mynarcina
9.9.2020
Kategorie: Politika

Služebníček, pane velvyslanče, prosíme o odpuštění

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

FLASKAŘekl to za Českou republiku velvyslanci Čínské lidové republiky kancléř našeho nejjasnějšího pana prezidenta Vratislav Mynář.

Nestačilo veřejné prohlášení, že ostatní ústavní činitelé s cestou Miloše Vystrčila na Tchaj-wan nesouhlasí. Nestačilo ani jasné a úderné potrestání od láskyplného pana prezidenta, že Miloše Vystrčila si k sobě tedy už zvát nebude. Musela ještě přijít osobní omluva s pokorou a ujištění, že jsme i nadále věrnými služebníčky.

To vše do obličeje představitele země, kde se lidé beze stopy ztrácejí, kde jsou za špatné názory aplikovány několikaleté převýchovné tábory a lidé popravováni kvůli darování orgánů. Kde, když se znelíbíte, tak si nekoupíte ani lístek na vlak.

Po prohlášení Číny na adresu předsedy Senátu, že za svou cestu zaplatí vysokou cenu (ještě ne nejvyšší) nenásledovala diplomatická nóta, oficiální protest, ani např. aspoň vyjádření politování nad podobnými výroky. Naopak. Následovalo lokajské připlazení po kolenou se skloněnou hlavou a pokornou omluvou.

Jakýkoliv hospodářský vrtoch Číny teď bude jejími zastánci dáván za vinu Miloši Vystrčilovi. Firma Petroff už okusila, jaké to je obchodovat s nesolidním a nespolehlivým partnerem, který musí čekat, co mu na to řeknou vládnoucí soudruzi. Ostatně dopadla ještě dobře. Jiní byli okradeni o své know-how, jejich výrobky okopírovány a partner vyšachován. Své o tom všem ví i Pražákovo kvarteto, které nesmělo do Číny letět jen kvůli svému jménu, jež se podobá Praze, tedy městu, jehož primátor není v Číně oblíben.

A teď za vše bude samozřejmě vinen Miloš Vstrčil. To je úplně stejné, jako tvrzení, že za smrt rukojmích může policie, protože nepřistoupila na požadavky únosců, nebo za znásilnění si může holka sama, protože měla krátkou sukni.

Nicméně za prezidenta si můžeme sami, protože jsme ho zvolili.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 168 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...
95 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)