22.5.2014
Kategorie: Multikulturní soužití

Sociálně právní multikulturní systém

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

E-MAILEM 22|05|2014

Od našeho pravidelného čtenáře nám přišel text, který je nyní velmi populární na Slovensku, kde řeší propuštění televizní moderátorky z práce za jeden status na facebooku. Cikáni ji ráno na domě kradli okapy a ona si to dovolila poněkud ostřeji okomentovat. Veřejnoprávní STV, přesně v duchu pravdy, lásky a multikulurního euroordungu, okamžitě dotyčné dala výpověď. Jak se tedy jeví sociálně právní systém mnoha lidem u našich východních sousedů, se kterým najdeme jistě shodné znaky i u nás?

 

 

Práva cikánů:

 

Cikán ti může vynadat do bílých kurev . Tebe se pak nikdo nezastane , protože se to považuje za jejich přirozený projev . Ale nedej bože, aby to bylo naopak. Obžalují tě z rasismu.

 

Cikán má právo na stejnou zdravotní péči jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velmi ” rasistický ” , a proto to raději nikde neříkej.

 

Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu.

 

Cikán má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu a musí za ně zaplatit.

 

Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. V případě tvého útoku na cikána , máš smůlu, že to – světe div se – neplatí naopak. budeš trestán za napadení , ba co víc – za rasistický útok.

 

Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my to už nebudeme tolerovat , má cikán právo žalovat naši republiku v zahraničí, které mu pak v jeho ” jistě nezadatelném ” právě vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš jen ty.

 

Cikán má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu výuky. Pokud se cikán nic nenaučí , je to chybou výukového programu a ne jeho.

 

Cikán má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. “výchovu”, a to i v případě , že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu.

 

Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze . Pokusy o obranu se neslučují s právy cikánů na klidný, slušný a důstojný život v naší zemi.

 

 

Cikán má právo na důchod ve stejné výši, jako máš ty. To, že jsi Ty celý život pracoval, tě neomlouvá.

 

Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informací o jeho etniku . V případě pokusů o zveřejnění negativních informací o Cikánovi, má právo cenzury.

 

Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování na Slovensku. Položky ” má dát – dal ” z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zastupitelů a mluvčích.

 

Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se zjevně jedná o podvod.

 

Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.

 

Cikán má právo znát svá práva.

 

Cikán nemá povinnost znát své povinnosti.

 

….

TY MÁŠ PRÁVO POUZE DRŽET HUBU A PLATIT DANĚ!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 769,00 Kč
Vybráno 22.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
6 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.