bidenkomunista
2.2.2021
Kategorie: Politika

Směšná Amerika: Kupředu, levá!

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

stepanekJe to opravdu legrační, když se nový americký ministr zahraničí Antony Blinken ohrazuje proti ruským výrokům, že protivládní demonstrace v Rusku pomáhají iniciovat Spojené státy americké. Říká to totiž představitel země, ba přímo ministr za tu Demokratickou stranu, jež po čtyři roky Trumpovy vlády nedělala nic jiného, než že křičela, že Trumpovo vítězství zařídilo Rusko. Aby se pak po čtyřech letech vyšetřování dospělo k závěru, že to není pravda..

Oni se tam za tou velkou louží vážně tak nějak zbláznili. Nyní budou odvolávat prezidenta, který už prezidentem není. Není to nic nového pod sluncem. S podobnou pakárnou mám svou osobní zkušenost. Malá odbočka. Namísto toho, aby nám vyplatil to, co nám dle zákona náleží, předseda vlády Jan Fischer nás, rozuměj šest v roce 2003 nezákonně odvolaných členů Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, v roce 2009 znovu odvolal. A to šest let zpětně a z funkcí, ve kterých už jsme nebyli, neb nám mandáty v mezidobí doběhly. Soud mu pak v rozsudku napsal, že nepochopil princip právního státu. Teď to samé na daleko vyšším levlu zkoušejí také v USA. No, jak říkám, pakárna.

Asi to má být ten akt smíření, o kterém věčně mele prezident Joe Biden. Ten Biden, o němž si půlka Ameriky i světa myslí, že v Bílém domě sedí neprávem, když volby ukradl podvodem. A jako akt smíření a ruku podanou té druhé části Ameriky, jež volila Trumpa, hned první den prezidentskými dekrety rovněž zrušil a odvolal vše, co předchozí prezident zavedl. To jistě Trumpovi voliči ocení, to dá rozum.

Kouzelné rovněž je, že policejní manévry provozované v jiných zemích kritizují ausgerechnet z Washingtonu. To je totiž to město, ve kterém nejprve, když do něj dorazily statisíce demonstrantů na Trumpovu podporu, Kapitol nijak policejně nechránili, asi proto, aby provokatérům nic nebránilo strhnout dav, aby se dovnitř vydal na exkurzi, a pak, když byl nový prezident uváděn do funkce a ve Washingtonu nebyla pro změnu ani noha, povolali si k tomu 25 tisíc vojáků a všechny vládní budovy zadrátovali a oplotili tak důkladně, že by ani myš neproklouzla. Jo, to má logiku!

Ti členové Národní gardy ze všech možných států unie si tam na výlet vyrazili dozajista moc rádi, což pak taky novému prezidentovi dali najevo, když prázdnými oplocenými bulváry projížděl kolem nich. Prostě se k němu otočili zády. Za zaznamenání rovněž stojí, že z toho Kapitolu, který měli hlídat, je záhy vyhnaly spát na beton do nějakých garážích a civilizovaný nocleh v postelích pak aspoň některým z nich ve svém hotelu nenabídl nikdo jiný než aktuálně impíčovaný zločinec Trump.

Proč zločinec? Přece proto, že zločinným způsobem vyzýval demonstranty, kteří jej přijeli do Washingtonu podpořit, k útoku na Kapitol slovy: „Jděte tam v klidu a míru!“ Tvrdá pěst nové Ameriky v podobě šéfky sněmovny reprezentantů Pelosiové jej ale odhalila a jala se jej už podruhé impíčovat. A propos, Pelosiová. To je ta občas poklekávající „demokratická“ soudružka, jež o sobě tvrdí, že je z Kalifornie, ač vše, co dělá, spíše svádí k domněnce, že je ze Salemu. (Pro neznalé americké historie malá nápověda: to je tam, co měli jisté patálie s čarodějnicemi.)

A tak Doníka budou zase impíčovat, asi v rámci toho zakopávání příkopů rozdělené Ameriky, ač všichni vědí, že to ani tentokrát neprojde. Tyátr to ale bude veliký. Tak mu aspoň zkusí zakázat ucházet se znovu o jakýkoli veřejný úřad včetně toho prezidentského, čímž ale jen předvedou, jak strašně moc se ho pořád bojí.

A až to svými pseudo-demokratickými hlasy demokraté, kteří už dávno žádnými demokraty nejsou, odhlasují, Nejvyšší soud to s nejvyšší pravděpodobností zase zruší. Což bude jeden z posledních záchvěvů té staré Ameriky, kterou jsme my amerikanofilové měli rádi. A jestli ne, aspoň se ultimativně dozvíme, že jedna historická etapa amerických i světových dějin definitivně končí.

A nastává jiná. Kupředu, levá!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 333 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
27 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)