islamizacecr
23.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Smiřuje se pomalu Evropa s islamizací?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Na jedné straně je tu Británie kde se stále s větší pravidelností muslimové dostávají do vlády, ministr vnitra, už pár starostů a jiných funkcionářů. Pomaleji také v Belgii nebo Švédsku, ale i jinde na západ od Česka. Zatím se nad tím málokdo pozastavuje, vypadá to neškodně. I evropští papaláši jsou v klidu, proč ne, oni už to nějak doklepou, ale ti mladí co se pouští do politiky, pokud jsou levicoví multikulti vítači, asi si neuvědomují že budou postupně vyměněni, jak se říká – mouřenín posloužil a může jít. Jen zaměníme mouřenína za bělocha.

Na druhé straně se Britové chtěli odtrhnout od tohoto šílenství, ale mooooc pozdě, už jim to nepomůže. Rakousko také se už probudilo, možná též s křížkem po funuse, doufejme že Kurz opravdu dokáže prosadit aby se přestalo s tou štědrostí a pak jich většina odejde sama, to se ještě uvidí. Itálie už zlobí, jakoby nestačilo malé Maďarsko a všehoschopné Polsko, to nebylo ani překvapení, to jsou hrdé národy neboli potížisté od narození, ale už i liknaví Italové si zvolili protibruselskou vládu která pravděpodobně nebude vůbec vstřícná vůči novým Evropanům. V Bruselu už dostali osýpky a nestačí italské zvolené politiky nálepkovat coby fašisty.

Bavorská vláda se hrozí nad vzrůstající popularitou AfD, tak kopírují jejich program, ale vykřikují na všechny strany že AfD je hnědá špína, včetně jejich voličů a ať z toho Bavorska táhnou, to nevymyslíš.

I jinde to vře, zatímco onde se už smířili. A teď co se stane, budou dvě Evropy? Ta smířená s islamizací a s tím že budou na své hosty makat až do smrti, a budou se dívat jak se ta druhá Evropa brání a nechá ten nával z Afriky a ten nový pochod přes Balkán ať dojdou do těch končin zaslíbených? Všichni se tam nevejdou, i kdyby Česko a Slovnesko všelijak vypomohlo za to že premiér bude dostávat granty na další hnízda.

Švédská vláda už rozdává letáčky kde varuje poddané že prý hrozí válka. Že by snad občanská? To asi není to co má jejich vláda na mysli, ale jinou variantu nevidím, Rusko ani Čína nebudou na Švédy útočit.

Sranda stranou, vypadá to že se Evropané zase mezi sebou porvou. Ale bude za to zase viněno buď USA nebo Rusko, podle politické orientace okecávačů evropské blbosti.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.