USARMY
3.11.2019
Kategorie: Společnost

Smrt Abu Bakra: Amerika může být pyšná, Evropa by se měla stydět

Loading...
Sdílejte článek:

GIULIO MEOTTI

Američané, na které se Evropané dívají spatra jako na pouhé venkovské balíky, znovu odvedli práci.

Nakonec to byli jako vždy Američané – ti Američané, které my Evropané rádi zobrazujeme jako necivilizované balíky, kteří nerozeznají Slovinsko od Slovenska, jí hamburgery a ne šneky, ale kteří, jak se zdá, ví trochu víc o civilizaci a sebeobraně a dobru a zlu – těmto Američanům se podařilo vstoupit do tunelu v Idlibu a poslat kalífu smrti za jeho 72 pannami. Kdybychom čekali na Evropany, Abu Bakr Al Baghdadi by tu ještě dlouhou dobu byl, dál by znásilňoval skutečné ženy a dával rozkazy k masakrům nevinných lidí.

Operace „Kayla Mueller“, která vedla k odstranění Al Baghdadiho, je pojmenována po americké dívce, která byla unesena, znásilněna, mučena a zavražděna kalífou ISIS osobně. Kayla podstoupila toto zacházení za to, že se odmítla vzdát své víry, křesťanství. Daniel Rye Ottosen, dánský spoluvězeň, řekl, že muži z ISIS „byli ohromeni silou, kterou jim (Kayla) ukázala“. Je škoda, že v tento den západního vítězství proti silám zla je příběh této dívky tak málo připomínán.

Díky, Ameriko!

Američané můžou být pyšní, Evropané by se měli stydět. Tlachání evropských sloupkařů o Trumpově oznámení ohledně „ Abu Bakaar al Baghdadiho“ je bezvýznamné. V den, kdy Švédsko, Německo, Belgie nebo Španělsko odstraní vůdce teroristů a spláchne je v tunelech Blízkého východu, budeme mít právo mluvit. My Evropané jsme pouze schopni vychovat teroristy, a pak je „deradikalizovat“. Amerika je Mars, Evropa je Venuše. My jsme líhní nepřátel civilizace.

Musíme poděkovat také Kurdům, že nám pomohli kalífu dostat. „Pět měsíců probíhala spolupráce v terénu a opatrné sledování, až do operace zabití Abu Bakr al Bagdadiho,“ napsal Mazloum Abdi, generální velitel kurdských bojovníků známých jako Syrské Obranné Síly. Kurdové, kteří ve válce s ISIS ztratili už 11 000 mužů. Sehráli rozhodující roli ve vypátrání Baghdadiho, Američani do toho kanálu vstoupili a zlikvidovali ho.

A Evropané? Ovšem, v tomto příběhu jsou i Evropané. Evropští dobrovolníci, kteří odešli bojovat na straně al Baghdadiho.

Autor: Giulio Meotti

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč

Celkem za měsíc: 10 435,00 Kč
Vybráno 29.81%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 265 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,79 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.