George-Soros-european-elections-700x350
16.2.2019
Kategorie: Politika

Soros přirovnal vedení EU k politbyru SSSR. Božstvo bylo zhaněno …

Sdílejte článek:

TOMÁŠ VYORAL

George Soros před evropskými volbami agituje za proEUnijní strany. Současné vedení EU nicméně přirovnal k politbyru, jak ho již dlouho označuje řada kritiků, včetně mě. Většinou jsme označováni za Putinovy agenty, kremliny či kremloboty. Všiml si Sorosových slov vůbec někdo z uvědomělých (většinou tzv. „liberálně-demokratických“) „proEUnionistů“? Nezaznamenal jsem, že bychom zažili Den Trifidů. Vždyť vaše božstvo bylo zhaněno! Pokárá někdo Sorose? Nebo druhé božstvo a štědrý donátor zkrátka může?

 

„Současné vedení (EU) připomíná politbyro v době hroucení Sovětského svazu – pokračuje ve vydávání nařízení, jako by byly stále relevantní,“ uvedl konkrétně americký miliardář ve svém textu zveřejněném na serveru The Guardian.

Soros objevuje Ameriku a uvědomělá obec mlčí…

Pan Soros zjevně objevil Ameriku, kterou my – „nácci“, „Putinovi agenti“, „kremlini“, „kremloboti“ a „trollové“ – již máme dávno rozparcelovanou. Nevšiml jsem si, že by některý z proEUnijních novinářů nebo politiků Sorose takto počastoval.

„Evropa náměsíčně kráčí do zapomnění a její lidé se potřebují probudit, než bude příliš pozdě. Pokud se tak nestane, Evropská unie půjde cestou Sovětského svazu v roce 1991. Ani naši leadeři, ani obyčejní občané, zdá se, nechápou, že zažíváme revoluční chvíli, jejíž rozsah vyústění je široký a eventuální výsledek je velmi nejistý,“ píše dále mimo jiné Soros.

Zdá se, že narůstající obavy začínají sužovat i gurua většiny tzv. „liberálních demokratů“, zastánců nepolitické politiky a neziskovkářů – amerického miliardáře (prý taky filantropa) a zakladatele (možná největší) nadnárodní politické neziskovky Open Society Fund, která je infiltrována skrze svou pobočku i u nás.

Co s neposlušnými? Tak třeba humanitární bombardování?

„Anti-EUnijní síly si bohužel užívají konkurenční výhody. Existuje pro to několik důvodů včetně zastaralého stranického systému ve většině evropských zemí, praktická nemožnost změny smlouvy (pozn. autora: myšlena zřejmě Lisabonská smlouva) a nedostatek právních nástrojů pro ukáznění členských států, které porušují zásady, na nichž byla EU založena. EU může kandidátským zemím nařídit zákony, ale postrádá dostatečnou kapacitu, pro jejich vymáhání na členských státech.“

Tak tak, problém je „nedostatek právních nástrojů pro ukáznění členských států, které porušují zásady, na nichž byla EU založena“. Trestat, trestat a trestat ty, kteří nejsou s námi a nesdílejí pravdu politbyra! Nechci moc radit, ale mohla by pomoci třeba evropská armáda, případně „humanitární bombardování“.

Idea Panevropy a euroasijsko-negroidní rasy budoucnosti

Pokud vím, hlavními principy, na nichž byla EU založena, byly (minimálně tedy na oko) volný pohyb osob, kapitálu, zboží a služeb. Nebo snad byla založena na globalistických principech sjednocené Panevropy? Beznárodní? Bezhodnotové? S původními Evropany promíšenými s Afričany a Araby v takzvané „Mongrelly“? Tak jak to ve svém díle popsal – slovy Karla Schwarzenberga z dokumentu „Zle, matičko, zle, Schwarzenberci zde!“ – ten, „který to všechno vymyslel“ – Richard von Coudenhove-Kalergi (otec Panevropy).

Pokud jste o Kalergim, Panevropě nebo Kalergiho plánu zatím neslyšeli, uvádím jednu z chuťovek tohoto rakouského politika a filosofa s japonskými kořeny (a československým občanstvím) z díla Practical Idealism (1925): „Člověk budoucnosti bude míšenec (mongrel). Dnešní rasy a třídy zmizí v důsledku zániku prostoru, času a předsudku. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná svým vnějším vzhledem starověkým Egypťanům, nahradí rozmanitosti národů a jedinců“ (odkaz na anglický překlad Practical Idealism).

Bude-li brexit či nebude-li brexit. Kdo to ví, kdo nám napoví?

„Stranický systém jednotlivých států odráží rozdíly, na nichž záleželo v 19. a 20. století, jako jsou konflikt mezi kapitálem a prací. Dnes ale nejvíce záleží na štěpení na pro a protievropské síly.“

Tady můžu souhlasit. Jak už řekl někdo přede mnou: v současné době je boj mezi pravicí a levicí druhořadý, na prvním místě je souboj mezi stranami „globalisticky-proEUnijními“ a „konzervativně-vlasteneckými“.

A nebyl by to Soros, kdyby nevyjádřil naději na druhé referendum o brexitu, případně o jeho zrušení. Já od začátku tvrdím, že ke skutečnému brexitu nedojde – možná se pletu – ale zatím tomu stále spousta věcí nahrává.

„Šance, že dohoda Mayové bude znovu odmítnuta poslanci, se zvyšuje. To by mohlo podpořit referendum – nebo ještě lépe, stažení britského oznámení o článku 50 (pozn. autora: o odstoupení z EU).“

No jo, když pro nás volby dopadnou špatně, je třeba je opakovat. V tom by si prastarý pán rozuměl i s řadou našich tzv. lepšolidí.

Autor: Tomáš Vyoral

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 772,00 Kč
Vybráno 13.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 154 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.