babiskasc2
7.12.2016
Kategorie: Společnost

Socialismus jakýkoli přináší bídu. I ten NeBurešův

Sdílejte článek:

PAVEL HAVLÍČEK

Nedá mi, abych nerozvinul svůj někdejší komentář a postupný vývoj mi úplně dává za pravdu. EET je k ničemu, nikam k pozitivům nepovede.

Pokud někomu přikážete utrácet až deset procent toho, co si vydělá za něco, co nepotřebuje k vydělávání, je to příliš velká díra do rozpočtu, který musí pokrývat chleba, máslo, mlíko, nájem či elektřinu a vzájemná lidská interaktivita se nedá zakázat či regulovat. Socialisté všech převleků se o to neustále snaží a neustále se nedaří. Kdykoli se regulace v historii nedařila už tolik, že státy krachovaly pod tlakem potřeby financování kontrolorů nad dodržováním regulací, nastává teror, protože soudruzi regulátoři nikdy nepřipustí, že jejich metody nefungují.
A teror vždy přinášel bídu, krev a zmar.

Proto socialismus jakýkoli přináší bídu. I ten NeBurešův.

Demotivuje ty, kteří by měli mít svobodu ke svým činnostem. Naopak je motivuje k obcházení něčeho tak nepřirozeného, jako jsou právě regulace a dohled autorit.

A tak se v účetnictví těch, kteří doposud nijak nepodváděli, objeví náklady na toaletní papír spotřebovaný celou rodinou, mýdlo, ručníky i náklady na motorku, protože jednostopé vozidlo nepodléhá silniční dani.

Na malé hospodě i vesnickém krámku si do nákladů zahrne hospodský či krámská i zubní pastu, hřeben, protože vizáž v obchodě je velmi důležitá pro dosažení a zajištění příjmu, chleba koupený pro rodinu jsme potřebovali do krámu a je zahrnutý v elektronické evidenci tržeb přece, protože jsme ho prodali. Sice za deset haléřů sami sobě, ale prodali. A nebo neprodali? Nedali jsme sami sobě účtenku? Hahá…, dokaž to Bureši…

Popravdě – při práci jsem zkazil padesát kilo masa a bez škodního protokolu se přece nesmí pracovat. Tak holt sepíšu škodní protokol. Že se mi padesát kilo masa nezkazilo? Že jsem ho prodal bez papíru jednak sám sobě a jednak sousedovi, kterému jsem ho tím pádem mohl prodat levněji? Dokaž to, Bureši…!!!

A každá hospoda či krámek má dostatek na Bureše nasraných klientů, kteří vás rovnou vyzvou ke službě “bez papíru” prostě proto, že nechtějí financovat Burešův diktátorský režim… A vy je budete dobře znát.

A tak v konečném finále se na daňových přiznáních živnostníků budou objevovat čím dál tím nižší částky, protože lidská interaktivita je bezmezná a nelze ji regulovat. Prostě nelze…

A tak platí heslo, že “Halíře dělají talíře…”

EET je skvělý nápad a Andrej ho následně bude uvádět do všech sfér. Zaměstnanci v jeho Kosteleckých uzeninách si svépomocí (a za své) postaví kontrolní místnost a pod dohledem kamer s minimálním rozlišením alespoň jakokráva x sakratojevobrazjakbejk a s úložištěm 24/7 o minimální velikosti doprdeletojediskjakkráva TB se budou svlékat donaha před kontrolorem. Za kontrolu měsíčně odevzdají v pokladně osm set korun ze kterých budou placeni kontroloři.

Ale budou to mít vlastně zadarmo, protože si to “odečtou z daní”. A kdo nemá těch 12×800.-Kč, což jsou podle geniálního matematika Andreje 2000.-Kč ročně, ať raději nepracuje…

No neberte to, takovou koblihu…!!!

ZDROJ: Pavel Havlíček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.