eet-beer
2.2.2017
Kategorie: Společnost

Sorry jako

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Ten pán evidentně postupně ovládne celou Českou republiku. Část populace, které se stýská po časech, kdy o jejich mizerných životech rozhodoval někdo nahoře, ho vítá jako spasitele. Silného, bohatého a taky brutálně arogantního.

Zrovna včera jsme tady na firmě seděli a řešili co všechno musíme udělat, abychom se v klidu připojili k EET. Samozřejmě bude nás to něco stát a zkomplikuje nám to život. Dost často totiž zboží rozvážíme a zákazníci nám platí v hotovosti někde na stavbě. Nechápeme, jak budeme někde na stavbě vystavovat účtenku EET.

Jistě můžeme si ji vytisknout předem, jenomže nám se taky stane , že nějakému chytrolínovi přivezeme tunu kachliček a on pak nechce zaplatit. Nebo se něco rozbije a on zaplatí míň, nebo si vzpomene, že chce fakturu napsat na manželku, protože hypotéka je na její jméno. Tyhle změny už teď samozřejmě nebudeme dělat. Taky se nebude brát samozřejmě zboží zpátky, když je platba jednou v daňovém systému a my za ni budeme platit DPH a daň z příjmu.

Takže jsem tady včera seděli a vztekali se, jak nám a našim zákazníkům tahle blbost, která se nikde na světě neosvědčila a nikde nefunguje jako generátor vyššího výběru daní, zkomplikuje život. Řeknu to na rovinu:

Nikdy nás malé podnikatele za 25 let svobody nikdo tak neotravoval a neprudil, jako současný ministr financí. Přilepil nám stigma zlodějských darmožroutů zcela v tradici českého třídního boje, známého z minulých dob jen proto aby získával na našem pronásledování laciné politické body u neproduktivní části populace. Ministr financí zavádí EET proto, aby měl FÚ naprostý přehled o našich příjmech!

Já nezpochybňuji právo vládnoucí kliky udělat změny v daňovém systému České republiky a podotýkám, že daně se musí platit, ale byl bych rád, kdyby zase vládnoucí klika nezpochybňovala právo nás občanů České republiky mít zase přehled o příjmech jejich veřejně činných členů, kteří vykonávají svou pracovní náplň pro nás občany České republiky!!!!

Vztekat se tedy na novináře, protože vyžadují po ministru financí, oligarchovi a miliardáři vysvětlení nesrovnalostí v jeho příjmech a výdajích, považuji za projev humpolácké a neslýchané zpupnosti a arogance.

Tak sorry jako, pane Babiš.

ZDROJ: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.