ceskapakistan
18.2.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Sňatek s postarší Evropankou je pro muslimy ideální cesta, jak se dostat do Evropy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste i vy narazili v našich médiích na „novodobou pohádku“ o lásce mladého Pákistánce a Češky, která by mohla být věkově jeho babičkou, dokonce bych se nedivila, kdyby jeho skutečná babička byla mladší. V Pákistánu jsou totiž obvyklé velmi mladé nevěsty (9-16 let) a tedy i babičky. Třicetiletá babička či padesátiletá prababička tak nejsou v této zemi nic nezvyklého.

Pákistán patří zdaleka k tomu nejhoršímu, pokud se podíváme na to, jak se tamní muslimové chovají k nemuslimům. Útlak, únosy nemuslimských nezletilých děvčat, jejich znásilňování a následná nucená konverze jsou v této zemi na každodenním pořádku. To vše s posvěcením vlády. Pákistánci pak spolu s Afghánci a Syřany jsou nejčastějšími národnostmi z těch, které proudí do Evropy ze zemí Středního a Blízkého východu.

Každý, kdo četl o údajně neutuchající lásce 23letého Pákistánce k o 42 let starší Češce, má zcela jasno, oč tomuto pákistánskému zajíčkovi jde. Jasné to ovšem není tak akorát jeho současné, o dvě generace starší manželce. Proč by se měl Pákistánec podobně, jako statisíce jeho soukmenovců, táhnout tisíce kilometrů do Evropy, kde by pak poměrně dlouho čekal na schválení či neschválení žádosti o azyl?

Češka, která se za svojí „velkou láskou“ přestěhovala do Pákistánu, kde dokonce konvertovala k islámu, je nyní jen uzlíček nervů. Není s životem v Pákistánu spokojena (logicky, Pákistán je pro Evropanky hotovým peklem), nechutná jí tamní jídlo, zřejmě ani manžel není tak pozorný, jak si představovala.

Takže nyní se samozřejmě rozhodli odjet zpět do ČR. Budou prý žít u nás s tím, že on – nyní nezaměstnaný, zřejmě živený z úspor své manželky – údajně bude pracovat na benzince. Tomu skutečně někdo věří??

Dovolte mi nastínit další průběh tohoto „manželství“. Pár se přestěhuje do ČR, kde si Pákistánec zřejmě zažádá nejen o pobyt, ale také o občanství. S občanstvím země EU je to posléze jednodušší, může nakonec odejít tam, kde má nějaké ty příbuzné či známé a to zcela legálně. Případně v ČR využije toho, že to má do země zaslíbené blíž a „vezme roha“, aniž by čekal na nějaké občanství.

Drtivá většina Pákistánců totiž má nějaké ty příbuzné a známé v Evropě, zejména ve Velké Británii, ale i v dalších zemích (hodně Pákistánců je například v Itálii, poslední roky se pak jejich komunita značně rozšířila i v Německu).

Příběh zamilované Češky mi velmi připomíná příběhy Britek, o nichž jsem zde také psala. I ony dělaly (či jedna ještě dělá) svým zajíčkům sponzory, ale i přesto byly přesvědčené, že je jejich zajíček miluje. Jedna z nich na svého o dvě generace mladšího „manžela“ z Egypta stále čeká doma, doufaje, že s ním stráví zbytek života.

Hloupost žen, které si myslí, že je zajíčci z těchto zemí vášnivě milují, je nebetyčná. Jsou ochotné své o dvě generace mladší muže živit, přestěhovat je do Evropy a mezitím stále tvrdí, že je jejich manželé bezmezně milují. Ti se však zcela zřejmě zaměřují na postarší ženy ze dvou důvodů: jednak doufají, že ženy „za zenitem“ jednodušeji oblbnou (což je většinou pravda) a druhý důvod je nasnadě. Nehrozí, že by otěhotněly, mohou je tedy jen využít k potřebným účelům, ovšem beze strachu z následků. Mladší žena by je pak mohla nahánět stran alimentů.

Postarší Evropanky tak nyní mohou být dalším – a to poměrně pohodlným – způsobem, jak se dostat do vysněné Evropy. Proč se namáhat s nepohodlnou cestou, kde je třeba se spoléhat na pašeráky či neziskovky, cestou, která mnohdy trvá dlouhé měsíce? Cestou, kdy se skrývají mezi zbožím v kamionech s rizikem odhalení.

Pro Pákistánce je tak mnohem jednodušší si najít naivní Evropanku, té navrážet klíny do hlavy a za její vlastní peníze se nechat dopravit do Evropy. Pak už je jen na něm, zda si počká na občanství nebo se vydá žít jinam, mezi své již v Evropě žijící známé či příbuzné.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 892 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.