sobotka-byt2-sanda-4a4b2f91c5e7a
13.6.2017
Kategorie: Politika

Sobotko, běž už konečně do … brusele

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Není a nebylo snad na polistopadové politické scéně v ČR něco tak děsivě slizkého a nekomforního jako současný předseda vlády, socialistický eurosvazák a vlezdobruselista, proletář ducha, bolševický pohrobek a politický přicmrndávač Bohuslav Sobotka.

Celá jeho sociálně demokratická kariéra se musí nutně nezávislému pozorovateli jevit jako jedna velká cesta do análu mocných s mottem nikoho nenasrat, nikomu se nepostavit, nic neříci, nic neudělat, nic nerozhodnout, a to navíc bez vize, charismatu, charakteru i morálky, jen si bokem napaběrkovat pár míčů na živobytí klasické politické neomarxistické kurtizány a parazitovat tak na hodnotách vytvářených lidmi schopnými a pracovitými, které si vybral jako svoje nepřátele a hostitele zároveň.

To, že se něco takového stalo předsedou svého času nejsilnější politické strany a dokonce premiérem ČR je pro mne snad největším zklamáním naší novodobé demokracie. Člověk, který jen neustále jako kolovrátek opakuje naučené fráze, jejichž podstatou je okrádat produktivní část populace a přerozdělovat takto uloupené peníze mezi své přátele a voliče, který ani tisíci slovy neřekne jednu podstatnou věc, který se neustále na příkaz PR agentur usmívá jako Pepek Vyskoč, má charisma mokrého hadru a morálku kapesního zlodějíčka v tramvaji, dokázal v současném systému vystoupat na nejvyšší politické příčky ve společnosti. Co to vypovídá o nás samotných?

Nejspíše to, že naše demokracie degeneruje. Již vynesla do svého čela ty nehorší z nás, ty jedince, jejichž jedinou “předností” je společensko-mihilistický sliz, kterým jsou obaleni od hlavy až k patě a tuny bezmyšlenovitých krasohubých žvástů, kterým dává prostor mainstreamová mediální scéna. Smutné to konstatování.

A tak nám Bohuslav Sobotka a jeho soudruzi napříč politickým spektrem připravují ze života daňové peklo, klec bez svobody či byrokratickou šikanu, a přesto se mohou stále usmívat, protože jejich zlatá erární hnízdečka nejsou nijak zvlášť ohrožena. Maximálně se provedou nějaké škatule hejbejte se a politicky zaháčkovaný parazit se ocitne znovu v teplém křesle, jen někde více v závětří.

Stejný osud tak asi čeká Bohuslava Sobotku, se kterým asi přetekl pohár jeho politického neumětelství jak u voličů, tak ve vlastní partaji. Bude za tu žumpu, kterou po sobě nechává také pykat? Jak? S největší pravděpodobností odchodem ke svým neomarxistickým přátelům do Bruselu, kde se pro něj jistě najde řádně honorované místo ouřady pro nějaké další eurozbytečnosti a nesmysly.

Ano, až taková je dnešní politická situace. Kašpárci na niti, jako je Sobotka, se nám smějí … bez společenské odpovědnosti, s nakřečkovanými “náhradami a akciovými výnosy”, s mocenskými styky, s cejchem nedotknutelných nadčlověků odcházejí ze scény, aniž by alespoň na vteřinu okusili problémy normálně pracujících lidí, aniž by alespoň na chviličku byli nuceni žít jako ona produktivní část společnosti, které svými politickými činy každým dnem, každou hodinou kurví jejich životy.

Bohuslav Sobotka tedy bude asi odejit. Pomůže to nějak naší společnosti? O jednoho nýmanda v politické divadelní frašce méně? Bohužel nic to neřeší. Přijdou další. Zaorálek, Chovanec, snad dokonce prý Valachová jsou “náhradou”. Kde se líhnou? A kde se líhnou jejich voliči? Pošleme je, prosím, už konečně všechny do brusele, nechť si tam na to svém multikulturně eurosocialistickém písečku hrají a vymýšlejí fantasmogorie … a pak si prosaďme vlastní cestu bez EU a všech těch papalášů. 

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Olga Žlábková 1000,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 465,- Kč
Vybráno 46.75%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 149 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...