18.6.2014
Kategorie: Společnost

Smradohub

Sdílejte článek:

OD: BRUNO 18|06|2014

“Slečno kazí se vám zoubek.”

“Omyl, to bude můstek.”

“Tak v tom případě máte pod ním pěkně nasráno!”

 

Tenhle vtip mi říkal můj otec, když jsem byl v pubertě a já se chechtal jako pominutej. Dnes se bohužel tento fenomén přesunul z fáze vtipu do stavu, že se jedná o holou pravdu a nic než pravdu, k tomu jim napomáhej bůh s desinfekční soupravou.

 

 

Pracuji s lidmi. Samosebou někdy i sám a používám ruce i hlavu, ale pak také potkávám další kolegy, se kterými musím hovořit. Věřte mi, nejsem cimprlich, ale vážně je hrozné, když na vás někdo promluví a vy zjistíte, že by dechem zabil i orla v letu. Pokud víte o čem mluvím, pak je to jasné.

 

Právě jste hovořili se smradohubem.

 

Smradohubů máme více kategorií. Ve své podstatě jsou to dvě základní skupiny smradohubové orální a gastrální. Tito jedinci se etablují z několika sociálních vrstev.

 

1) Nižší sociální třída má ve zvyku nezabývat se ústní či dentální hygienou z podstaty, protože je zdržuje od něčeho důležitějšího, jako třeba zmlátit manželku, šlohnout sousedovi stěrač nebo ožralej chrápat u zrnící televize.

 

2) Další skupinou jsou senioři, jejichž tělesná schránka se vyskytla na hranici poločasu rozpadu a zuby bývají jedním z výrazných problémů takového období. Parodontóza či jiná zubní a dásňová onemocnění jsou pachateli rovněž neustojitelného zápachu. Nicméně se seniory nejste v každodenním kontaktu a také je třeba jim to tolerovat a odpustit, protože jednak s tím kolikrát nic nelze dělat a druhak nás to čeká všechny.

 

3) Poslední skupinou jsou škaredí vysokoškoláci, kteří nemají zažité základní hygienické návyky (z větší části muži). Bývají hnusní a taky proto si ještě pořádně nezapíchali a nezapíchaj.

 

4) Poslední kategorií jsou manažeři a uspěchaní sráči, kteří o sobě tvrdí, že jsou byznysmeni. Nežerou, protože nestíhají. Do svého GTD si nezanesli bod č.1 vyčistit zuby a bod č.2 nažrat se po ránu, aby mi netáhlo z držky.

 

Smradohubové zaplevelili české firmy a na poradách se navíc rádi poslouchají a v euforickém řečnění se rádi naklánějí dopředu, aby zdůraznili důležitost svých proklamací. No, ale tím zmenšují vzdálenost mezi vaším nosem a jejich mordou a rovněž i tok proudu vzduchu nabývá na intenzitě.

 

Vy musíte poslouchat jejich debilní kecy a přechytralé instrukce, protože jsou většinou na pozicích nadřízených blbečků, kam se prosmradili přímo z VŠ. Tím se dostávám k nejhoršímu druhu smradohubů, něco jako když zmutuje virus Ebola a stane se nezničitelným.

 

 

5) Je to kombinace smradohubních vysokoškoláků, kteří si nezapíchali a nebo ho ponořují do nějaké šeredné vyhublé panímámy, co se po večerech cpe makrobiotickou stravou a proto ztratila čich a soudnost, v kombinaci s uspěchaným rádobymanažerem dodržujícím své GTD, ale to až od bodu č.3.

 

Tímpádem je mezi námi specifická entita nevkusáků a odpornejch lidí, kteří nemají ani tolik soudnosti, aby si dýchli do dlaně a řekli “Nemáte prosím někdo Tic-Tac, nestihl jsem se nasnídat”… To raději se budou freneticky naklánět vpřed a vzad a pulzovat tím smradem tak dlouho, až to vy jako tolerantní zaměstnanec neustojíte, nablijete jim do xichtu a výsledek bude stejný, jako kdybyste jim řekli “Pane řediteli, kazí se vám zoubek…” Tedy vyhazov. Je jasné, že tohle je frapantní situace, ve které nelze udělat nic správně. Snad leda založit FB profil smradohubů a tam toho člověka vyfotit, aby všichni věděli, s kým mají tu čest.

 

Přátelé, je mi nás líto. Teď musím běžet na schůzku. Čekají mě dva, tedy smradohubné combo. Jedna podprůměrná manažerka, která nesnídá protože drží tajli a tak jí smrdí z držky, ale má vynikající schopnost leštit kliky a ten druhý má nejen tu kliku, která je leštěna, ale navíc on je právě ta Ebola, tedy obávaná F5.

 

VŠ co nežere a řídí tým lidí, protože se prosmradil do vedení společnosti. Jdu si to s nimi dát a je to tedy asi můj poslední článek. Protože asi chcípnu……

 

ZDROJ: kyblmrkve.cz

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 11 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.