28.5.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Snadná půjčka bez registru

Sdílejte článek:

(PR) 28|05|2015

Může se to stát každému z nás. Život přináší nejednu složitou situaci a někdy  je potřeba si pomoci. Ať jste sebevíce zodpovědnější, poctivě hlídáte každou utracenou korunu i složenky či účty, stačí jedna nepozornost a přijde úřední psaní, které z vás udělá občana „druhé“ bankovní kategorie.

Ano, zapomněli jste třeba zaplatit poplatky na zrušeném účtu. Byrokratická mašinérie si po několika měsících až letech na vaši stokorunu vzpomene, přidá k ní advokátní a soudní poplatky a vyzve vás k zaplacení poněkud navýšené částky. V tu ránu se z vás stává dlužník, neplatič, který je samozřejmě zanesen do takzvaného „Registru dluhů“. Těch je dokonce několik – bankovní registry dlužníků či registr Solus, vaše „provinění“ bude s největší pravděpodobností uvedeno ve všech. Co to pro vás znamená?

credit

Potřebujete půjčit?

V momentě, kdy z nějakého důvodu opravdu nutně potřebujete určitou finanční částku, například při rekonstrukci domova po menší či větší havárii, opravu auta, které přestalo sloužit a vy jej potřebujete k práci, nebo v podobné situaci, kterou napjatý rodinný rozpočet není schopen najednou pokrýt, zajdete jako mnohaletý klient do své banky a zažádáte o menší „překlenovací“ úvěr.  Jenže bankéř se podívá do registrů a suše vám oznámí, že nemáte nárok. Co teď?

Pokud se nechcete stát lupičem s pistolí a černou maskou, musíte se na trhu porozhlédnout po produktech nebankovních, u kterých zápis v registrech dlužníků není překážkou. Naštěstí dnes máte i tuto možnost. Jeden z nejlepších produktů naleznete u společnosti TOMMY STACHI.  Půjčka bez registru u této společnosti má mnoho výhod, z nichž nejdůležitější je, že nemá absolutně žádné skryté poplatky. Můžete si půjčit až na třicet měsíců a také bez poplatků půjčku kdykoliv najednou splatit, když se vaše rodinná finanční situace zlepší.

Výhody půjčky bez registru

Pokud si tedy například půjčíte 10 000 Kč a během krátké doby v řádu měsíců jste schopni je rychleji splatit, celkově zaplatíte výrazně méně než u konkurence či všelijakých krátkodobých nebankovních SMS půjček. Navíc vás celým procesem provede zcela bezplatně odborný poradce, dostanete přehledné a jasně dané podmínky.  Další nezanedbatelnou výhodou je fakt, že pokud peníze potřebujete opravdu rychle, můžete je mít v ruce do třiceti minut.

Při vyřizování této nebankovní půjčky bez registrů samozřejmě neplatíte žádné poplatky předem a ani se nemusíte bát, že ve smlouvě budete muset podepsat nějaké poplatky, umě skryté za nicneříkající paragrafy. Půjčka je naprosto transparentní a férová. U společnosti si bez ručení můžete půjčit až 100 000 Kč.

Jestliže jste se tedy dostali do složité situace a rychlá, férová půjčka by vám ji pomohla vyřešit, rozhodně si vyhledejte nabídku společnosti TOMMY STACHI, která vám pomůže půjčkou bez registru.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč

Celkem za měsíc: 936,00 Kč
Vybráno 2.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 60 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.