zemanhradbabis
1.11.2017
Kategorie: Společnost

Smrtelný nejvyšší

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

My od Hooka jsme v obraze. Zajímáme se o vše. Hlavně v souvislostech. Jsme třeba četli, že Česko je geneticky mimořádně pestré. Že slovanské kořeny má jen pár vyvolených. Zbytek prý je totál pelmel. Genetikova noční můra. Většina Čechů má údajně předky, které by soudný člověk nechtěl ani jako zadky. (taková slovní hříčka, ha ha ha)


Vědci z Institutu pohrobků akademika Lysenka odebrali vzorky DNA několika desítkám náhodně zvolených Čechů. Asi nepřekvapí, že u většiny se zjistilo, že mají hodně společného s emzáky. Jeden pak byl kopie Wolverina a tři měli DNA shodnou s vyhynulým ptakoještěrem, kterého laická veřejnost zná pod jménem Noh. (Pták Noh byl takovej ten velkej píčus, co unes Bruncvíka i s brněním.)

Nedávno se také přišlo na to, že několik předních plavovlasých bojovníků za čistotu rasy má v rodokmenu kučeravé zemědělce, kteří když se shlukli na poli s bavlnou, vypadali jak performance blackoutu. Polovina z plavovlasých si to následně hodila, druhá polovina si pořídila sukénky, plastová vědra a v současnosti se věnuje etnu.

My od Hooka jsme normální. Své předky neznáme, protože by o Vánocích chtěli dárky. Lejem na výčepu a akorát přemýšlíme, proč máme šroubovici co vypadá jak vývrtka. To je vše.

Bývalý senátor Hlavatý, který se upřímně vyděsil, když byl zvolen za poslance a o post senátora přišel oznámil, že bude v doplňujících volbách opět kandidovat na senátora. Bude kandidovat v obvodě, který svou brilantní politickou šachovou partií o senátora připravil. Následně, až bude zvolen, položí funkci poslance, zahodí mobil, odhlásí se z trvalého pobytu a zmizí v Argentině, která nevydává. Prý že takovou šílenost, jako bylo zvolení poslancem, už nikdy nechce zažít. Navíc funkce senátora prý jde mnohem lépe sloučit s funkcí generálního ředitele největší české textilky, protože senátor prakticky nic nedělá. Na rozdíl od poslance, který občas musí přijít do práce.

Včera jsem v televizi viděl našeho Nejvyššího. Stál za pultíkem vedle pana Babiše. Já vím, že náš Nejvyšší má prostatu jako dvouletý chlapec. Zbytek mi ale přišel tak nějak druhohorní. Chvílemi jsem o něj měl strach. Že se skácí a něco rozbije. Vypadal takovej hodně smrtelnej.

Z něj už si ani nejde dělat legraci. Tohle je jen a pouze smutné.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli vím, jaké mám předky. Jsem jim řekl, že ano. Že to ale nikomu neříkám. Navíc by se Vinnetou mohl zlobit.

Dnes bude deštivo a hnusně. A lepší to nebude.

To je zatím vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.