sobotka-byt2-sanda-4a4b2f91c5e7a
13.6.2017
Kategorie: Politika

Sobotko, běž už konečně do … brusele

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Není a nebylo snad na polistopadové politické scéně v ČR něco tak děsivě slizkého a nekomforního jako současný předseda vlády, socialistický eurosvazák a vlezdobruselista, proletář ducha, bolševický pohrobek a politický přicmrndávač Bohuslav Sobotka.

Celá jeho sociálně demokratická kariéra se musí nutně nezávislému pozorovateli jevit jako jedna velká cesta do análu mocných s mottem nikoho nenasrat, nikomu se nepostavit, nic neříci, nic neudělat, nic nerozhodnout, a to navíc bez vize, charismatu, charakteru i morálky, jen si bokem napaběrkovat pár míčů na živobytí klasické politické neomarxistické kurtizány a parazitovat tak na hodnotách vytvářených lidmi schopnými a pracovitými, které si vybral jako svoje nepřátele a hostitele zároveň.

To, že se něco takového stalo předsedou svého času nejsilnější politické strany a dokonce premiérem ČR je pro mne snad největším zklamáním naší novodobé demokracie. Člověk, který jen neustále jako kolovrátek opakuje naučené fráze, jejichž podstatou je okrádat produktivní část populace a přerozdělovat takto uloupené peníze mezi své přátele a voliče, který ani tisíci slovy neřekne jednu podstatnou věc, který se neustále na příkaz PR agentur usmívá jako Pepek Vyskoč, má charisma mokrého hadru a morálku kapesního zlodějíčka v tramvaji, dokázal v současném systému vystoupat na nejvyšší politické příčky ve společnosti. Co to vypovídá o nás samotných?

Nejspíše to, že naše demokracie degeneruje. Již vynesla do svého čela ty nehorší z nás, ty jedince, jejichž jedinou “předností” je společensko-mihilistický sliz, kterým jsou obaleni od hlavy až k patě a tuny bezmyšlenovitých krasohubých žvástů, kterým dává prostor mainstreamová mediální scéna. Smutné to konstatování.

A tak nám Bohuslav Sobotka a jeho soudruzi napříč politickým spektrem připravují ze života daňové peklo, klec bez svobody či byrokratickou šikanu, a přesto se mohou stále usmívat, protože jejich zlatá erární hnízdečka nejsou nijak zvlášť ohrožena. Maximálně se provedou nějaké škatule hejbejte se a politicky zaháčkovaný parazit se ocitne znovu v teplém křesle, jen někde více v závětří.

Stejný osud tak asi čeká Bohuslava Sobotku, se kterým asi přetekl pohár jeho politického neumětelství jak u voličů, tak ve vlastní partaji. Bude za tu žumpu, kterou po sobě nechává také pykat? Jak? S největší pravděpodobností odchodem ke svým neomarxistickým přátelům do Bruselu, kde se pro něj jistě najde řádně honorované místo ouřady pro nějaké další eurozbytečnosti a nesmysly.

Ano, až taková je dnešní politická situace. Kašpárci na niti, jako je Sobotka, se nám smějí … bez společenské odpovědnosti, s nakřečkovanými “náhradami a akciovými výnosy”, s mocenskými styky, s cejchem nedotknutelných nadčlověků odcházejí ze scény, aniž by alespoň na vteřinu okusili problémy normálně pracujících lidí, aniž by alespoň na chviličku byli nuceni žít jako ona produktivní část společnosti, které svými politickými činy každým dnem, každou hodinou kurví jejich životy.

Bohuslav Sobotka tedy bude asi odejit. Pomůže to nějak naší společnosti? O jednoho nýmanda v politické divadelní frašce méně? Bohužel nic to neřeší. Přijdou další. Zaorálek, Chovanec, snad dokonce prý Valachová jsou “náhradou”. Kde se líhnou? A kde se líhnou jejich voliči? Pošleme je, prosím, už konečně všechny do brusele, nechť si tam na to svém multikulturně eurosocialistickém písečku hrají a vymýšlejí fantasmogorie … a pak si prosaďme vlastní cestu bez EU a všech těch papalášů. 

kriz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 25 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
83 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.