clintonbiden
17.10.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Historie

Šokující: Nové informace o Clintonech, Bidenovi a dalších

Sdílejte článek:

JANE K.

Nick Noe vypráví ve videu, co zjistil za svého působení v Benghazi (Libya). Jako voják, pracoval pro 603. leteckou divizi z Ramsteinu (Německo). Byl analytik bojových akcí, což předpokládalo, že každodenně sbíral hlášení jednotlivých podřízených oddělení a tato zpracovával do zkrácené denní zprávy pro asi 20 generálů a pár přídavných venkovních organizací. Rovněž dělal přednášky o současné bojové situaci pro vedení hlavního štábu a pro velitele jednotlivých vojenských útvarů. Zpracovával jak vnitřní informace každé bojové jednotky, tak jejich zpravodajské zprávy, informace o pohybech jednotek, stav personálu, stav zbraní, rozmístění vojska a podobně.

Nick Noe začal podezřívat korupci obrovského rozsahu, ale komukoliv se o tom zmínil, tak mu radil, aby se věnoval svým věcem a do ničeho nestrkal nos. Radši proto odešel od armády a pak zkoušel tyto informace doručit na správná místa, ale nikdo o ně neměl zájem. Dokonce ani FBI s ním nechtělo jednat. Postupem času se ale setkal s jinými, kteří měli podobné zkušenosti a na podkladě důkazů, které společně nasbírali, zkoušeli dostat viníky před soud. Jeden ze zúčastněných této malé skupiny dokonce ztratil kvůli těm stejným politickým machinacím v armádě syna, takže mu velmi záleželo na odhalení pravých viníků.

O co se jednalo?

Když začali všichni hledat Osamu bin Ladena, Hillary Clinton domluvila s Iránem, kde se bin Laden zdržoval, že ho převezou někam do neutrální zóny, kde ho Američané mohou dostat. Bin Laden byl z toho důvodu přemístěn v r. 2010 do Pakistánu a podle výpovědi jednoho z jeho synů, byl ochoten tam zůstat a zemřít. Jenže Irán ho z ničeho nic převezl zpátky do Iránu. Proto vyslala Hillary s Bidenem (bez vědomí tehdejšího presidenta Obamy) oddíl Navy Seals 6, aby bin Ladena dostali.

Navy Seals jsou specielní, elitní vojenské jednotky, se zvláštním výcvikem, pro neobvyklé situace. Tentokrát měli za úkol znemožnit Iránu další manipulace a bin Ladena zabít. Namísto něho ale zabili jeho dvojníka, pro což je důkazem pouze výkřik jedné z jeho žen, která zvolala, že to není on. Přesto, Seals dostali příkázano lhát a tvrdit, že bin Ladena zabili. Nevěděli, že tím pádem měli letenku jen jedním směrem a cesta zpátky domů jim byla pro jistotu navždy uzavřena.

O tři měsíce později se tato jednotka Navy Seals 6 nacházela v Afghanistánu. Při jedné akci, kdy měli za úkol dostat velitele Talibanu jménem Qari Tahir, došlo k nepředvídanému vývoji událostí. Dostali zprávu od rozvědky, kde se tento člověk nachází, ale nevěděli, že je to past. Letěli tam v noci, helikoptéra se zřítila a všichni zahynuli. Zahynulo tam tehdy 25 Navy Seals, 2 piloti a jejich 3 pomocníci, 7 členů Afgánské národní bezpečnosti a afgánský tlumočník, což je celkem 38 lidí a jeden vojenský, cvičený pes. Helikoptéra se zřítila do řeky, která část jejích zbytků odplavila, takže bylo obtížné zjistit, co se stalo a proč tolik lidí zahynulo. Později bylo zjištěno, že helikoptéra byla sestřelena raketou.

A sice, Hillary Clinton tehdy ve Washingtonu převzala vedení tajného obchodu se zbraněmi, který zásobuje zbraněmi i odpůrce Spojených států. Takto se jí podařilo – skrze Benghazi, kde byl zaměstnán dříve zmiňovaný Nick Noe – prodat Talibanu infračervené řízené střely Stinger, ze skladu zbraní, který CIA drželo v Qataru.

