skola1
16.6.2021
Kategorie: Společnost

Současné nihilistické školství je zločin na dětech

Sdílejte článek:

RŮŽENA CHRASTEKOVÁ

Brali-li bychom doslova a do písmene staré řčení, že škola je základ života, museli bychom mít velké obavy o ty životní stavby, osudy, životy vůbec, našich dětí, žáků a studentů převážné většiny škol v této době.

Zvěrstva, která se začala dít už před lety, na mladé generaci, na žácích školou povinných, ale i studentech škol středních (ještěže se zachovala ta povinnost!), pokračují a ve šlépějích bývalé ministryně Kateřiny Valachové, které velká část laické i odborné veřejnosti neřekne jinak, než hrobařka, ničitelka našeho školství, kráčí i současný ministr Robert Plaga.

Školy, ve kterých vládne totální nihilizmus, kde je vštěpováno už nejmenším dětem odmítání respektu, popírání hodnot, neúcta k autoritám a tím nemožnost naučit se pravdivě poznávat život bez balastů subjektivních, často dost zvrácených, pocitů pedagoga, učitele, je čím dál, tím méně.

Děti, žáci i studenti, jsou jako velmi tvárný a lehce manipulovatelný subjekt, vystaveni mnohým zrůdnostem aktivistických učitelů, kteří na ně často přenášejí své agresívní politické přesvědčení, zaujatost. Jistě, sami tomu říkají asertivita a cválání s dobou.

Začíná to mnohdy jako recesistické sundávání portrétů prezidenta, což je doprovázeno hanobením tohoto nejvyššího státního představitele, a to až tak, že krutě lživě, nanejvýš sprostým způsobem. Děti – neděti, ať si zvykají, že?

Nějaké školní řády, zvyklosti a tradice, pchá, to tyhle zvrhlé až kantory, mnohdy i ředitele, absolutně nezajímá. Což o to, pokud jde o soukromou školu. Tam se pravidla zřejmě upravují volněji, dle přání a schvalování majitele.

Je ale naprosto skandální, pokud tento způsob výchovy a vzdělávání (a i jiné, níže uvedené) prosazují učitelé a i ti ředitelé ve státních školách. Ony ty školy jim opravdu nepatří, nefinancují si je, tudíž nemají právo a kompetence zavádět v nich tato zvěrstva, totální sprostotu, hulvátství. Patří státu a nějaké poznámky o zřizovatelích nejsou relevantní, protože i ten zřizovatel je financován státem jako takovým, potažmo daňovými poplatníky.

Další zhůvěřilost, která je v současné době na školách všeho typu a úrovni praktikována, jsou přednášky politiků a různých úředníků státu, kterým jsou vystaveni ti ubozí žáci, studenti. Děti. Děti, kterým tito, školou samozřejmě schváleni, pozváni, lidé vymývají hlavy, nalévají jim do nich svoje politické teze a programy.

Že je to v přímém rozporu se Školským zákonem č. 561/2001 Sb. V platném znění, § 32, kterým se tato činnost přímo zakazuje, zřejmě nikoho z těch učitelů, ředitelů, ale především ministra školství, vůbec nezajímá.

A ať nikdo netvrdí, že tomu tak není! Z různých zdrojů je prokázáno, že třeba takový, bývalý už, pravda, politik TOP09 Dominik Feri, mimo mnoha jiných, jezdil zvesela po středních školách, kde (mimo jiných, zatím neprokázaných činností) přednášel studentům. On, takový „zkušený“, (sic!) politik!

Ale to není vše z těchto absurdit až nepochopitelných zvráceností na dnešních školách.

On jezdí přednášet do škol i náš vrchní ředitel BIS – Bezpečnostní informační služby! Otázkou je, zda těm nebohým studentům, žákům tajně šeptá ty méně anebo ty více utajované skutečnosti, které jsou předmětem činnosti naší tajné služby. Něco tak zvráceně absurdního nemůže existovat v žádném státě na světě.

Ale co – u nás je možné naprosto vše, jak je vidět. I to, že druhý nejvyšší ústavní činitel veřejně v televizi, v přímém přenosu, prohlásí bojovně – „na zákony já kašlu!“ Nedůstojný náš Tchajwanec Miloš Vystrčil.

A protože člen ODS, předseda Senátu (žel a věčná škoda pro tuto zemi) doslova kašle na zákony, tak na ně kašle kdekdo z ODS. Jako třeba Jihočeský hejtman Martin Kuba, který právě toho ředitele BIS Koudelku, asi za ty „hodnotné“ přednášky na školách, v naprostém rozporu platným právem, pasoval na historicky prvního Jihočeského generála.

A just prezidentovi, který z už každému jasných důvodů, tuto hodnost panu Koudelkovi né a né dát, byť ten negenerál, státní tedy, tak po ní už roky touží.

Tato školní politika, tento doslova binec, nepořádek ve školství, tato indoktrinace našich dětí, žáků a studentů špinavou politikou, vymývání jejich hlav politiky z řad těch opozičních (pokud tak činí i vládní, platí to i na ně) je darebáctví až gaunerství obrovských rozměrů.

Pane ministře školství Plago, vzpamatujte se a konejte, jinak jste na tom postu zadarmo drahý.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 120 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)