bidenmerkel
30.10.2020
Kategorie: Politika

Socialistická Evropa by (bohužel) volila Bidena

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Téměř jako by se domluvily, evropské mainstreamové televize den za dnem satanizují Donalda Trumpa, středeční výbuch násilí ve Filadelfii ČT reportér zdůvodňuje rasismem, chudobou a.. Donaldem Trumpem, který vyzývá podle reportéra k co největší brutalitě policejních složek, aby co nejvíc dojala publikum, ČT středeční reportáž o násilí doprovodila několik měsíců starým videem o zatýkání černocha Floyda, které skončilo jeho smrtí a neaktuální velkou demonstrací před Bílým domem. Pokus o objektivnější referování z Ameriky, které by divákovi přiblížilo komplikovanou společenskou situaci a kořeny dnešní americké krize se v ČT nikdy neobjevil. Podobné televizní protitrumpovské masáže mají zarputilou vytrvalost, trvají čtyři roky a výsledkem je celoevropská sympatie k polodementnímu Bidenovi.

Po dlouhých dekádách stagnace nebo politických katastrof tří předchozích prezidentů se Trumpovi podařilo několik politických průlomů. Např. razantní pokrok ve vztazích Izraele a některých arabských zemí, navázání diplomatických styků se Súdánem, Emiráty a Bahrajnem pohnulo s Blízkým východem, Palestinské autoritě a Hamasu nezbude moc bezvýhradných sponzorů, tím nejbezvýhradnějším sponzorem je bohužel Evropská unie. Trumpův obrat od globalizace, akcent na národní produkci a radikální snížení ilegální imigrace jsou velmi významné, Biden už prohlásil, že v případě vítězství podstatně zvedne imigrační kvóty. Trump dojednával se středoamerickými státy postupné omezení imigrace, v důsledku toho se snížila na třetinu, silně klesla nezaměstnanost v USA. Trumpovi se nepodařilo zastavit antidemokratické tendence, které v USA začínají převažovat, nepodařilo se mu zlomit moc internetovských monopolů, které rozkládají demokracii.

Už v roce 2016, pokud by amerického prezidenta volila Evropa, zvítězila by velkou většinou Clintonová. Evropská mainstreamová média prezentují Trumpa jako klauna, ignoranta a idiota, pokud by ovšem nevypukla koronavirová krize, neměl by žádné problémy se znovuzvolením. V rakouském bulváru provedli průzkum, i tak pragmatická populace jako je rakouská, by 86% volila Bidena, většina Rakušanů v USA nikdy nebyla a země je moc nezajímá,  jejich preference jsou založeny výhradně na reportování většinových médiích. Vesměs mladé mainstreamové reportéry dovádí do hysterie, že Trump nahradil několik levicových liberálních soudců, kteří odešli na věčnost, konzervativnímu juristy, pro evropské reportéry není představitelné, že by se interrupce mohly omezit a ve školách místo genderového pokroku učit něco užitečnějšího. Libertinský pokrok stalinským způsobem ovládl mozky novinářů mainstreamu a vesměs i poslanců v parlamentech, včetně evropského, tento způsob referování a jednání by nebyl možný u lidí, kteří by schopnostem a tvrdé práci vděčili za svou kariéru.

Ve Francii by Bidena volilo 69% voličů, v Dánsku 93%, v Německu by Trumpovi dalo hlas pouze 13% voličů, v Česku se průzkum neprováděl, možná jsme soudnější než progresívní západní země a televizní ohlupování u nás tak nezabírá. Biden je na tom evidentně zdravotně tak špatně, že je možné, že úřad od prvního okamžiku převezme komunistka Harrisová, to je v západní Evropě  všem lhostejné, jistá šance spočívá v tom, že amerického prezidenta nevolí Evropa, ale Američané.

  • meras.cz
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 503 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
93 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.