VOL_0425
1.8.2016
Kategorie: Politika

Socialistické trafiky ministryně Valachové

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM 01|08|2016

Na ministerstvu školství zřejmě mají pražské trafiky přidruženou výrobu. Za Hulinským nastoupil i Březina. Ale logiku to má. Oba jsou to přeborníci na hlídání veřejných peněz, aby se neztrácely jinam než do jejich kapes.

První vesele obíral o dary z Pražské energetiky i hendikepované, druhý je soudem pravomocně uznaný podvodník v souvislosti s odměnami z Dopravního podniku. Rady od takového chlapa, to musí být požehnání.

Tolik jeden z komentářů na sociální síti na skutečnost, že po Hulinském bude radit na ministerstvu školství i další šíbr pražské ČSSD Karel Březina. A jak národu soudružka ministryně Valachová vysvětlila fakt, že rady Karla Březinů jsou pro české školství naprosto nepostradatelné? Přečtěte si záznam rozhovoru v Událostech, komentářích na ČT 24:

  • Poslední věc, proč vám bude radit Karel Březina, člověk pravomocně odsouzený za podvod?

Kateřina Valachová: Je to jeden z mých poradců, externí. Bude se to týkat otázky regionů.

  • Ptal jsem se proč, ne čeho.

Valachová: Je to legitimní, že pracuji s kolegy uvnitř ČSSD. O odsouzení Březiny vím, je to fakt. Mě ani jeho to netěší, ale co se týká spolupráce v této konkrétní oblasti, týká se to politické agendy, to je zkrátka fakt.

  • Vidíte v tom problém? Odsouzený podvodník, roční podmínka. Vidíte problém, že odsouzený může radit ministryni školství?

Svoboda (bývalý pražský primátor): Z právního hlediska problém nevidím, pokud mu podmínka skončila, není co řešit. Z odborného hlediska mě zajímá, kde je jeho přínos do oblasti regionálního školství. On je člověk, který je dopravní inženýr, rozumí dopravním stavbám, ale že by se zabýval někdy v životě školství, to jsem neviděl. Trochu to zavání trafikou.

Valachová: Březina má své stálé jiné angažmá, nedá se říci, že by v rámci externího poradenství zbohatl na ministerstvu, ale je to rozhodně otázka poradenství, politické. Lze snést i výhradu, kterou jste zmínil. Pokud by šlo o státní službu, tam by to byl problém, ale tyto činnosti jsou od července odděleny. Zvládneme to.

Jó, zvládneme to, soudruzi. Kája z toho přeci nezbohatne, závistivci, má ještě jiný a lepší erární džoby, je to politické. Hlavně, že ze státního kape a my to umíme, tak nějak po socialisticku vysosat dokud je v krmelcích co žrát.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.