armadaslechtova
14.12.2017
Kategorie: Politika

Šokující slova nové ministryně obrany! Je toto obraz celé nové vlády?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Nastupující ministryně obrany v Událostech na ČT s plnou vážností řekla, že se s problematikou resortu obrany, o kterém nic nevěděla, plně seznámila během 14 denního intenzivního samostudia na internetu a že si sebou ani na ministerstvo nebere nikoho, kdo by jí radil a pomáhal, protože má přeci svoji hlavu!

To je naprosto šílené!

I naprostý laik musí vidět, že toto je naprosto nemyslitelné a je naprostým hazardem, pokud ministerstvo, které má zajišťovat obranu naší země a našich obyvatel, je svěřeno takovéto amatérce. O to hůře paní, která má naprosto nestoudné vnímání reality a sama sebe.

Armáda je v tak zoufalém stavu, že sama přiznává, že není schopna ubránit naši zem, což má být jejím základním úkolem. Není divu, když si vzpomeneme na minulé ministry resortu obrany.

Po těchto slovech nové paní ministryně je jasné, že lépe to s armádou hned tak nebude.

Ale tady přeci nejde o nějakou hru. Jde o naprosto zásadní věc. Měla by proto být okamžitě odvolána a na její místo by měl být dosazen člověk, který o tomto silovém resortu něco ví. A měl by vnímat bezpečnost v širším smyslu, tedy se znalostním přesahem i na resorty ministerstva vnitra a ministerstva zahraničních věcí.

A pokud tato ministryně je obrazem nové vlády, tak se všichni obyvatelé naší země, bez ohledu na víru, dejme na modlení!!!

Autor: Pavel Opl
pavel-opl
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
122 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.