euarmy-500x383
7.6.2017
Kategorie: Politika

Sobotkova slohovka

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Náš milovaný pan premier, přítel Sobotka, má zjevně nadbytek volného času. Jak jinak si vysvětlit, že přes hrozivě padající preference jeho partaje, přes lokální vzpouru v jihočeské organizaci, přes ministryni školství v demisi a mnohé další nepříjemnosti si dokázal najít dostatek klidu a prostoru ke zpracování jedné takové malé, euro – budovatelské “slohovky”?

Ano, jde o jeho článek pro Wall Street Journal. Ten, co smolili spolu s Junckerem. (třeba zde) Evropa prý, podle obou zmiňovaných vykuků, “musí převzít svou obranu do vlastních rukou a přestat se spoléhat na pomoc zvenku”.

Cožpak o to, takový požadavek by mohl znít rozumně. Ale zrovna od těchto dvou? Nevím, nemohu si pomoci, ale kdykoli vidím jednoho či druhého, tuším podraz. A když jsou oba pohromadě, tak podraz tuplovaný.

Jakou špinavost by na nás mohli šít tentokrát? Podívejme se nejdřív na Sobotku. Doma mu hoří koudel u zadku. Už ani politické gremium jeho vlastní strany příliš neskrývá, že ho považuje za hlavního viníka propadu preferencí ČSSD. Jeho perspektiva v domácí politice je do voleb. A pak? Nikdy nic normálního nedělal. V běžném životě by byl zcela ztracen. Ale finanční propad není to nejhorší. Nad hlavou mu stále visí causy OKD, Diag Human, Altner… Za záchranu a finanční zajištění udělá cokoli. Zkrátka to místečko v Bruseli, za slušný peníz a mimo dosah národní justice, si musí odpracovat. Ví to a Juncerovi kývne na cokoli.

Pokud jde o Junckera, musíme postoupit o několik levelů výše. I jeho korýtko se chvěje. Rakouské, Holandské i Francouzské volby se sice ještě podařilo zvládnout, ale bylo to o fous. Korespondenční hlasy, nelepící obálky, finta s “vyhnáním” tureckého ministra těsně před hlasováním, 500 tisíc lístků s jménem Macron navíc a nezvykle mnoho poškozených, natržených  (a tím neplatných) pro LePenovou… kdo to má furt vymýšlet. I ti nejtvořivější opinion-makeři mají hlavy v dlaních.

Lid Evropy je stále více “protievropsky” naladěný a se základním úkolem se přitom stále nedaří hnout… V takové situaci napadne člověka, jestli to třeba ten Brežněv, tehdy v osmašedesátém, neměl jednodušší. Když se mu nějaká provincie bouřila, vydal rozkaz a Společné velení vojsk Varšavské smlouvy (tak se to fakt jmenovalo) vyslalo armádu, která ty kverulanty umravnila. Jo, to musely být časy, povzdechne mnohý eurokomisař. Škoda že Brusel, nemá něco takového k dispozici… Odtud asi fouká.

Povšimli jste si, že žádný stát na světě nemá Ministerstvo útoku? Všichni a odjakživa mají jen to Ministerstvo obrany. Z tohoto úhlu pohledu lze nahlížet i na nejnovější “obrannou” iniciativu Junckera a jeho kašpárka. Takže s tou obranou asi takhle: Nejdříve lidi odzbrojíme. Příslušná směrnice již vyšla. S tím, že po dvou letech má být přezkoumána její účinost. Poučenému čtenáři je už teď samozřejmě jasné, že se ve stávající podobě neosvědčila a je zapotřebí více přitvrdit. Novátorská myšlenka komisařky Maelstromové o “centrálním, evropském” úložišti zbraní pro všechny myslivce není zapomenuta. Například.

Perspektivně pak odzbrojíme i běžné pořádkové a bezpečnostní sbory. Tak, jako v Britanii. Tam se to moc osvědčilo. A vojsko převedeme pod Bundeswehr. Samozřejmě že postupně, aby to nevzbudilo moc křiku. Tak, jako s tou naší brigádou. Tedy s převedením – nepřevedením prakticky poloviny úderné síly naší armády. Prozatím. Jo, společným výcvikem to začíná. Aby si chlapci zvykli. Kdo velí…

Bude to skvělá, vybraná společnost. Už dnes je v Bundeswehru muslimů, našich potenciálních pánů, jako když naseje. Spolková republika Německo je přece už dlouho řádnou, multikulturní zemí, která netouží po ničem tolik, jako po “začleňování”. Bez ohledu na cokoli, že… Takže těch 50 islámských extrémistů, objevených v řadách německých ozbrojených sil   (zde) je jen drobnou lapálií, které vedení německých ozbrojených sil z nastoupené cesty nesvede…

Celkem je prý, podle německých odhadů, v Bundeswehru přes 1000 aktivních muslimů. Ti lidé mají klíče od zbrojních skladů, znají utajované informace, mají kódy k systémům. A postupují ve funkcích. Jednou budou velet i našim jednotkám, které jim “dobrovolně” podřídíme…

Už tušíte, co mají Junckeři za lubem? Vypadá to na plán – odzbrojit občany, odpoutat se od NATO, vedeného nespolehlivým Trumpem, který tu hru na islamizaci odmítl hrát s nimi a preventivně paralyzovat ozbrojené složky dosud zdravých, nezasažených, islámem téměř nekontaminovaných států.  Je jedno, pod jakou záminkou.

Jakže to napsali? “Převzít svou obranu do vlastních rukou”. A myslí to doslova. Jako obranu sebe a svého zvrhlého plánu. Proti lidu Evropy.

Chcete se toho účastnit?

vylicil

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 572,00 Kč
Vybráno 35.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 112 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.