Bohuslav_Sobotka_2015
9.10.2016
Kategorie: Politika

Sobotka končí? Tak by už konečně mohl do kriminálu za OKD …

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Ne, nejsem fanda Andreje Babiše, ač jsem v něj, v počátku, vkládal jakési naděje na změnu. Byl jsem hloupý. Nejsem člověk, co se nechá ovlivnit koblihama či kuřatama, a už vůbec ne hlupákem Komárkem, propagujícím šťavnaté utopence. Tak trochu mi hlava nebere, jak si Andrej Babiš může nechat v týmu tak neschopného pitomce, za jakého Komárka považuji.

Zrádce národa, Bohuslav Sobotka, který nikdy nepracoval, člověk, který zneužíval poslanecké náhrady, služební auto, nepřímo si „legálně“ nakradl na byt, člověk, který přes prostředníka podle mnoha medií okradl republiku o 60 miliard za prodej OKD a bytů, člověk, který kámošům Paroubka a StBáků odpustil 100 milionů na daních, dnes skončil, ale jak vidno, nedošlo mu to. Sobotka rozdával pastelkovné, odpouštěl 30 Kč, ve zdravotnictví, oblboval voliče, jako by si myslel, že nemají rozum a soudnost, jako by si myslel, že nejsou schopni posoudit, kdo je grázl.

Dnes jsem byl volit, stejně, jako každé volby od roku 1989. S obrovským sebezapřením jsem opět volil ODS. Volil jsem člověka, kterého velmi dobře znám, „Čuňase“, tedy Františka Stárka, jehož si sterilní ODS nezaslouží. Nebýt jeho, volil bych „starosty“, pokud by nekandidovali v koalici s politickým prostitutem Kalouskem a jeho TOPkou. Ostatně, další člověk – tedy Kalousek – který by podle mne dnes seděl, spolu s mnoha dalšími v kriminále, pokud by Policie a Státní zastupitelství nebyly pod tlakem politiků.

Neřeším dnes Babiše, ale kudrnáče Sobotku. Pamatuji si na jeho slova při prohrách a pádech Paroubka i Grosse. Pokud by byl chlap s gulema, tak Bohuslav Sobotka zítra abdikuje na post předsedy ČSSD a premiéra. Ale on takový není. On na moci lpí a bude to okecávat. Stejně jako byt, OKD a další. Zrádce zrádců Chovanec prohlásil, že nikdy nebude kandidovat proti Sobotkovi. Bylo to prozíravé prohlášení, protože dny Sobotky jsou sečteny a kandidovat nebude. Takže, zřejmě dojde k naplnění naplánovaného a očekávaného scénáře.

Sobotka pod tlakem „soukmenovců“ za prohrané volby abdikuje z postu předsedy ČSSD a premiéra ČR. Prezident Zeman pověří Andreje Babiše, aby sestavil novou vládu. Jenže, co se změní? Nic. Sobotka nepůjde po zásluze do kriminálu za OKD a další, ale dostane teplé místo v Bruselu, či bude zázračně bohatnout jako úspěšný podnikatel, stejně, jako svého času Gross, Kalousek a další. Policie díky kmotrovským dohodám s politiky nebude smět nic šetřit. Tedy, co se změní?

Nic, mašina, naprogramovaná v roce 1985, spuštěná v listopadu 1989, nazvaná „sametová revoluce“  poběží dál.  Jen se nastříká jinou barvou a volič si bude myslet, že něco změnil. Nezměnil nic. Jen se změnila barva, mašina se přestříkala, kmotři se přemístili k politikům, jimž pomohli ke zvolení. Bude se krást dál, dál se bude drancovat a rozkrádat rozpočet. Budou narůstat zakázky bez výběru, každoročně se rozkrade 100 miliard a Andrej Babiš ušetří 500 tisíc na centrálním nákupu kancelářského papíru.

Byli jste stejní pitomci jako já a šli k volbám? Já šel, z nostalgie, z občanské povinnosti, ale s vědomím, že nemám šanci  cokoli změnit. Jsou domluvení a budou krást dál a nás odírat. Totiž, pokud byste měli sílu volbami něco změnit, tak by zítra Sobotka, Kalousek, Topolánek a spol. seděli v kriminále. Jenže oni budou bohatnout a Vy budete vyplňovat výkazy, hlášení a EET. Pouze jste přebarvili tu fungující mašinu na jinou barvu, ale nezměnili jste nic. 

Bohuslava Sobotku vnímám jako korupčníka, sluhu kmotrů, zrádce národa, člověka, který by měl zítra abdikovat, do měsíce být obviněn a do Vánoc odsouzen. Ale na pohádky nevěřím. Tak jsem nucen konstatovat:

Premiér Bohuslav Sobotka by se poprvé ve svém životě měl zachovat jako chlap a táhnout! Český lev je z voleb možná smutný, ale Sobotka je snad konečně v prdeli! Pokud by v této zemi fungovala demokracie a právo a spravedlnost, pak by Bohuslav Sobotka zítra podal demisi ze všech funkcí, pozítří by byl policií obviněn a za pár měsíců odsouzen. To, že se tak nestane, bude důkazem toho, že tento stát ovládá korupce a MAFIE.

ZDROJ: Michal Malý

maly

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 77 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.