cssdkomunisti
19.6.2017
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Socialisté jako bolševici dneška aneb o komunistickém myšlení parazitů

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Již od Miloše Zemana, který chtěl vázat stranické partajní knížky do kůže opozice, přes zoufalce Špidlu, jenž proklamoval že “Zdroje jsou”, po Jiřího Paroubka, toužícího pro prosazování zákonů a vládnutí s komunisty, k Janu Mládkovi, který ve svých živitelích živnostnících vidí parazity až po soudruha Milana Štěcha, který by tu nespoutanou svobodomyslnou živnostenskou “chásku” nahnal raději k pásům do montoven, můžeme vysledovat stále to stejné – socialisté se chovají jako novodobí bolševici, stále vedou třídní boj, jen si ještě netroufli na ty krutější totalitní praktiky.

 

Myšlením jsou však s komunisty v naprosté shodě, ideologicky sjednoceni. Jejich mantrou je všeobjímající socialistický stát, který bude regulovat, zakazovat, šmírovat, fízlovat, kriminalizovat a udržovat v permanentním strachu svoje obyvatele, aby stranické špičky mohly v klidu krást do vlastních hnízdeček a užívat teplých křesel za erární peníze. Vše zarámováno nesplnitelnými, fantasmagorickými sliby o zářné budoucnosti pod vedení soudruhů sociálních inženýrů, o prosperitě, která někdy přijde, o jistotách, které se prý někdy dostaví a šťastném socialistickém otrokovi, který bude osm hodin denně hákovat u pásu za almužnu a bude držet hubu, a na druhé straně o vyvolených erárních parazitech na dávkách či v úřadech, jenž zaručí v následujících volbách zase dostatek hlasů správné barvy.

Jediným reálným rozdílem mezi těmi dnešními mentálními komunisty v oranžové partaji a jejich předchůdci v KSČ, neboť i tato je historickou předchůdkyní dnešní ČSSD, vzpomeňme jen jak se komouši nejprve ze socdemáků vylíhli, aby pak po únoru 1948 stalinisté vzali staré přátele pod svá křídla a obě partaje “radostně” spojili, je snad společenská hra na demokracii, kterou sociální demokraté dnes sveřepě hrají. Zatím tedy nezřizují Lidové milice a nechtějí si brát moc s puškami v ruce, ale když posloucháme oranžové partajní špičky při komentování pro ně děsivých předvolebních průzkumů, zdá se, že panika v jejich řadách roste geometrickou řadou, stejně jako agresivita, se kterou chtějí svoje trafiky a prebendy hájit.

Je to pochopitelné. ČSSD je plná bývalých nomenklaturních kádrů, komunistů tělem i duší, v nejlepším případě komunistů “pouze” myšlením, ale hlavně také plná celoživotních erárních parazitů, kteří si nedovedou představit, že by se měli živit normální, poctivou, tedy nějaké hodnoty tvořící prací. Znám některé z nich. Jsou to takové ty typy, které jsou zcela vážně přesvědčeni, že tuto republiku drží nad vodou ti státní zaměstnanci, kteří jako jediní poctivě platí daně. A naprosto nejsou schopni pochopit, že jejich daně jsou jen účetní položka ve státním penězovodu a jejich hodnota se rovná nule, neboť na ně nejdříve musí někdo opravdu reálně vydělat, a že to jsou ti živnostníci a firmy, proti kterým vedou třídní boj. Nepochopí, že stát není ten co dává, ale primárně ten, který nejdříve bere.

Jenomže to je právě to, co naši společnost dusí a kvůli čemu se ani téměř třicet let po “pádu  komunismu” nemůžeme pohnout z místa a stále přešlapujeme v socialistickém marastu. Nic na tom nemění ani fakt, že jej dnes máme s konzumní tváří, o to více se přibližujeme fašistickému systému. Od svobodné kapitalistické společnosti volného trhu se vzdalujeme každým zákonem, který jsou oranžoví soudruzi a jejich koaliční partneři schopni vyprodukovat. A že jich není málo. Je neštěstím dnešní doby, že paragrafy vymýšlejí tito novodobí komunisté, jejichž myšlení zamrzlo někdy v době Gottwaldova kroucení krkem buržoazii, a že mají ještě dnes ve společnosti tolik nadšených posluchačů, kterým stačí ke spokojenosti erární vedení za ručičku od kolébky do hrobu cestou ideologické klece s klepety otroků a pevným náhubkem.

Bohužel tento problém není jen problémem ČSSD. Z parlamentních stran jej stejně můžeme vypozorovat v hnutí ANO, které také nejvíce přebírá socanům voliče. Na neobolševickou notu hrají však svým způsobem i ostatní strany, protože tento populismus je nejjednodušší předvolební guláš a PR agenti mají se slibováním létajících pečených holubů za peníze někoho jiného nejmenší práci.

Jak z toho ven? Vyvíjet stálý společenský tlak po straně, která řekne komunistickému myšlení dost, která řekne, že celá tato bolševická estráda, dnes přemalovávaná do demokraticko-konzumních barev, je cesta do socialistického pekla a je jen otázkou času, kdy to celé krachne. Že existuje alternativa, kde vyvolení nebudou přiživující se žvaniví paraziti, ale lidé tvořící reálné hodnoty. A že k tomu potřebují jen minimální stát, minimální daně a minimální byrokratický aparát, tedy pravý opak cesty, kterou pod vedením dnešních mentálních komunistů stále jdeme. Potřebujeme tedy obrat o 180 stupňů. To však nebude dříve, než dokážeme volební většinu národa přesvědčit, že parazité jsou Mládek se Štěchem a nikoliv jejich živitelé živnostníci a hodnoty tvořící firmy.

karelk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 936,00 Kč
Vybráno 8.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 55 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.