BABISKALOUSEK
16.3.2017
Kategorie: Politika

Šmírácký cirkus jménem sněmovna

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DAVID VLK

Asi po třech minutách sledování On line přenosu, jsem měl chuť se rozběhnout proti zdi a rozflákat si palici na hadry. Do háje, kde to vlastně žijeme? Na hromadě hnoje?

Ve sněmovně se 15.3. odehrálo absurdní divadlo. Politici všech stran zde vehementně bušili do ministra financí pana Babiše, který se na ně vykašlal a odjel přestříhávat pásku někam na stavbu dálnice.

Na jednání se dostal bod s trefným pojmenováním “Daňové podvody ministra financí Andreje Babiše” Sranda je, že ho na jednání prosadil “Křišťálové čistý” pan Kalousek.

Běžný slušný občan prostě jen zírá. Nestačí, že žijeme v zemi, kde příštím premiérem bude oligarcha, který ošulí placení daní, kdykoliv může a dnes dohlíží na řádný výběr daní od nás “lidu” do státní kasy. Ostatně, kdyby daně nešidil a nefixloval, nestal by se druhým nejbohatším mužem v ČR.

Jestli si někdo myslí, že se Vám tohle podaří, když se budete chovat jako Mirek Dušín, tak je zralý do psychiatrické léčebny. Navíc ještě hlavním bijcem finančních neřádů pana Babiše musí být mistr zákulisních tahů, podivných kšeftů a černý Petr české politiky pan Kalousek. Člověk pochybné pověsti a podivných morálních kvalit.

A tak sledujeme jako na cirkuse, jak se řeční, největší manipulátor s daní Babiš na to kašle, vždyť milovníci koblih ho stejně dostanou do křesla a špínu na něj zdánlivě háže jen stádo špinavců z partají, jejichž pouhé jméno je symbolem pro korupční jednání. Jen namátkou ODS, ČSSD…

Asi po třech minutách sledování On line přenosu, jsem měl chuť se rozběhnout proti zdi a rozflákat si palici na hadry. Do háje, kde to vlastně žijeme? Na hromadě hnoje? Je to “prohnilí”proti “prohnilému?”

PS: ANO a aby bylo všem jasno, tím kdo fixluje daně, je ministr financí, který donutil fízlácky se napojit na EET sto tisícům slušných živnostníků, protože přesvědčil půlku tohoto národa, že my živnostníci jsem parta vyčuraných lumpů, která krade kudy chodí a neplatí daně. Neměli by se milovníci koblih chytit za nos?

Já to tušil, že žiji v Absurdistánu, ale je mi z toho fakt smutno.

ZDROJ: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.