Šokující odhalení: Proč se utopil malý syrský chlapeček? Otec chtěl nové zuby!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 05|09|2015

Pravda o tom, proč zemřel maličký syrský chlapeček! Děťátko zemřelo, protože jeho otec CHTĚL nové zuby!

Rodina opustila Sýrii v roce 2012 a usídlila se v Turecku, kde žili v bezpečí 3 roky. Otec rodiny měl práci, domů a celá rodina žila relativním dostatku. Důvod, proč se rodina vydala na cestu lodí do Evropy byl ten, že otec si chtěl dát udělat nové zuby.

Tento rozhovor s jeho sestrou v Kanadě všechno vysvětluje:

Po celá léta evropská média, ale i naše zpravodajské kanály přikrášlují, upravují a rozmazávají zprávy, které vysílají a dnes se dostaly na úroveň emocionálního vydírání. Chudák chlapec se utopil kvůli hloupému otci, který opustil bezpečí Turecka poté, co mu byl odmítnut azyl v Kanadě.

Stejně jako migranti v Maďarsku, kteří nemají nárok na legální cestu do jiných zemí, i syrská rodina měla být řešena a poslušná zákonů země, kde se nacházela. Měla zůstat v Turecku jako bezpečné zemi a odtud měla žádat o legální emigraci do nimi zvolené země. Evidentně však Kanadu nepřesvědčila, tak otec rozhodl, že to zkusí porušením zákonů Evropské Unie.

507406-original1-94p2b

Ukazuje se, že ti, kteří požadovali abychom kromě žalu nad tragédií, cítili i vinu, byli obyčejní vyděrači. Ukazuje se, že uprchlický příběh je falešný od základu. Ukazuje se, že selhala, nebo nás zaprodala celá bruselská soldateska a tzv. intelektuální elita včetně masmediální reprezentace. Ukazuje se, že jsme v Evropě rezignovali na základní funkce států, když neumíme a dokonce už ani nechceme zabránit, aby nám sem mohl vstoupit kdokoliv.

Vina není v nás obyčejných voličích, není ani v lidech, kteří se k nám za každou cenu pokoušejí dostat, když vidí naši slabošskou nemohoucnost, dokonce ani v převaděčích a mafii, kteří neodolali, aby zneužili dokořán otevřené dveře.

Vina je v příhraničních zemích, které odmítají plnit základní úlohu Schengenu a pouštějí každého, vina je v zemích jako Německo, Švédsko či Norsko, které udělují azyl každému, přestože přichází evidentně z bezpečných zemí, vina je v politických reprezentacích, kteří si spletli výkon veřejné funkce, kde se mají striktně držet zákonů ve prospěch obyvatel s privátními sociálně-inženýrskými cíli. Vinné jsou nevládní organizace, které jménem rozšiřování své moci a navyšování grantů protlačují politickou agendu a zvou, či dokonce vozí stále větší počty uprchlíků.

Odpočívej v pokoji maličký …

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Pistorius AG 2207,43 Kč

Celkem za měsíc: 10 207,43 Kč
Vybráno 29.16%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
27 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.