SOROS3217
22.3.2018
Kategorie: Společnost

Sorosovy nevládní organizace: Rakovinový nádor společnosti

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VLADO NOVÁK

Dnes probíhá novodobá válka, která bojuje proti národu zevnitř. Hlavní armádou jsou Sorosovy nevládní organizace. Jejich cílem je postupně, jak rakovina uvnitř organismu, zničit celý národ. Jsou tak nebezpečné proto, že nikdo nepředpokládá, že jejich vliv je smrtonosný. Projeví se to až v krizovém momentě, jak to vidíme dnes na Slovensku. Jsou to vlastně vědomi či nevědomí diverzanti, kteří jsou za svou činnost placeni svým chlebodárcem Sorosem.

 

Jaký cíl má Soros? Jeho hlavním cílem je globální vláda a následná redukce lidstva – holokaust. Různé tzv. dohody, které řídí islamizaci Evropy a také genderovou demoralizaci jednotlivých států (Istanbulská úmluva, Dublin IV), sledují tento cíl. Není náhodou, že výkonnou mocí při spuštění islamizace mají být právě NEVLÁDNÍ ORGANIZACE, jak to určuje dokument Dublin IV. Tento dokument dokonce stanoví, že nevládní organizace nahradí v tomto ohledu rozhodování státní vlády. Podobně je to i s juvenálkou na kradení dětí, která je také spojena s nevládními organizacemi.

Sorosovy nevládní organizace zajišťují majdanové manifestace a vytvářejí dojem, že jsou hlasem lidu. Média s nimi tvoří ideologickou jednotu s cílem státního převratu. Gottwald v roce 1948 dosáhl komunistický převrat pomocí ozbrojených milic; Soros to dělá (2018) prostřednictvím nevládních organizací a médií.

Nevládní organizace, které se věnují internetu, zavádějí totalitu v mediální oblasti. Zmapují si zdroje objektivních informací, blokují je, ruší videa, ničí texty, ba dokonce likvidují celé webové stránky.

Každý zaměstnanec nevládní organizace pracuje na konkrétním úseku, ať je to v kultuře, školství, v církevních organizacích … Navenek vyvíjejí tzv. dobročinnou činnost a hlavně mají pozitivní názvy, kterými se maskují.

Ministr vnitra by měl na prvním místě vyšetřit tuto škodlivou činnost. V Rusku, v Americe, v Izraeli … musí nevládní organizace podle zákona vykazovat před státem, kdo je financuje. V Maďarsku jsou Sorosovy nevládní organizace zakázané zákonem. Je třeba, aby i na Slovensku (a Česku) byl tento rakovinový nádor vyoperován dříve, než bude pozdě!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.