22.5.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Sociálně právní multikulturní systém

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

E-MAILEM 22|05|2014

Od našeho pravidelného čtenáře nám přišel text, který je nyní velmi populární na Slovensku, kde řeší propuštění televizní moderátorky z práce za jeden status na facebooku. Cikáni ji ráno na domě kradli okapy a ona si to dovolila poněkud ostřeji okomentovat. Veřejnoprávní STV, přesně v duchu pravdy, lásky a multikulurního euroordungu, okamžitě dotyčné dala výpověď. Jak se tedy jeví sociálně právní systém mnoha lidem u našich východních sousedů, se kterým najdeme jistě shodné znaky i u nás?

 

 

Práva cikánů:

 

Cikán ti může vynadat do bílých kurev . Tebe se pak nikdo nezastane , protože se to považuje za jejich přirozený projev . Ale nedej bože, aby to bylo naopak. Obžalují tě z rasismu.

 

Cikán má právo na stejnou zdravotní péči jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velmi ” rasistický ” , a proto to raději nikde neříkej.

 

Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu.

 

Cikán má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu a musí za ně zaplatit.

 

Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. V případě tvého útoku na cikána , máš smůlu, že to – světe div se – neplatí naopak. budeš trestán za napadení , ba co víc – za rasistický útok.

 

Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my to už nebudeme tolerovat , má cikán právo žalovat naši republiku v zahraničí, které mu pak v jeho ” jistě nezadatelném ” právě vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš jen ty.

 

Cikán má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu výuky. Pokud se cikán nic nenaučí , je to chybou výukového programu a ne jeho.

 

Cikán má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. “výchovu”, a to i v případě , že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu.

 

Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze . Pokusy o obranu se neslučují s právy cikánů na klidný, slušný a důstojný život v naší zemi.

 

 

Cikán má právo na důchod ve stejné výši, jako máš ty. To, že jsi Ty celý život pracoval, tě neomlouvá.

 

Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informací o jeho etniku . V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o Cikánovi, má právo cenzury.

 

Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování na Slovensku. Položky ” má dát – dal ” z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zastupitelů a mluvčích.

 

Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se zjevně jedná o podvod.

 

Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.

 

Cikán má právo znát svá práva.

 

Cikán nemá povinnost znát své povinnosti.

 

….

TY MÁŠ PRÁVO POUZE DRŽET HUBU A PLATIT DANĚ!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.