LIDO
6.4.2016
Kategorie: Společnost

Socani, sekera a souvislosti

Sdílejte článek:

PETR PAULCZYNSKI 06|04|2016

Dnešní úvodník bude tak trochu směska, neb se toho dělo moc a já to vše pozoroval vleže tak trochu v agonii neb jsem sežral nějakej špatnej salám, takže jen kusé poznámky co mi paměť slouží.

Tak třeba sekera 300 mega kterou si vyrobili socani je obzvláště vypečená. Ti socani, kteří nás pořád školí a dokonce nám chtějí lézt do baráku aby se podívali čím topíme a jestli šetříme a možná i zkontrolují jestli máme řádně umytej hajzl, ti socani co nám chtějí zvyšovat finanční gramotnost a pak se ukáže že ani neovládají úrokový počet. Ani se nedivím, že občas někdo vzpomene na bolševika, protože ani ten neměl takový zhůvěřilý nápady.

Ještě k Altnerovi a Lidovému domu a souvislostem, které si málokdo uvědomuje. Žádná kontinuita mezi někdejším družstvem Cíl a dnešní ČSSD samozřejmě nikdy neexistovala a neexistuje. Kdyby tu opravdu fungovala spravedlnost, socani by nikdy nemohli Lidový dům získat. Nemožné se ovšem – také díky Altnerovi – stalo skutkem. Právě tento fakt ovšem posunul ČSSD do úplně jiné kategorie, než ve které se nacházejí prakticky všechny ostatní politické strany v zemi. Zisky z pronájmu, případně prodeje finančně posunuly ČSSD na úplně jinou úroveň, než než ve které se pohybují ostatní. Tehdejší verdikt soudu tu nastavil zcela nerovné podmínky politické soutěže. Ale jak to tak vypadá, staré pořekadlo, že “kdo s čím zachází, s tím také schází”, stále platí.

Jak pravil glosátor Macek: Pacta sunt servanta, tedy smlouvy se dodržují, bylo a je oblíbeným heslem Miloše Zemana. Jenže to zřejmě platí jen někdy a pro někoho. Podepsal smlouvu (a z toho se nevykecá) a pak její splnění ani nehlídal, ani tvrdě nevyžadoval – hlídací psi pak jistě vyšťourají spoustu jeho bohorovných keců z té doby.

Ještě trocha srandy s tibetskejma vlajkama korunovaný zuřivým číňanobijcem Kalouskem, který si udělal PR. Pravičák a ultrapragmatik Kalousek vzývající tibetskou teokratickou diktaturu a marxistu Dalajlámu, je snad úplně nejvíc největší absurdita polistopadový český politiky. Klobouk dolů! 

No a když už jsme u té čínsko-tibetské maškarády, tak jedno varování. Zatímco čínský prezident zalíbeně pozoroval pozadí hostesky, policie předvolala k podání vysvětlení demonstranty s tibetskými vlajkami. Řekl bych, že je to na blití. Vypadá to skoro, že staré časy jsou zpět. Opět jsou některé vlajky povoleny a jiné zakázány. Policie ČR byla instruovaná, že čínské a české vlajky jsou správné a jejich držitelé je třeba chránit a ty, kteří mají jakékoli jiné, je třeba perzekuovat a prostě bít. Jednali tak ve shodě s organizovanými čínskými opěvovači čínské imperiální politiky, svého prezidenta a evidentně exekutivní části českého establišmentu. Kterého? Jistě vedení policie, které prostě část veřejného prostoru prohlásí za neveřejný, a tím svobodu shromažďování hodí do koše, a jistě policejního prezidenta, který si šije stále pompéznější kožené uniformy. Ten to ovšem také nemá ze své hlavy. Jistě Zemana a jistě komunistů, nikdo jiný se k příkazu či souhlasu nepřihlásil.

Prosím buďte pozorní. Sice s těmi mávači nesouhlasím, ale je třeba bránit zbytky svobody. My, kteří víme jak to vypadalo před rokem 1989, máme situaci snazší, známe to. Ale vy, kteří ne, buďte pozorní. Jsou to naše svobody, je to naše země, je to naše, ale zejména vaše, našich dětí, jediné opravdové naději této země, budoucnost. Buďte pozorní, nesvoboda je vzdálená vždy pouze jednu generaci od svobody.

