laila2
16.2.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Smrt v náručí otce. Roční Lailu k lékaři nestačil donést

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

tak zní titulek na webu Novinky.cz.

V článku se dočítáme, jak malá roční Laila v „uprchlickém“ táboře v Afrinu byla nastydlá, její otec ji vzal a v náručí ji ve vánici nesl do nemocnice vzdálené několik kilometrů. V originálním článku na focus.de se dále dozvídáme, jak syrský lékař Housan Adnan obžalovává celý svět ze smrti malé Laily slovy:

„Vy, lidé tohoto světa

Vy lidé této Země

Vy všichni jste ji zabili“

Nu, tak trochu těch fakt, abychom uvedli na pravou míru obvyklou propagandu zaměřenou na citové vydírání Evropanů. Focus i doktor Adnan se snaží Evropanům implantovat pocit viny a tak je zmanipulovat k přijímání „uprchlíků“ a tedy k akceptování masové migrace od Evropy, islamizace Evropy a následného nevyhnutelného zotročení a vyhlazení Evropanů „nebohými, pokornými, tichými a vděčnými uprchlíky“.

První, málo podstatné, ale za zmínku stojící lhaní islamizačních, pro-okupačních agitátorů Focus.de, je jejich tvrzení, že Laila je jedna z 2,5 milionu dětí, které prchají před občanskou válkou v Sýrii. Nu, Sýrie měla v roce 2018 dle CIA cca 18 milionů obyvatel, z toho cca 6 milionů dětí. Tvrzení agitátorů z Focus by tedy znamenalo, že ze Sýrie uprchlo cca 42% všech dětí. Zjevný nesmysl. Focus.de lže.

Zvláštní, že cca v důsledku války západem podporovaných teroristů a USA proti Sýrii ze Sýrie uprchlo cca 6, 5 milionu lidí podle západní proti-syrské, pro-teroristické propagandy.

Samotné toto číslo je totiž téměř jistě naprostý nesmysl.

  1. Nejvíce uprchlíků ze Sýrie hlásí Turecko – 3,5 milionu lidí. Po Turecko je počet syrských uprchlíků klíčový ukazatel pro vydírání EU a získávání finančních dotací ze strany hloupého Německa a stejně hloupé celé EU. Kdyby jeden uprchlík přišel na 2 000 dolarů ročně (jídlo, elektřina, ošacení, ubytování byť ji ne ve stanech, elektřina, topení…), pak by to Turecko stálo minimálně 7 miliard dolarů ročně. A tolik peněz si přeci jen ani vyděračské Turecko netroufá požadovat – protože by se i připitomělá Makrela mohla zeptat na skutečná čísla uprchlíků.

  2. Počet obyvatel Sýrie poklesl mezi roky 2011 (před válkou islámských teroristů a USA proti Sýrii) a rokem 2019 z 21 milionů na 18,5 milionu. Přirozený přírůstek obyvatelstva činil před válkou USA a islámských teroristů proti Sýrii cca 390 tisíc lidí. Natalita byla cca 450 tisíc dětí a mortalita cca 70 tisíc lidí. Lze předpokládat, že natalita během války výrazně poklesla a mortalita výrazně vzrostla (nejen úmrtí v přímém důsledku zranění apod., ale i v důsledku horší dostupnosti lékařské péče, potravin, léků apod. v zemi zmítané teroristickou americkou válkou.)

Lze tedy předpokládat, že přirozený přírůstek obyvatelstva klesl na 100-200 tisíc ročně. (Natalita poklesla možná jen na 200 tisíc dětí, mj. vlivem vyšší novorozenecké úmrtnosti ale jistě i celkově nižší tendenci mít další děti v situaci velice obtížné snahy uživit jen sebe a děti již narozené; mortalita pak mohla stoupnout snadno na 100 tisíc, spíše 100 tisíc plus.) takže seriózní odhad je, že bez emigrace by počet obyvatel Sýrie byl nyní někde okolo 21,5-22,5 milionů maximálně. Skutečnost je 18,5 milionu. Počet uprchlíků ze Sýrie tak nemůže přesáhnout 3,5 milionu lidí, maximálně 4,5 milionu lidí. Jen samotné Turecko tvrdí, že se stará o 3,5 milionu uprchlíků ze Sýrie. ;-)

Pokud by tedy bylo pravdou tvrzení agitátorů z Focus.de, že Laila je jednou z 2,5 milionu syrských dětí prchajících před „občanskou válkou“, pak by děti tvořily cca 56-72% všech uprchlíků ze Sýrie. Což zcela zjevně není pravda. Takže Focus.de očividně lže, ve své pro-okupační, proti-evropské agitaci.

