konecna-ct24
19.6.2021
Kategorie: Politika

Snůšky protiizraelských lží soudružky Konečné

Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

blogerzieEuroposlankyně a vycházející hvězdička KSČM Kateřina Konečná se rozčílila nad tím, cože si to ten Izrael dovoluje, když se brání palestinskému násilí, a evidentně se postavila na stranu islamistických teroristů z Hamásu.

Tak nejdříve nezávislý soud rozhodl, že několik palestinských rodin má být vystěhováno z bytů, ve kterých jsou v nájmech, skončila jim nájemní smlouva, a navíc neplatily nájemné. Naprosto legitimní postup justice v jakékoliv normální zemi, neplatíš za nájem, tak se holt vystěhuješ. Nelze přece jen tak využívat cizí majetek. I když, ony jsou to běžné praktiky komunistů. Ale civilizovaná společnost něco takového netrpí. Navíc nemohu takový spor řešit tím, že začnu střílet po těch, kteří se pouze dovolávají svého zákonného práva.

Kvůli tomu pak začaly nepokoje v Jeruzalémě u mešity Al-Aksá. Tam některé skupiny Arabů na protest proti legitimnímu soudnímu rozhodnutí odmítaly po skončení modliteb opustit areál Chrámové hory a střetly se izraelskou policií. Těžko říci, kde tito údajně mírumilovní muslimové vzali nože, molotovovy koktejly a další zbraně, jimiž útočili na strážce zákona. Na bohoslužby přece slušní lidé nechodí ozbrojeni, to dosvědčuji z vlastní zkušenosti katolického křesťana. Spíš to tedy bylo asi tak, že tito muslimové dorazili na místo dopředu s cílem vyprovokovat střety s bezpečnostními složkami Židovského státu. Péče o náboženství a věřící ze strany komunistky je opravdu „dojemná“, když si domyslím nenávist rudých ke všemu křesťanskému.

Hamás neměl jediný důvod k vystřelování k vystřelování raket na Izrael. Šlo o barbarský neomluvitelný teroristický čin, na který Izraelci v sebeobraně rozhodně a adekvátně zareagovali. A to, že Palestinci v Gaze dopadli hůře než obyvatelé Izraele, mě nedojímá. Napadá mě takový příměr z mého rodného Brna. Jednu moji kamarádku přepadl v lese násilník. Jenomže ona je vynikající karatistkou a tak onen útočník dopadl daleko hůř než ona. Nebo, kdybych někoho přepadl, dostal od něj, protože je silnější, na budku, a pak si stěžoval, na brutální násilí vůči své osobě. Jenomže přesně tohle činila ve svém blogu Kateřina Konečná, ona hájí bezohledného násilníka, kterému oběť právem udělila pořádnou lekci.

Komunisté však nepřekvapují. Jejich podpora palestinskému terorismu už od dob socialistického Československa trvá desítky let a asi těžko se na ní něco změní.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 900,00 Kč
Vybráno 42.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 157 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 3,26 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)