VIRTEST
27.11.2020
Kategorie: Společnost

Smutné zprávy pro naše zdraví

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝI přes houpající se křivky a sporná čísla točící se kolem covidu se stále objevuje plno obhájců testů, roušek a očkování patřících k tvrdému jádru. Internet je doslova zásobárnou různých informací, některých faktických a reálných, jindy musíte velmi pečlivě přemýšlet, jsou li pravdivé. Nu a nakonec narazíte na množství polopravd, lží a záměrně vytvářených hoaxů. Je paradoxem, že právě ty nevytváří pouze partičky srandistů či ideology vedených týmů, ale často pochází z dílny předních mediálních domů a televizních stanic.

Jen málokdo nezaznamenal předtočené záběry vydávané za autentické, které se týkaly událostí v Sýrii, dále různé komediální zápletky při lovení migrantů, podobně měl dopadnout dokument o již umlčeném T. Robinsonovi, jistě by se našlo něco i jinde. A když v růžku zaznamenáte logo CNN či BBC, musíte se zákonitě zamyslet nad tím, komu se dá ještě věřit. Samozřejmě mezi manipulanty s pravdou se řadí i naše stanice. Ty patří k hlavním informačním kanálům, takže plno našich spoluobčanů hltající slova plynoucí z úst moderátorů podléhá jejích argumentům, byť velmi často buď tendenčním, jindy naprosto vylhaným.

Covid rozdělil naši společnost podstatně více, než se to dosud dařilo našim politikům, Evropské unii, migraci či Miloši Zemanovi. Obrovské názorové roztříštění dosahuje myslitelného maxima. Teď už to není o inteligenci, protože na obou březích jsou lidé studovaní, chytří a vcelku často chápaví. V tom je koronavir nebezpečný. Pokud má někdo covid – 19 jako náboženství, ignoruje důkazy o podvodech v televizních zpravodajstvích, zfalšovaná čísla, soudní rozhodnutí, nepřítomnost práva. Sebetýrání v podobě života v roušce, ruce mnohokrát denně ponořené do desinfekce, případně docházení na dobrovolné testování i přesto, že jim nic není, to vše patří k momentálnímu životu těchto covidistů. A samozřejmě jistá radost z každé zprávy o dalších zesnulých, přičemž za na covid zemřelé považují každého, kdo někdy před smrtí zakašlal. Tyto jedince nezajímá nic. Ani ekonomické zvýhodnění při ošetřování bezpříznakových jedinců v nemocnicích, několik desítek zveřejněných testů nefunkčnosti roušek, tvrzení biochemiků o nesmyslnosti opatření. Nevychází z reálných počtu celkově zesnulých, z procentuálního zasažení národa a v poměru s tím porovnávanou nebezpečnost a riziko nákazy. Nevšímají si politického zadání směřujícího k totální kontrole obyvatelstva a totálního ekonomického úpadku.

Jedna věc je však velmi zajímavá. Jak už jsme si řekli, na obou březích pomyslné názorové řeky jsou inteligentní lidé. Bohužel dochází k naprostému paradoxu. To, když odpůrci chování mainstreamu v řadě politických kauz a událostí najednou hltají tato média v problematice šíření covidu. Nedůvěryhodní novináři a moderátoři přeci nemohou manipulovat s realitou v jedné sféře a ve druhé poté vyzařovat křišťálovou čistotou. A pak tu máme ještě propagátory a samotné tvůrce proticovidových opatření. Za všechny hovoří jméno Romana Prymuly. Tento bývalý voják v hodnosti plukovníka má za sebou bohatou minulost, za kterou by řada běžných podnikatelů přinejmenším skončila před soudem a následně v kriminálu. Ne tak Prymula.

Přestože propral peníze přes firmu své dcery účelově založenou, vytuneloval nemocnici, kterou vedl, loboval na ministerstvu za farmaceutickou společnost až u WHO, přesto se stal náměstkem a později i ministrem na Ministerstvu zdravotnictví. Z tohoto postu byl vyhozen, aby se o pár týdnů vrátil zpět jako poradce samotného Babiše. Člověk, který krade, podvádí, nechává se korumpovat a je spojen s výrobci vakcín nám nemůže říkat nic jiného, než že nutně potřebujeme naočkovat a bez toho umřeme. Je to to samé, jako když se natáčelo vylodění migrantů a unikly záběry okamžiku, kdy se topící rodina válela na mělčině 5 metrů od břehu a odpočívala před dalším filmováním autentické situace. Přesto je částí spoluobčanů považován za odborníka. No a pak tu máme šíleného parazitologa, který do sebe napíchává nemoci a myslí si, že zůstane normální. Projevuje se jako blázen. Komunikuje stejně tak a jeho závěry jsou pro církev covidu biblí. I pro ty inteligentní. A to je prostě nepochopitelné. Jmenuje se Flégr.

Jaký bude další průběh, to teď nelze předjímat. Snaha o zavedení povinného očkování bude stoupat a s ní i odpor proti němu. Budeme svědci mnoha lží, manipulací, možná i násilí. Může dojít až k politické krizi, bude záležet na míře odporu vůči elitám. A také na tom, kolik lidí zůstane zásadových. Pokud jich bude dost na straně coviďáků, můžeme se brzy seznámit s následky očkování a komplikacích jím způsobených. Na Slovensku pro ně chtějí vytvořit finanční fond. No a pokud bude dostatek odpůrců, může to vyprovokovat lidi k velkým protestům. Nyní tedy lze pouze říct, že další cesty covidu jsou nevyzpytatelné.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 483,00 Kč
Vybráno 41.38%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 077 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.