Co se týče situace v Afrinu, hlavní vina nepadá na „lidstvo celého světa“. Odpovědnost padá na islámské teroristy (a jejich ideologii, která s ničím nikdy nesouvisí.

Dále odpovědnost padá na západní státy, které celé roky podporují islámské teroristy a čas od času dokonce přímo bombardují Sýrii, v rozporu nejen s mezinárodním právem, ale v rozporu i s těmi nejzákladnějšími principy a hodnotami morálky.

Dále padá odpovědnost na Saudskou Arábii, která celé roky spolufinancuje ISIL a AlKajdu a další podobná „pro demokratická hnutí“ v Sýrii.

Odpovědnost padá i na Turecko, protože v roce 2018 byla oblast Afrinu ovládnuta islámskými teroristy ze skupin přímo podporovaných Tureckem.

Otec Laily se prý obává návratu do osvobozených částí Sýrie (kontrolovaných legitimní a vysoce humánní syrskou vládou), protože je z „demokratické opozice“. Takže islámský terorista. Možná syrským vojákům zajatým v bojích řezal zaživa hlavy. Samozřejmě demokraticky a pro-západně. Jak jinak, že?

Proč se nevrátí do Sýrie, do oblastí osvobozených od islámských teroristů? Vláda Sýrie již několikrát nabídla velice velkorysou amnestii, proč otec Laily dřepí v „uprchlickém“ táboře a nejde obnovit válkou zničenou vlast? Protože chce bez práce velký dům v Německu a doživotní sociální dávky pro sebe a své čtyři manželky a svých 20 dětí, jako tenhle „uprchlík?

(„Uprchlík“, který dostal zadarmo dům a pobírá se svojí rodinou dávky 360 tisíc Euro ročně, práci nechce, protože stejně nic neumí a je negramotný a navíc „chce se věnovat rodině“ a výrobě dalších džihádistů s dalšími manželkami).

Nebo otec Laily v řadách „demokratické“ AlKajdy/ISIL páchal tak strašné zločiny, že by si ho někdo našel i přes amnestii?

A nebo oboje zároveň – chce se nechat živit hloupými Evropany a navíc páchal tak strašné zločiny, že musí ze Sýrie pryč tak jako tak?

Laila byla jednoroční. Takže se narodila v uprchlickém táboře. Neodešel s ní před boji, ale naopak uprostřed bojů a humanitární katastrofy si ji pořídil. Uprostřed bojů jeho spolubojovníků z AlKajdy a ISIL proti syrské legitimní a demokraticky zvolené vládě. Uprostřed humanitární katastrofy způsobené „pro-demokratickou opozicí“ (tedy islámskými teroristy sponzorovanými západem), ke které se otec Laily počítá. Pořídil si dítě uprostřed humanitární krize, kterou sám spouštěl a sám je za ni spoluzodpovědný.

Takže, milý doktore Adnane, obraťte se přímo a adresně na Turecko, Saudskou Arábii, Francii, Británii, Německo. A také na nejbližšího imáma, který jistě hlásá povinnost džihádu, stejně jako tuto základní povinnost hlásá 100 imámů ze 100.

A také se obraťte na otce Laily, islámského teroristu z „demokratické syrské opozice“ AlKajda/ISIL. Který místo aby šel obnovit vlastní prací válkou zničenou vlast, tak čeká na šanci odejít do Evropy a nechat se doživotně živit na cizí účet.

To vinou těchto jmenovaných zemřela Laila.

A víte co? Už běžte do …. ! Vaše země vypadají tak, jak vypadají, jen a jen vaší vlastní vinou. My vám nic nedlužíme. Naše země také nedostaly od nikoho nic zadarmo a naši předci si museli všechno setsakramentsky odmakat. Takže s vaší „chánovskou logikou za fšechno může dyškrymynace“ se běžte vycpat. Vyhrňte si rukávy a začněte už, FOR GOD’S SAKE, konečně PRACOVAT!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč

Celkem za měsíc: 7 378,00 Kč
Vybráno 21.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 144 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.