Bohuslav_Sobotka_2015
9.10.2016
Kategorie: Politika

Sobotka končí? Tak by už konečně mohl do kriminálu za OKD …

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Ne, nejsem fanda Andreje Babiše, ač jsem v něj, v počátku, vkládal jakési naděje na změnu. Byl jsem hloupý. Nejsem člověk, co se nechá ovlivnit koblihama či kuřatama, a už vůbec ne hlupákem Komárkem, propagujícím šťavnaté utopence. Tak trochu mi hlava nebere, jak si Andrej Babiš může nechat v týmu tak neschopného pitomce, za jakého Komárka považuji.

Zrádce národa, Bohuslav Sobotka, který nikdy nepracoval, člověk, který zneužíval poslanecké náhrady, služební auto, nepřímo si „legálně“ nakradl na byt, člověk, který přes prostředníka podle mnoha medií okradl republiku o 60 miliard za prodej OKD a bytů, člověk, který kámošům Paroubka a StBáků odpustil 100 milionů na daních, dnes skončil, ale jak vidno, nedošlo mu to. Sobotka rozdával pastelkovné, odpouštěl 30 Kč, ve zdravotnictví, oblboval voliče, jako by si myslel, že nemají rozum a soudnost, jako by si myslel, že nejsou schopni posoudit, kdo je grázl.

Dnes jsem byl volit, stejně, jako každé volby od roku 1989. S obrovským sebezapřením jsem opět volil ODS. Volil jsem člověka, kterého velmi dobře znám, „Čuňase“, tedy Františka Stárka, jehož si sterilní ODS nezaslouží. Nebýt jeho, volil bych „starosty“, pokud by nekandidovali v koalici s politickým prostitutem Kalouskem a jeho TOPkou. Ostatně, další člověk – tedy Kalousek – který by podle mne dnes seděl, spolu s mnoha dalšími v kriminále, pokud by Policie a Státní zastupitelství nebyly pod tlakem politiků.

Neřeším dnes Babiše, ale kudrnáče Sobotku. Pamatuji si na jeho slova při prohrách a pádech Paroubka i Grosse. Pokud by byl chlap s gulema, tak Bohuslav Sobotka zítra abdikuje na post předsedy ČSSD a premiéra. Ale on takový není. On na moci lpí a bude to okecávat. Stejně jako byt, OKD a další. Zrádce zrádců Chovanec prohlásil, že nikdy nebude kandidovat proti Sobotkovi. Bylo to prozíravé prohlášení, protože dny Sobotky jsou sečteny a kandidovat nebude. Takže, zřejmě dojde k naplnění naplánovaného a očekávaného scénáře.

Sobotka pod tlakem „soukmenovců“ za prohrané volby abdikuje z postu předsedy ČSSD a premiéra ČR. Prezident Zeman pověří Andreje Babiše, aby sestavil novou vládu. Jenže, co se změní? Nic. Sobotka nepůjde po zásluze do kriminálu za OKD a další, ale dostane teplé místo v Bruselu, či bude zázračně bohatnout jako úspěšný podnikatel, stejně, jako svého času Gross, Kalousek a další. Policie díky kmotrovským dohodám s politiky nebude smět nic šetřit. Tedy, co se změní?

Nic, mašina, naprogramovaná v roce 1985, spuštěná v listopadu 1989, nazvaná „sametová revoluce“  poběží dál.  Jen se nastříká jinou barvou a volič si bude myslet, že něco změnil. Nezměnil nic. Jen se změnila barva, mašina se přestříkala, kmotři se přemístili k politikům, jimž pomohli ke zvolení. Bude se krást dál, dál se bude drancovat a rozkrádat rozpočet. Budou narůstat zakázky bez výběru, každoročně se rozkrade 100 miliard a Andrej Babiš ušetří 500 tisíc na centrálním nákupu kancelářského papíru.

Byli jste stejní pitomci jako já a šli k volbám? Já šel, z nostalgie, z občanské povinnosti, ale s vědomím, že nemám šanci  cokoli změnit. Jsou domluvení a budou krást dál a nás odírat. Totiž, pokud byste měli sílu volbami něco změnit, tak by zítra Sobotka, Kalousek, Topolánek a spol. seděli v kriminále. Jenže oni budou bohatnout a Vy budete vyplňovat výkazy, hlášení a EET. Pouze jste přebarvili tu fungující mašinu na jinou barvu, ale nezměnili jste nic. 

Bohuslava Sobotku vnímám jako korupčníka, sluhu kmotrů, zrádce národa, člověka, který by měl zítra abdikovat, do měsíce být obviněn a do Vánoc odsouzen. Ale na pohádky nevěřím. Tak jsem nucen konstatovat:

Premiér Bohuslav Sobotka by se poprvé ve svém životě měl zachovat jako chlap a táhnout! Český lev je z voleb možná smutný, ale Sobotka je snad konečně v prdeli! Pokud by v této zemi fungovala demokracie a právo a spravedlnost, pak by Bohuslav Sobotka zítra podal demisi ze všech funkcí, pozítří by byl policií obviněn a za pár měsíců odsouzen. To, že se tak nestane, bude důkazem toho, že tento stát ovládá korupce a MAFIE.

ZDROJ: Michal Malý

maly

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 46 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.