Sweden-refugees-welcome
7.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Socialistický multikulturní zázrak se nekoná: Polovina Švédek se kvůli imigrantům bojí po setmění vyjít na ulici

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROBERT SPENCER 07|03|2016

Překvapení? Nebuďte. Korán učí, že nevěřící ženy mohou být legálně obtěžovány za účelem sexuálního vyžití. Korán říká: “Proroku, řekni manželkám svým dcerám a věřícím ženám, aby se zahalili do vnějších oděvů. Že je to vhodnější, že tak budou poznány a nebudou zneužity.” Z toho vyplývá, že pokud ženy nejsou dostatečně zahaleny svým oblečením, mohou být zneužity, a že takové zneužití je oprávněné. Takto muslimští migranti obohacují Švédsko!

Téměř každá švédská žena se cítí velmi nebo poněkud nebezpečně, pokud musí jít po ulici sama po setmění, tvrdí nový výzkum deníku Aftonbladet v souvislosti s migrační znásilňovací krizí ve Švédsku.

Kombinuje rozsáhlou studii o postojích žen na cestě ven ve večerních hodinách a svých vlastních osobních pohovorů, kde výstupy ukazují, že kupříkladu prohlášení 34-leté Ellinor Andersson, která nosí v ruce svazek klíčů, aby byla připravena jimi udeřit, jsou zcela normální.

Další žena sdělila novinám: “Nikdy bych již dnes nešla sama ven v pátek nebo v sobotu večer”. Jiná zase řekla, že by nikdy už nechodila ven sama po sedmé večer.

Průzkum zjišťuje, že nyní 46 procent švédských žen ve věku 16 a více let se cítil buď velmi nebo poněkud nebezpečně, když musí jít samy venku po setmění. Také u mužů je to 20 procent. Dokonce i během dne je to pro mnohé nepříjemné.  Výsledky dále ukazují, že 43 procent žen se cítí nejistá být sama chvíli ve městě a asi třetina se prostě celkově dnes “bojí” švédských měst “.

Mnoho žen se bojí tak, že když by se měly samy dostat v noci odněkud domů, raději se tomu vyhnou. Téměř třetina z nich proto raději zůstane v domě svých přátel přes noc, než aby se pokusilo se dostat domů a počkají na ráno.

Čísla se mohou zdát pro některé jako překvapení, vzhledem k pověsti Švédska, prezentovaného jako jedné z nejšťastnějších a nejbezpečnějších zemí světa. V současné době však Švédsko získává spíše titul hlavního města znásilnění na “západě”, a to i přes snahy politických i aktivistických skupin toto všemožně zamlžovat. Nemilosrdné statistiky však vykazují stále výrazně se zvyšující míry sexuálního napadání původní populace Švédek.

Zatímco “politicky korektní” studie novin Aftonbladet neobsahuje absolutně žádný odkaz na to, čeho se ženy bojí, přichází “kupodivu” právě uprostřed přívalu příběhů přicházejících od osamělých žen, které byly znásilněny nebo na ně zaútočili nově příchozí imigranti.

Jedním z hlavních paradoxů je, že mnozí z těchto mužů imigrantů i nadále páchají trestnou činnost, neboť policie není schopna stále se množící případy řešit a tak se násilníci dále volně pohybují na svobodě. Hlavní prioritou totiž je, aby nebyla odhalena pravá totožnost pachatelů těchto trestných činů, ve kterých figurují imigranti, aby se zabránilo “rasistickým náladám”. Vůči švédským ženám je to další brutální znásilnění, tentokráte ze strany společenských “elit”.

Výsledekem tohoto socialisticky multikulturního pokrytectví je pak například i poslední otřesný případ, kdy 23-letá oběť byla napadena, zatímco seděla sama na lavičce v parku, gangem mladistvých migrantů. Poté, co ji mlátili, aby byla povolná, vůdce gangu zavolal ze svého mobilního telefonu další přátele, aby se k nim připojili.  Nakonec byla žena zdivočelou skupinou šestkrát znásilněna análně i vaginálně a po brutálním aktu se jí útočníci ještě vysmívali …

ZDROJ: Robert Spencer

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.