170606120957-california---travel-destination---shutterstock-220315747
24.9.2021
Kategorie: Společnost

Socialistická Kalifornie

Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

Nesmysl ? Nemožné ? Bláznivý výplod??

Bez tanků a raket, bez tisíců padlých, zdá se, dobyli Sověti, nebo jejich myšlenky, nejlidnatější stát USA, Kalifornii. A, samozřejmě, nešlo by to – bez feministek. Už had v ráji věděl, komu podat jablko…

Jako vždy, dosah zásadních událostí dobíhá až postupně.

Když se před zhruba 30-ti lety sesypal SSSR jako domeček z karet, měli jsme – mnozí – zjevně naivně – za to, že komunismus je poražen jednou provždy a už bude jen demokraticky krásně.

To se nestalo – a teď to dokonce vypadá, že – naopak.

Že podle zásady “každý chvilku tahá pilku” teď naopak slaví “přátelé starých pořádků”. Ovšem – v novém hávu. Feministickém.

To je důležité demaskovat a uvědomit si : Feminismus, tolik protlačovaný a propagovaný současnou EU – kam to přišlo zjevně z Ameriky – není žádným pokrokem, ale pátou kolonou – komunismu.

Účinným způsobem, jak rozložit fungující demokratickou společnost zevnitř.

Pokud někdo tvrdí, že porazil komunismus – je třeba se především zamyslet nad tím, co to komunismus vlastně je.

A zde nám poslouží definice Winstona Churchilla : Komunismus je náboženstvím méněcenných.

A co je především typické pro méněcenné ? To – že závidí těm cennějším všechno, co závidět lze (vzdělání, talent, postavení, platy, rodinu, děti, majetek – prostě cokoliv) – a chtějí to také, ovšem bez toho, že by se o to zasloužili nebo dokázali zasloužit.

Porazit komunismus – je vlastně nemožné. Znamená to porazit lidskou méněcennost, nenávist a závist. A o těch, jak dobře víme, nerozhodují tanky a početnost armád. Ty jsou prostě věčné. Neporazitelné.

Viditelně se přetavily do feminismu, který – jako mor, nebo rakovina – rozhlodává společnost zevnitř.

Skoro pro každou ženskou je samozřejmě velmi poutavé poslouchat pohádky o tom, jak je utiskovaná a jak má na mnohem na víc, a zejména pak pro ty, co na víc zjevně nemají, přesto by to chtěly.

Je to vlastně tatáž chiméra, na které byly postaveny i všechny totalitní režimy, především pak ty poslední dva : Fašismus a komunismus.

Každý zaměstnavatel, každý velitel ví, že v jednotce – ať už výrobní, nebo vojenské, nebo jiné – pokud má fungovat a být v ní pořádek – může velet jenom jeden. Stejně tak, samozřejmě, v rodině.

Přičemž každé velení nese s sebou především odpovědnost za rozhodování.

To už ale ti zvenčí obvykle nevidí nebo nechtějí vidět. Rádi (zde spíše rády) by vládli/y – ale pokud se to začne sypat, rychle a honem ke starému osvědčenému. Samozřejmě – patriarchátu.

Amerika byla po celou dobu totality pro mnohé občany východního bloku symbolem svobody, zářnou nadějí i opěrnou berlou, posilující víru, že se dá komunistické zlo porazit, a když ne tady, tak před ním alespoň utýct – a to právě tam, kde vychází každý večer bílá hvězda.

Shodou okolností jsem během posledních dvou dnů mluvil se dvěma lidmi, kteří mají v současnosti nějaký vztah – ke Kalifornii.

Jedna paní – má tam syna, a to i s celou jeho rodinou – což jsou Američané (tedy, přiženil se až tam do americké rodiny).

A potom – Gil. Ten tam má v současnosti manželku.

Že nevíte, kdo je Gil ? No, to je ten vězeň, co u nás už 10 let sedí za vraždu, kterou nespáchal… A ještě sedět má. Přesto – i on má zprávy z druhého břehu Velké louže.

Tak nejprve ta paní.

Povídala, že po posledních volbách je tam ten syn docela nešťastný – a že, kdyby bylo na něm, by se nejradši vrátil domů. To, co tam po volbách vládne, označuje za podobnost nástupu komunismu u nás.

Přišel mu syn ze školy – a přinesl dotazník. Ten dostal ve škole a měl ho vyplnit. Bylo to takové – nenápadné, ba skoro až nápadné štvaní proti rodičům. Pod pojmem domácího násilí.

Nebyl jsi doma zneužit ? Třeba k uklízení nebo mytí nádobí ? Nejsi týrán ? Kdo Tě týrá víc, matka nebo otec ?

A – podobně. Prostě – návod k udávání rodičů.

Dotyčný (otec školáka) se naštval – a vypravil se do školy. S tím, že si nepřeje, aby jeho synovi podobné dotazníky kdy ještě dávali.

Ředitel se prý před ním ukrýval, když si ho ale přece vyčkal, omlouval se, že to dětem dávat musí, jinak by byli pronásledováni školským odborem, vedeným feministkami.

Biden je nastrčená figurka nad hrobem (akutně připomínající Brežněva v posledním tažení, pokud ještě vzpomínáte na rok 1982), na vládu čeká ta jeho vícepresidentka, a to je prý mrcha všech mrch. Jejího nástupu se všichni velmi obávají.

V tomto světle začínáte lépe chápat útok republikánských voličů na Kapitol po vyhlášení výsledků voleb, o jejichž zfalšování v Americe nikdo nepochybuje…

(poznámka na kraj : I v džungli přece vyhrávají schopnější a silnější, tak když Biden vyhrál, i když jeho stoupenci zfalšovali výsledky voleb – tak ale měli dost sil a prostředků na to, aby to dokázali… A jak to, že ne druhá strana, navíc, byla-li silnější ??).

No, a pak jsem mluvil s Gilem. Ten se tomuhle všemu ani moc nedivil – a potvrzoval, že bohatí (a těch je v Kalifornii celá řada, vždyť nezapomínejme, že právě tam je Hollywood) se houfně stěhují pryč.

Tedy ven z Kalifornie, do států (zatím převážně uvnitř USA), které mají místní vlády pravicové, nebo alespoň, řekněme, rozumné.

No – nejsou to děsivé zprávy ?

Ráj svobody, poslední naděje pro všechny odpůrce totalit – přestává existovat ?

Putin se musí smát, až se válí po břiše.

A to všechno bez boje, bez výstřelu – jenom – přes baby. Stačilo je trochu ponouknout a hustit do nich, jak jsou ušlápnuté a že mají na víc…

Nezapomínejme proto : Kdo se směje naposled, ten se směje i nejlíp…

A podívejte se jenom u nás na současnost : Jaká porážka komunismu ? Komunisté nikdy nikam neodešli, jen přelezli do různých jiných a jinak přejmenovaných stran, ve státní správě zůstali všichni beze změny (justice je toho nejlepším příkladem), předsedou vlády je estébák, na Hradě se střídá jeden ruský agent za druhým…

Rusové – a Sověti – a komunisté – neprohráli. Nikdy. A to vzdor všeobecnému rozvratu, který dokázali způsobit.

Protože se opírali a opírají o ty nejhorší, zato nejvytrvalejší lidské vlastnosti : Závist, nenávist, lenost a touhu po cizím majetku a moci.

A ty jsou zjevně věčné…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 393 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
87 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)