Chceme lidi vychovat, hájila náměstkyně ministra kontroly kotlů v domácnostech. Úředníci by měli mít nově pravomoc kontrolovat, čím lidé topí v kotlích. Pokud by někdo úředníka domů nepustil, hrozil by mu postih až 50 tisíc korun. Náměstkyně ministra životního prostředí Berenika Peštová normu ve čtvrtek na sněmovním výboru pro veřejnou správu hájila s tím, že ministerstvo chce tímto krokem lidi vychovat. Že tím prolamuje princip nedotknutelnosti obydlí soudružce zjevně nevadí.

“Nechci bejt sprostej, to na půdu Poslanecké sněmovny nepatří. Ale vymýšlíme nadbytečné věci. Přinese to akorát tlak na ty, kteří se chovají slušně,“ kritizoval návrh místopředseda výboru Petr Bendl (ODS). Podle něj není možné chtít po poslanci, aby souhlasil s tím, že by došlo k porušování domovní svobody. A šance pro malého českého bonzáka. Stačí abyste neměl rád souseda. Vox populi k tomu pravil. Té škaredé babě by měl někdo říci, že úředníci nemají nikoho vychovávat ani posuzovat, jestli je ten či onen slušný či neslušný, ale organizovaně chodit do kantýny žrát majonézový chlebíčky, aby jim ty jejich zadnice nakynuly ještě více.

Byl bych rád, kdyby mě už konečně přestal každý ňouma vychovávat. Ujišťuji “vychovatele”, že mně myslím dostatečně vychovali rodiče a co nedokázali oni, už v mých 70 letech asi nedokáže nikdo. Jo a kdyby mi náhodou nějakej smeták chtěl lézt do baráku, tak jsme na něj připravení.

Osm křesťanských uprchlíků se vrátí z Brna do Iráku. Budoucnost zvažují i ti od Jihlavy. Osmičlenná rodina iráckých křesťanských uprchlíků, která je ubytovaná v Brně, se rozhodla vrátit do vlasti. Informoval o tom Martin Frýdl, mluvčí nadačního fondu Generace 21, která organizuje pomoc těmto lidem. Rodina návrat odůvodnila steskem prarodičů po domově. Fond Generace 21 také odložil podání žádosti o přidělení bytů rodinám uprchlíků v Jihlavě. Podle Frýdla Iráčané ubytovaní v Okrouhlíku u Jihlavy nejsou spokojeni s vyhlídkami na budoucnost. Rodina, která se hodlá vrátit do Iráku z Brna, uvedla, že prarodičům se zoufale stýská a chtějí umřít v rodné zemi.

No a pak se nám zničehož nic ti co nechtěli bydlet v kravíně ocitli v Německu. A prý nám je vrátí a budou se moci znovu ucházet o azyl který už jednou zrušili. Celý projekt s rozpočtem kolem 15 milionů korun organizuje a financuje Nadační fond Generace 21 s pomocí svých partnerů a podporovatelů. Fond v prvním roce hradí náklady na ubytování a životní potřeby iráckých křesťanů, stejně jako integrační služby. I naskýtá se další úkol pro žurnalisty: najít alespoň jeden jediný případ, kdy se někdo z Židů, kteří utekli z hitlerovského Německa před násilím a nebezpečím smrti, vrátil zpět, neboť se mu stýskalo. Zřejmě je něco zatraceně jinak.

A co tak tu komedii už začít nazývat pravým jménem? Přestaňme hrát se zblblými médii a ještě blbějšími aktivisty hru na exodus trpících uprchlíků prchajícími před válečnými útrapami a berme je čistě pragmaticky jako ekonomické turisty, maximalizujícími očekávané benefity. Nebudu odsuzovat samotné uprchlíky, ale co se mi nelíbí, je ten humbuk kolem. Když totiž člověk utíká před válkou, před pronásledováním, vraždami a mučením a v šíleném strachu ze smrti, tak má jediný psychický problém – aby vůbec přežil…a nikoliv emigrantský stesk po vlasti, kde mu ta smrt hrozí. Něco asi bude blbě. Vypadá to, jako by v Nadačním fondu Generace 21 byla buď banda hochštaplerů anebo banda pitomců. Asi by mi připadalo méně smutné, kdyby to byli jen pitomci…

A navíc čerstvá zpráva. Brusel má plán: Azyl bude udělovat sám, ne členské země. Píše se to v dokumentu Evropské komise, který má být podle německého deníku Die Welt uveřejněn ve středu. Takže místo zničení člunů a vrácení zpět do Libye italská pobřežní stráž tahá Afričany do Evropy a Brusel, ne jednotlivé země je bude distribuovat. Desetitisíce imigrantů, Afričanů hlavně z Libye, Eritreje, Nigérie a Somálska, kteří čekali na pobřežích Afriky na teplejší počasí, se dalo do pohybu! Za poslední 3 dny z vod jen u italského pobřeží dostali záchranáři na pevninu na 3 700 imigrantů ! Za 3 dny !!! Bože, ochraňuj Evropu!

