manhattanexplos
13.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Sobecká bělošská civilizace musí zahynout

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:
Tak jsme se opět mohli dočíst, že další Alláhův věrný musel spáchat atentát. Ne, opravdu se nejedná o pomateného individualistu. Je to zoufalý člověk, který je ničen naší odpadlickou a bezvěreckou společností.

Euroatlantická zvrácená civilizace se nespokojí se škodami, které napáchala na jiných národech během předchozích staletí. Musí vymýšlet nové a nové ústrky a nová utlačování jiných národů a jiných náboženství. Dříve se Evropané nakýblovali na cizí území, aby ho obsadili zcela (Ameriku nebo Austrálii), nebo aby na cizím území kořistili. Nyní se dostalo bělošské vykořisťování na další, vyšší úroveň. Běloši jsou už tak líní, že si začínají otroky z cizích zemí tahat domů. Nezřídka i násilím. No jen si představte, v Lybijských vodách se koupe rekreant, když tu náhle připluje loď z Evropy, rekreanta vyloví a zavleče ho na cizí kontinent. To je pirátská taktika.

Běloši jsou už líní pracovat, dokonce jsou i líní se množit. Tak chytré hlavy novodobých otrokářů vymyslely, že je třeba importovat nové otroky, kteří budou živit stárnoucí bělošskou populaci. Nové inženýry, jaderné fyziky, matematiky a další vzdělance. A bělošská populace si bude užívat svých důchodů z potu a práce nově zavlečených otroků.

Já se nedivím, že z této frustrující situace občas někomu bouchne trubka na veřejném prostranství (Na Manhattanu explodovala trubková nálož, útočil Bangladéšan). Kdo z vás by chtěl otročit na důchodce otrokářů, kteří navíc ani nemají žádnou správnou víru? Dává to smysl? Já se vůbec nedivím, takovou zoufalou situaci může vydržet jen opravdu silná povaha – nebo kolaborant se svými trýzniteli. Ten statečný muž nám jasně říká: “Už si nepřeji, abyste nás zavlékali na svá území jako náhradu za svou lenost a neschopnost. Nechceme vám dávat své znalosti a svou práci. Makejte hezky sami.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.