Helikoptéra s Navy Seals, která byla tehdy v Afganistánu sestřelena, byla sestřelena právě touto řízenou střelou Stinger, kterou Talibanu prodala Hillary.

Irán poté začal tehdejšího presidenta Obamu vydírat a skutečně dostal od Ameriky úplatek za mlčení 152 miliard dolarů!

Nick Noe a další svědkové, kteří s ním spolupracují, mají k dispozici veškeré důkazy. Když se se svými informacemi nikam nedostali přes státní organizace a internet, udělali ze všeho několik balíčků a tyto naráz rozeslali před čtyřmi dny (12. září 2020) na hlavní zpravodajské prameny. Uvidíme, kdo s těmito informacemi přijde první – pokud to kdo z těch proradných a lživých medií udělá. Je jisté, že zatím se nic neděje a jediné alternativní internetové noviny, kde tato zpráva vyšla, to samy nezvládnou.

Ovšem, jakoby toho nebylo dost, dva nezávislí odborní vyšetřovatelé, Lawrence W. Doyle a John F. Moynihan zkoumali dokumenty nadace Clintonových a po nahromadění asi stovky důkazů ve formě 6,000 stran dokumentů, dodali americkému daňovému úřadu (IRS, Internal Revenue Service) zprávu o tom, že daňová přiznání této Nadace obsahují závažné chyby již od jejího prvopočátku v r. 1997. Kupodivu, jejich hlášení bylo daňovým úřadem přehlíženo a až teprve v současné době se jim dostává slyšení.

Analytik a vyšetřovatel z Wall Street Charles Ortel říká, že „omyly“ na daňovém hlášení Clintonových nejsou zdaleka tak důležité jako je skutečnost, že tato tak zvaná „charita“ není žádná organizace. To znamená, že nemají nárok na status neziskovky a na nezdanitelnost svých příjmů.

Nejen to, podle Doyla a Moynihana se Clintonova nadace vůbec nechovala jako nadace, která má na výjimku z daňových požadavků nárok, ale spíš se chovala jako cizí agent na americké půdě. Podle nich, Clintonovi dluží vládě na daních něco mezi 400 miliony dolarů a 2.5 miliardami dolarů.

Jinými slovy, Clintonova nadace se chovala jako prádelna špinavých peněz pro nekalé živly.

Již zmíněný Charles Ortel podezřívá, že tak, jako Clintonova nadace, i mnohé jiné nadace významných politických osobností a nadnárodních organizací mohou být skvělými nástroji pro praní špinavých peněz. V tomto směru nevyjímá ani daňový úřad (IRS), jehož vyšetřování považuje rovněž za nutné už proto, že tyto machinace trpěl.

Když byla patřičná kancelář IRS soudně předvolána a tázána proč odmítla tento případ vyšetřovat, bylo vyšetřujícímu soudu odpovězeno, že „IRS doposud nechalo celou Clinotonovu záležitost v klidu, protože jejich „dobročinné“ skandály se příliš dotýkaly Bushovy rodiny (bývalí presidenti USA) tím, že Bushova nadace se spojila s některými Clintonovými dobročinnými akcemi, které měli správně Bushovi právníci ihned rozpoznat jako podvodné.“

Charles Ortel se dále vyjádřil, že „V r. 2016 požadoval kandidát na presidentský úřad Donald Trump informace od Clintonovy nadace a také od tajné garnitury (deep state). Clintonovy podvody a jeho spolu-spiklenci bránili tomuto vyšetřování, což musí být rovněž vyšetřováno, vinníci zjištěni a postaveni před soud.“

Je jisté, že pátrání do Clintonových machinací může odhalit spoustu podvodů, zákeřností, vražd, provinění proti státu a proti lidu neboli vlastizrady a mnoho jiného.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 488 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)