cssdkomunisti
19.6.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Socialisté jako bolševici dneška aneb o komunistickém myšlení parazitů

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Již od Miloše Zemana, který chtěl vázat stranické partajní knížky do kůže opozice, přes zoufalce Špidlu, jenž proklamoval že “Zdroje jsou”, po Jiřího Paroubka, toužícího pro prosazování zákonů a vládnutí s komunisty, k Janu Mládkovi, který ve svých živitelích živnostnících vidí parazity až po soudruha Milana Štěcha, který by tu nespoutanou svobodomyslnou živnostenskou “chásku” nahnal raději k pásům do montoven, můžeme vysledovat stále to stejné – socialisté se chovají jako novodobí bolševici, stále vedou třídní boj, jen si ještě netroufli na ty krutější totalitní praktiky.

 

Myšlením jsou však s komunisty v naprosté shodě, ideologicky sjednoceni. Jejich mantrou je všeobjímající socialistický stát, který bude regulovat, zakazovat, šmírovat, fízlovat, kriminalizovat a udržovat v permanentním strachu svoje obyvatele, aby stranické špičky mohly v klidu krást do vlastních hnízdeček a užívat teplých křesel za erární peníze. Vše zarámováno nesplnitelnými, fantasmagorickými sliby o zářné budoucnosti pod vedení soudruhů sociálních inženýrů, o prosperitě, která někdy přijde, o jistotách, které se prý někdy dostaví a šťastném socialistickém otrokovi, který bude osm hodin denně hákovat u pásu za almužnu a bude držet hubu, a na druhé straně o vyvolených erárních parazitech na dávkách či v úřadech, jenž zaručí v následujících volbách zase dostatek hlasů správné barvy.

Jediným reálným rozdílem mezi těmi dnešními mentálními komunisty v oranžové partaji a jejich předchůdci v KSČ, neboť i tato je historickou předchůdkyní dnešní ČSSD, vzpomeňme jen jak se komouši nejprve ze socdemáků vylíhli, aby pak po únoru 1948 stalinisté vzali staré přátele pod svá křídla a obě partaje “radostně” spojili, je snad společenská hra na demokracii, kterou sociální demokraté dnes sveřepě hrají. Zatím tedy nezřizují Lidové milice a nechtějí si brát moc s puškami v ruce, ale když posloucháme oranžové partajní špičky při komentování pro ně děsivých předvolebních průzkumů, zdá se, že panika v jejich řadách roste geometrickou řadou, stejně jako agresivita, se kterou chtějí svoje trafiky a prebendy hájit.

Je to pochopitelné. ČSSD je plná bývalých nomenklaturních kádrů, komunistů tělem i duší, v nejlepším případě komunistů “pouze” myšlením, ale hlavně také plná celoživotních erárních parazitů, kteří si nedovedou představit, že by se měli živit normální, poctivou, tedy nějaké hodnoty tvořící prací. Znám některé z nich. Jsou to takové ty typy, které jsou zcela vážně přesvědčeni, že tuto republiku drží nad vodou ti státní zaměstnanci, kteří jako jediní poctivě platí daně. A naprosto nejsou schopni pochopit, že jejich daně jsou jen účetní položka ve státním penězovodu a jejich hodnota se rovná nule, neboť na ně nejdříve musí někdo opravdu reálně vydělat, a že to jsou ti živnostníci a firmy, proti kterým vedou třídní boj. Nepochopí, že stát není ten co dává, ale primárně ten, který nejdříve bere.

Jenomže to je právě to, co naši společnost dusí a kvůli čemu se ani téměř třicet let po “pádu  komunismu” nemůžeme pohnout z místa a stále přešlapujeme v socialistickém marastu. Nic na tom nemění ani fakt, že jej dnes máme s konzumní tváří, o to více se přibližujeme fašistickému systému. Od svobodné kapitalistické společnosti volného trhu se vzdalujeme každým zákonem, který jsou oranžoví soudruzi a jejich koaliční partneři schopni vyprodukovat. A že jich není málo. Je neštěstím dnešní doby, že paragrafy vymýšlejí tito novodobí komunisté, jejichž myšlení zamrzlo někdy v době Gottwaldova kroucení krkem buržoazii, a že mají ještě dnes ve společnosti tolik nadšených posluchačů, kterým stačí ke spokojenosti erární vedení za ručičku od kolébky do hrobu cestou ideologické klece s klepety otroků a pevným náhubkem.

Bohužel tento problém není jen problémem ČSSD. Z parlamentních stran jej stejně můžeme vypozorovat v hnutí ANO, které také nejvíce přebírá socanům voliče. Na neobolševickou notu hrají však svým způsobem i ostatní strany, protože tento populismus je nejjednodušší předvolební guláš a PR agenti mají se slibováním létajících pečených holubů za peníze někoho jiného nejmenší práci.

Jak z toho ven? Vyvíjet stálý společenský tlak po straně, která řekne komunistickému myšlení dost, která řekne, že celá tato bolševická estráda, dnes přemalovávaná do demokraticko-konzumních barev, je cesta do socialistického pekla a je jen otázkou času, kdy to celé krachne. Že existuje alternativa, kde vyvolení nebudou přiživující se žvaniví paraziti, ale lidé tvořící reálné hodnoty. A že k tomu potřebují jen minimální stát, minimální daně a minimální byrokratický aparát, tedy pravý opak cesty, kterou pod vedením dnešních mentálních komunistů stále jdeme. Potřebujeme tedy obrat o 180 stupňů. To však nebude dříve, než dokážeme volební většinu národa přesvědčit, že parazité jsou Mládek se Štěchem a nikoliv jejich živitelé živnostníci a hodnoty tvořící firmy.

karelk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 821,54 Kč
Vybráno 42.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.