A trocha bulváru: Na světě je první pivo s příchutí vaginy. Příchuť pro něj získali z těla české modelky! Tak nevím. Je tohle nechutný úlet, nebo gurmánská záležitost? Pivovar přišel s novinkou Yoni, což prý znamená v sanskrtu slovo vagina. A ano, jeho součástí budou bakterie z vaginy získané od ženy, konkrétně od brunetky Alexandry Brendlové. Tak co, šli byste do toho? Na internetu je kampaň, kde mají pijáci nový nápoj podpořit finanční částkou. Prostě něco jako hithit nebo startovač.
Díky pití takto ochuceného piva prý získáte ženské instinkty a navíc rovnou uslyšíte její hlas a ucítíte její vášeň. No prostě pivo s vaginálními bakteriemi bude dělat zázraky! Navíc až se byznys rozjede, tak výrobci slibují další druhy piva. Jemné s příchutí blondýnky, silné a divoké s bakteriemi od zrzky a tak dále. Sorry, ale mám pocit, že svět se řítí do zádele. My konzervativci si raději dáme klasický pivo a s vagínou budeme dělat to, co se s ní obvykle dělá. A vrámci genderu se naskýtá otázka. „Bude i pivo s příchutí penisu?“

A na Fejsbůku napsali:

 • Saúdové mají nedostatek katů. Stínání hlav nahradí střelba. Smrt za drogy i odpadlictví. Saúdská Arábie se řadí k zemím s nejvyšším počtem poprav na světě. Od začátku roku katové sťali hlavu 15 lidem. Mezi trestné činy, které mohou vést k verdiktu smrti, patří vražda, znásilnění, ozbrojená loupež, opakované užívání drog, odpadnutí od víry, falešné proroctví a čarodějnictví.
  Bude nějaký protest ? FAMU? Dalajláma Kalousek? Bursík Tibet? Neziskovky? Člověk v tísni? Hate Free? Nikdo?
 • Povídá Kohn Roubíčkovi: Tuhle jsem četl, že prej jsme tu naši zemičku zaprodali Americe a Západu. A tady zase píšou, že jsme se zaprodali Rusku a Číně. No, řekněte! Není to krásné prodat takový aušus dvakrát?
 • Premiér Sobotka chce bojovat proti daňovým rájům a zemím, které na nich postavily svoje příjmy. Fajn, navrhuju mu začít v EU, v Lucembursku, u dlouholetého expremiéra jménem Jean-Claude Juncker. Kdyby za to navrhl jeho odvolání z čela Evropské komise, to by mělo koule.
 • Porošenko, Putin a starej Cameron mají společnej účet v Karibiku, Iráčani nestihli poděkovat za dopravu a vzali dráhu do Německa, Karel Gott prozradil, že migraci řídí ilumináti a šéf prezidentského lékařského konsilia oznámil Zemanovu kandidaturu pro druhý termín. A to se dnes ještě nesvlékl Jakub Janda..
 • 11:00- Plénum
  13:00- Příprava obědu
  14:00- Tisková konference
  15:00- Workshop: tvorba bannerů a nácvik pokřiků na feministický karneval
  17:00- Magdaléna Šipka – přednáška o polyamorii
  19:00- Plénum
  20:00- Fungování družstevních kaváren (Inkognito a ROH Praha)
  21:00- Promítání (když squatují matky…)
  Na co potřebujeme Kliniku. Třeba na přednásku o polyamorii. Že nevíte co to je?
  Polyamorie neboli trvalý grupáč kde kameň jebe cihlu. Postrádám kurz odvšivení

