691802_article_photo_shira-a-amichai-ish-ran_900x
13.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Smutná zpráva z Izraele

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

Včera vydaly agentury, pochopitelně nikoliv světové a evropské, kde podobné události málokoho zajímají, následující smutnou zprávu:

 

Po čtyřech dnech boje o život novorozence, který se narodil mamince po zbabělém útoku palestínských teroristů nedaleko Jerusaléma, lékaři oznámili smrt dítěte.

Předpokládám, že ulicemi Gazy i Rammallahu budou nyní projíždět troubící automobily, a lidé v ulicích budou rozdávat sladkosti a radovat se ze smrti dalšího Žida. V tomto případě několik dnů starého.

Předpokládám také, že hon na vrahy, na bestie v lidské kůži bude pokračovat do chvíle, než dostanou co si zaslouží a jsem si jistý, že zatímco na jedné straně spravedlnost dosáhne svého cíle, z druhé strany přijde štědrá finanční odměna, vyplacena palestinskou autoritou, ovšem poskytnuta z pomoci EU a světových fondů.

To je dnešní situace v Izraeli, kde Hamas, Hezballah a další teroristické bandy vraždí nevinné lidi, ničí mladé životy a za odměnu jsou jím poskytovány tučné odměny.

Nejsem v této chvíli ve stavu napsat více. Nemohu. Ale musím alespoň informovat o této obrovské lidské tragedii, protože nikde v Česku ani ve světových mediálních gigantech se o ní nedočtete.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.