socialni.stat
22.11.2012
Kategorie: Politika

Sociální stát jako zástěrka legální zlodějiny a zneužívání moci

Sdílejte článek:

Žijeme ve společnosti ovládané zaklínadlem politické koreknosti. Žijeme ve společnosti, kde se již nesmí nazývat věci pravými jmény. Žijeme ve společnosti, která naprosto rezignovala na staletí budované morální kodexy a zničila pevné základy svého dalšího vývoje či hospodářského růstu. Žijeme ve společnosti, která dávno uhynulé mršiny obléká do blyštivých oblečků nositelů pokroku a šťástných dnů budoucích.

Rozhlédněme se kolem sebe. Jednotkou úspěchu politika má býti spokojenost jím stvořeného a všude protěžovaného průměrného “obyčejného občana”, který se má shlukovat v tlupách zvaných lid. Dle mediálního pseudosvěta poté údajně politik pracuje pro blaho onoho lidu a lid nadšeně buduje společnost, kterou mu politik narýsuje ve svém volebním programu. Jaká je však realita?

Lidská společnost je stejná jako před tisícovkami let. Složená z jedinců, kteří již sice nemusí podstupovat každodenní boj o přežití s matkou přírodou, ale postata jejich konání zůstala stejná.Při vynaložení co nejmenší energie, co nejvíce naplnit svoje panděro. Bolševická utopistická evangelia o kolektivním hospodaření a odměňování každého dle jeho potřeb prostě nikdy fungovat nebudou. Přesto je ve stále větší míře politické elity používají, pravda, dnes malinko jinak zabalené do vzletných frází o nutnosti sociálního smíru a pomoci potřebným.

Pojem sociální stát se takto stal novodobým zaklínadlem. Dávno už není synonymem nezištné pomoci zdravotně postiženým či lidem s dočasným osobním problémem. Je mantrou ideologů moci, kteří se díky ní propracovali k “nevysychajícímu” zdroji veřejných peněz, ze kterého stále více a stále více beztrestně odčerpávají do vlastních kapes. Veškerá činnost politických elit vede k legalizování co největší míry státního loupežnictví systémem naprosto neprůhledné daňové soustavy a k co největšímu zákonnému pokrytí beztrestnosti jednotlivců, kteří se na bezostyšném okrádání vlastních občanů podílejí.

Proto byl mediálně stvořen “obyčejný občan”. Průměrná šedá myš bez tváře, minulosti i budoucnosti. Poživačný primitiv, kterého prý zajímá jen naplnění nákupního košíku hromadou ekonomicky optimalizovaných potravinových náhražek bez chuti a zapnutí televizoru s dalším nekonečným seriálem ve stylu mýdlové opery po víkendovém výletě do hyperchrámu spotřeby na okraji města. Intelektuálně plachá ovce, která pro otevřený lahváč z akce nebo novou šusťákovku od pana Wonga zapomíná na smysl pro ni tak těžko vysvětlitelných a uchopitelných pojmů jako je svoboda, hrdost či svědomí.

Vypadá to, že současná vládnoucí věrchuška má o svých “poddaných” velmi špatné mínění. Naházela je všechny do jednoho pytle nesvéprávných kreténů, kteří potřebují dnes a denně nové stovky vyhlášek, nařízení a zákonů, bez kterých by nebyli schopni si ani umýt ruce či vytřít pozadí. K tomu přidala navíc tisícovky státních dohližitelů, ozbrojených drábů a rozhodců bez odpovědnosti, kteří kontrolují bezpodmínečné dodržování někdy i vzájemně si odporujících nesmyslů, ve kterých se jistě nevyzná ani sám jejich předkladatel se zákonodárnou pravomocí.

Nad tím vším bdí zarudlé oko politicky korektního tisku.

Médiím vévodí zprávy o odhalených bradavkách Agáty Hanychové, vypitých láhvích Ivety Bartošové či podobně interesantních tématech. Občas se s lokajskou úctou po soudružsku konstruktivně šťouchne do některého z mocipánů u koryta a s náhle nabytou odvahou se nakope do pozadí politické mrtvoly. Podstata problémů se však neřeší a zřejmě už ani nebude.

Neboť …

Pokud se podivujete nad nehorázností daňové džungle, kde vás stát skrytě okrádá až o tři čtvrtiny vašich poctivě vydělaných peněz, pokud napíšete něco o tom, že se dalším navyšováním daňové povinnosti blížíme komunistické 100% dani, tedy všechno bude všech a každému dle jeho potřeb dle posouzení ÚV vítězné partaje, jste označen za asociála či dokonce za duševně chorého.

Pokud někde řeknete, že cigán ukradl flašku rumu, budete obviněn z rasismu a xenofobie, neboť prý tomu chudákovi nedala společnost šanci se řádně vzdělávat, poté se dále uplatnit a lahev si normálně koupit.

Starostka Janáčková se musí omlouvat pomalu i za to, že umožňuje v rámci možností slušné bydlení lidem, kteří se nechtějí přispůsobit nikomu a ničemu, hlavně ne normálnímu pracovnímu procesu.

Člověk, který věnuje veškeré svoje úsilí k vybudování soukromé firmy a vytváří pracovní místa je skandalizován jako zbohatlík, podvodník, zloděj a vykořisťovatel, neboť zcela jistě neodvádí státu do halíře veškeré předepsané výpalné a místo vyplácení řádných mezd lítá soukromým tryskáčem dvakrát týdně na Seychelly.

Úředník rozhodující o státních zakázkách za miliardy korun, které dle platných zákonů stát odebral zbytku pracujících a hodnoty vytvářejícíh občanů, jen zcela náhodou získal báječné akcie, které během pár měsíců může prodat za desítky miliónů, manželka podobného úředníka vydělává stejné peníze se svojí malinkou konzultační firmou a rychlokvašená akciovka třetího zase podobně úspěšně obchoduje s nalepením pár plakátů či vytvořením jednoduché stránky na webu. Poukázáním na tyto skutečnosti se stáváte hloupým a neschopným závistivcem, neboť vše je přece dle zákona a vy také máte možnost státi se vyvoleným parazitem.

Kam to všechno spěje? Jak dlouho ještě ze sebe necháme dělat státo tupých ovcí, o kterém si naši předvolebně zaneprázdnění partajfýreří myslí, že za bečku planých a nereálných slibů půjde dobrovolně na porážku? Jak dlouho ještě budeme tolerovat zákonem posvěcené okrádání pracovitých lidí, když je evidentní, že téměř pětina těchto peněz jde do soukromých kapes přerozdělovačů? Kam až necháme zajít sociálněbolševické choutky po absolutním zdanění, když dnes už tolerujeme na všech možných poplatcích, odvodech a daních více jak 70%?

Kdy se konečně od některého vládního panáka dozvíme, že banda nepřizpůsobivých parazitů na sociálních dávkách dostane jen minimum na přežití, že pozitvní diskriminace je nesmysl pro obhájení existence nesmyslných, státem dotovaných, organizací, že úředníci budou mít hmotnou odpovědnost za svoje skutky a poslanci imunitu jen na projevy v parlamentu? Kdy uslyšíme, že daně mohou býti daleko menší, neboť malý a výkonný státní aparát nebude přerozdělovat vybrané peníze na tisíce zbytečností, ze kterých si společenství vyvolených udělalo báječné živnosti? Bude to po totálním krachu tohoto novodobého eurosocialismu s “politicky korektní” tváří nebo dříve dostane rozum většina národa a vyhledá svoje reprezentanty jinak či jinde než dnes?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 20 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.