
Smutná zpráva z Izraele
MARTIN BRAUN
Po čtyřech dnech boje o život novorozence, který se narodil mamince po zbabělém útoku palestínských teroristů nedaleko Jerusaléma, lékaři oznámili smrt dítěte.
Předpokládám, že ulicemi Gazy i Rammallahu budou nyní projíždět troubící automobily, a lidé v ulicích budou rozdávat sladkosti a radovat se ze smrti dalšího Žida. V tomto případě několik dnů starého.
Předpokládám také, že hon na vrahy, na bestie v lidské kůži bude pokračovat do chvíle, než dostanou co si zaslouží a jsem si jistý, že zatímco na jedné straně spravedlnost dosáhne svého cíle, z druhé strany přijde štědrá finanční odměna, vyplacena palestinskou autoritou, ovšem poskytnuta z pomoci EU a světových fondů.
To je dnešní situace v Izraeli, kde Hamas, Hezballah a další teroristické bandy vraždí nevinné lidi, ničí mladé životy a za odměnu jsou jím poskytovány tučné odměny.
Nejsem v této chvíli ve stavu napsat více. Nemohu. Ale musím alespoň informovat o této obrovské lidské tragedii, protože nikde v Česku ani ve světových mediálních gigantech se o ní nedočtete.
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)
Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.
***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****
Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč
Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.