
  • Trump není Sobotka, který stahuje kalhoty kilometry před brodem a jeho jedinou politickou vizí je nikoho nenasrat.
  • Trump není “pravicový” Kalousek, který by rozdával zadarmo studentům lísky do kina, aby si dostal jejich volební hlasy.
  • Trump není Fiala, který se i v době hnusu, nálepkování a dehonestace opozičních názorů bojí říci jediné politicky nekorektní slovíčko.

Trump je vzdor. Vzdor všech normálně uvažujících lidí se selským rozumem a neohnutou páteří. Jeho příchod pro mne znamená nalití nové krve naděje do budoucnosti střední produktivní třídy. I kdyby to bylo jenom to, že konečně zvedneme hlavy a přestaneme se opatrně ohlížet před každým, jak D-Fens správně popsal – zmrdem, který si myslí, že za nás může za nám ukradené peníze myslet, žít a rozhodovat.

Že se i každý “obyčený člověk” už nebude třást strachy před každým dobroserem, který nyní splašeně kvičí, když president USA převádí svoje volební vize do praktické politiky. Před každým mentálním komoušem, který by nás nejraději zavedl zase do roku 1948 a udával nepřátele režimu. A před každým komunistickým pohrobkem, který na multikulturním socialismu parazituje a pro svůj prospěch s ním kolaboruje.

Trump je symbol naděje, že se to konečně může obrátit. 

bloger

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 207 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...