stanek-678x381
21.7.2019
Kategorie: Humor

Sociální demokracie požaduje výměnu ministra. S ČSSD se nevyjednává, varuje prezident

Sdílejte článek:

STRACH

V pondělí proběhlo ostře sledované jednání ČSSD o dalším setrvání ve vládě. Už od rána navážely kamióny novináře k Lidovému domu a ruské komunikační satelity měnily své trasy. Z politiků jako první dorazil na místo předseda Hamáček. Proběhl dlouhým úzkým koridorem novinářů a zamknul se v kryptě Lidového domu. Jsme ČSSD! Nikdy se nevzdáme!“ křičel přes dveře. Teprve po dlouhém bušení dalších členů dveře neochotně odemkl a pustil je dál.

Členové ČSSD se trousili po skupinkách a z jejich tváří se dalo vyčíst, že tentokrát už prezidentovi ani premiérovi nedají ani milimetr prostoru.My se nebojíme. Nebudeme ustupovat! Prostě do Vánoc nám musí Staňka odvolat. Nebo do Velikonoc,“ hřímal Zaorálek na chodbě, do mikrofonu však promluvit nechtěl. Potom se dveře nadobro zavřely a bylo slyšet vrzání nábytku, jak se politici snaží zabarikádovat. Vše skončilo Chvojkovým bolestivým výkřikem a tlumeným Onderkovým smíchem. Jednání začalo.

První požadavek ze zamčené krypty přišel asi po hodině. Několik pracovníků sekretariátu začalo dovnitř nosit kýble teplé vody. Škromachovi vystydl bazének. Další požadavek formulovali politici za další hodinu. Na místo se má dostavit premiér i prezident. Pokud se tak nestane do půl hodiny, začnou střílet první rukojmí. Premiér Babiš dorazil za čtvrt hodiny a s rukama nad hlavou jim donesl pizzu. Po konzumaci doneseného jídla několik členů okamžitě tvrdě usnulo, ačkoliv pizza žádný uspávací prostředek neobsahovala. Babiš všechny ubezpečil, že s nimi ve vládě i nadále počítá a že je má rád. U některých členů ČSSD se v té chvíli projevil obrácený stockholmský syndrom a chtěli odejít z jednání s Babišem. To jim Hamáček nepovolil.

Dorazil i zástupce z Hradu, mluvčí Ovčáček. Přišel pár vteřin po termínu a chvíli čekal u dveří. Když se nezačaly ozývat žádné výstřely, zklamaně zaklepal na dveře. Za zvuků fanfár z Libuše vstoupil dovnitř a přítomným členům vynadal, proč ho ruší od práce na twitteru. Ze svého lifestylového účtu pak připomněl, že nejlepší hlídací pes je bulmastif a výborné smoothie mají na Černém Mostě. Co se týká prezidenta Zemana, tak ten odmítá jakákoliv ultimáta a pokud se ČSSD nedohodne do dnešní půlnoci, zahájí svou vlastní akci – novým ministrem kultury jmenuje Františka Ringo Čecha, jeho náměstkem Jaromíra Soukupa a vedoucí právního odboru Helenu Vondráčkovou. Po tomto sdělení přidal informaci, že plašiče krtků jsou zbytečné a odešel.

Předsednictvo se po této informaci opět zabarikádovalo a dlouho mlčelo. Nakonec několik členů požádalo o další vodu pro Škromacha a o libovolný revival Kabátů, protože na ně přišla trudnomyslnost. Po Opilcích v dějinách sepsali Usnesení, ve kterém předsednictvo:

– konstatuje, že Antonín Staněk musí být nejpozději do dvou let odvolán z pozice ministra kultury
– plně podporuje kohokoliv na jakoukoliv funkci
– vyzývá předsedu vlády, aby v souladu s ústavními právy zajistil stálý přísun teplé vody pro Škromachův bazének
– se zavazuje lajkovat všechny příspěvky předsedy Hamáčka
– vyzývá ministry za ČSSD, aby podali demise, když je o to požádá kdokoliv z holdingu

Poté byl slavnostně vypuštěn Škromachův bazének, rozebrána barikáda a novináři naloženi do nákladních vozů a odvezeni do Kosteleckých uzenin. Na tahu je teď premiér a prezident. Zatímco Zeman již ohlásil tah střelcem na E4, premiér Babiš byl přistižen, jak si na WC konzultuje další tah na mobilním telefonu. Ostuda pro Českou republiku to bude určitě.

ZDROJ: strach.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Zbyněk Procházka 250,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Michal Horák 333,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Matoušek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miloš Doležal 300,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 383,00 Kč
Vybráno 29.66%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 832 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.