 • Dr.Hnízdil dostal Bludný balvan. No konečně, už bylo načase. Každá snaha demaskovat šarlatány dobrá.
 • Problém s uprchlíky co jsme si sami nechali od dotované neziskovky dovézt? Seberte těm zatraceným vítacím neziskovkám love a bude po problémech.
 • Když Klaus varoval před ngoismem, řvali všichni jak pominutí. Tak teď je tady máme.
 • Tak už konečně vím, čeho je zkratka TOP 09. Tibetská Odbojová Partaj. A proč 09? Schwarzenberg chtěl být původně jako Bond, tzn. sedmička, ale nějak u toho počítání usnul.
 • Soudružky Valachová a Marxová-Leninová jsou znepokojeny, že se stále více dětí rodí mimo manželství. Asi bude třeba zavést centrální registr pohlavních styků a zákonem regulovat souložení.
 • “Chlapečku, nevyplazuj na mě ten jazyk nebo budeš moc nemocný.”
  “A co by mi jako bylo?”
  “Budeš mít otřes mozku, přeraženou čelist a rozbitý nos!”
  Tomu říkám výchova. To by Valachová koukala.
 • Nedělní partie: Sledovat paní Valachovou hovořit o školství, je podobně odborný zážitek jako sledovat Kateřinu Jaques hovořit o biomase.
 • J&T koupila firmu na provozování mýta Skytoll. To asi budou prý muset ještě koupit od Kapsche Ťoka.
 • Umírněný muslim – zbožný ateista – demokratický neomarxista – moudrý sluníčkář – objektivní novinář – čestný politik – věřící papež. Je to tak, že jo?
 • Kupředu levá! Před pár dny měl Jiří Hlavenka čistý politický komentář na serveru iHned.cz. Byl tam označen jako “Finanční investor”. Sranda je, že JH je lídrem Greenpissů v krajských volbách na Jižní Moravě, takže nepoměrně přesnější (vzhledem k meritu článku), by bylo jej označovat jako kandidáta melounů do zastupitelstva JMK. Na jakou cílovou skupinu známý publicista ve své kampani míří, se dá usuzovat z jeho dalšího komentáře, tentokrát v Patočkově Deníku Referendum. Teď už jen zbývá, aby si padl kolem krku s Apolenou Rychlíkovou a A2Alarmem. Kupředu, levá, kupředu, levá, zpátky ni krok!
 • Havlovská pravda a láska se v noci na sobotu opět zhmotnila. To když jeden z jejích bojovníků v Praze poničil čínské vlajky. Idiocie havlovských pohrobků, živená umanutými presstituty a neo-, respektive eurobolševickými politiky, začíná být nesnesitelná. Je-li starostou takový ubožák, jako je kupříkladu ten topácký na Praze 6, tragedie je dokonána.
 • Už vím proč se chtějí uprchlíci z Brna vrátit domů. Pod vedením Shit Brno a Zelených je to tu horší než v poválečném Iráku.
 • Grémium ČSSD večer řešilo rozsudek ve věci Lidového domu. Zatím jsou ve hře dvě varianty – že Altner zmizí nebo ho přejede černé Audi.
 • Z Twitteru k zákonu o státním zastupitelství. “Milá vládní koalice, kdy ho schválíte?” ptá se David Ondračka z TI.
  “Nikdy ty drndo, nenechají se posbírat jako ta Nečasova parta”, odpovídá mu Žížala z Blaníka.
 • Takže po té, co se k tomu údajnému prohlášení o bydlení ve stáji a jeho překladu do češtiny vyjádřili všichni čeští “odborníci”, zakončili ti hodní, křesťanští lidé z Iráku stylovou bouři ve sklenici vody fakáčem nejenom Generaci21, ale celé České republice…. Jak říkal Borat: Nice!

A něco veselého:

A fór na konec: Velmi ukřičená, velmi neatraktivní žena s velmi hrubými rysy vchází do Tesca s dvěma dětmi za sebou, křičíc na ně téměř nepřetržitě oplzlosti a hrubosti.Vrátný u vchodu jí říká: “Dobrý den madam, vítejte v Tescu, máte nádherné dětičky : To jsou dvojčata?” A ta tlustá škaredá žena přestane křičet a potáhne nosem:”Samozřejmě, že nejsou. Starší má devět a mladší sedm. A vůbec, proč si myslíš, že jsou dvojčata? Copak vypadají stejně, ty idiote?” “Absolutně ne”, odpovídá jí vrátný. “Jen nemůžu uvěřit tomu, že Vás někdo šukal dvakrát..”

A to je dneska všecko.

bloger_605
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 104 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.