SOROS3217
12.6.2021
Kategorie: Ekonomika

Soros, Bloomberg, Musk či další miliardáři krátí daně … peníze jdou na podvratné neziskovky

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Platíte poctivě daně? Pokud ano, pak tedy odvedete na daních víc, než mnohý miliardář. Možná podotknete, že si mohou miliardáři  odepsat z daní peníze, vložené do charity. Jenže o jakoupak charitu se jedná? Například konkrétně Soros nalévá peníze především do neziskovek, které mají zajistit rozvrácení společnosti.

Horentní sumy tak platí otevřeně rasistické protibělošské organizaci BLM, která jen při nepokojích nejen v USA nadělala dosud poměrně značné škody, přičemž řádění spojené s ničením a rabováním v některých městech USA stále pokračují. V Evropě pak financuje především výměnu původních obyvatel za Afričany. Nalévá tak miliardy do promigračních neziskovek, včetně neziskovek, které provozují pašerácké lodě.

Nechvalně známý ultraglobalistický a měnový spekulant George Soros daroval miliony dolarů ultralevicově orientovaným politickým kampaním a projektům a miliardy své vlastní nadaci. Zároveň ve stejném období podle přehledu společnosti ProPublica neplatil vůbec žádnou federální daň z příjmu.

ProPublica nedávno při přístupu k dokumentům amerických daňových úřadů poznamenala, že několik nejbohatších Američanů – včetně zakladatele Amazonu Jeffa Bezose, výkonného ředitele Tesly Elona Muska a George Sorose – za poslední roky nezaplatilo žádnou federální daň z příjmu. Všichni uvedení tvrdili, že utrpěli tak velké ztráty, že negenerovali žádné zisky.

Sorosův úspěšný pokus vyhnout se daním vyniká nejvíce, protože současně financoval několik krajně levicových skupin, které – paradoxně – mimo jiné zaujímají přesvědčení, že bohatí by měli platit více daní.

Michael Bloomberg a miliardář Carl Icahn se také vyhnuli placení federální daně z příjmu po dobu nejméně tří po sobě jdoucích let.

Sorosův mluvčí v prohlášení uvedl, že v letech 2016 až 2018 tento notoricky známý globalista “přišel o peníze” na svých investicích, a proto v těchto letech nemusel platit žádnou daň. Jak přesně Soros přišel o tolik peněz, není jasné, protože akciový trh, kde dříve vydělal jmění, mezi lety 2016 a 2018 prudce vzrostl.

Pozoruhodné je také to, že i když tvrdil, že přišel o velké sumy peněz, stále si mohl dovolit darovat miliony dolarů demokratům a dalším neomarxisticky orientovaným frakcím a projektům, které by vzdorovaly Donaldu Trumpovi.

V roce 2017 daroval ohromujících 18 miliard dolarů své vlastní nadaci Open Society Foundations, která si zase udělala jméno financováním promigračních a rasistických projektů (vydávajících se za antirasistické), včetně různých projektů souvisejících s násilným hnutím černé moci BLM. The New York Times tehdy zdůraznily, že se jedná o jeden z největších darů od jednotlivého dárce jediné nadaci, zatímco Breitbart poukazuje na to, že to mohl být také promyšlený způsob, jak se Soros vyhnul placení daně.

Pro nás coby Evropany je ovšem podstatné Sorosovo dotování právě těch vysoce ziskových neziskovek, které podporují muslimskou invazi. Peníze z jeho OSF najdete na kontech promigračních neziskovek v celé EU, včetně ČR.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 069 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)