2.4.2015
Kategorie: Politika

Slušně vychovaný komunista … ?

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 02|04|2015

Soudruh Filip je prý slušně vychovaný. O tom, jak nám zde “slušní” komunisté 25 let lžou, a taky o tom, kdo a proč jim neustále věří a tedy i dává hlas ve volbách.

Současné události, a nemám na mysli jen přejezd spojeneckých vojsk, ale i situaci na Ukrajině a další události související tak či onak s Ruskem – nutno říci s Putinovským Ruskem, protože právě  to je určující, nám dnes a denně jasně ukazují, že se komunisté nikterak nezměnili a že vůbec nijak nereflektovali nejen minulost, ale především události po rozpadu Sovětského bloku, po pádu totalitního režimu. Režimu, kde komunismus je cílem a státní ideologií, a socialismus pravděpodobně přechodovou, přípravnou formou. Je potřeba to mít na paměti, obzvláště pak dnes, kdy u nás a bohužel v celé EU vítězí socialistické přístupy a manýry.

Jasně to dokazuje, že komunistická představa vládnutí a ovládání lidí, mas a celých národů, pro mnohé není ztracenou a zprofanovanou, navíc jasně zločineckou ideologií. A nejen pro komunisty, ale pro všechny, vychované pod kuratelou ideologie třídní nenávisti a vytváření vnitřních a vnějších nepřátel z odpůrců režimu. Nepoučili se, jednoduše proto, že nechtějí přiznat svou vinu, strach a svá pochybení. Nechtějí přiznat nejen zločiny komunismu spáchané na jednotlivcích, kteří byli zabiti, umučeni a utýráni. Nechtějí přiznat ani svou vlastní vinu spáchanou na celém národě, který tak ztratil víru v lidskost, ztratil hrdost, odvahu a především pak čest. Vlastnosti, jejichž absence nese zcela jednoznačně zásadní vinu i na naší současné situaci. Čiší to z každého jejich vystoupení, z každé jejich hysterické reakce, z každého odmítavého postoje vůči všemu, co zavání demokracií, svobodou a svobodnou vůlí. A právě proto si dodnes nezaslouží odpuštění a ani dopřávání sluchu.

filip

Bylo by to vše až směšné, kdyby ovšem tito lidé opět nezasedali na magistrátech, v parlamentech a nerozhodovali opět o osudech lidí. A nebo jen o tom, co se bude učit, o tom, co se má dělat. Je mi zle, když jsme nuceni ve sdělovacích prostředcích poslouchat jejich nehorázné lži a nenávistnou rétoriku, dokonce z úst zprofanovaných kolaborantů. Kolaborantů nejen s totalitní komunistickou mocí a StB, ale dokonce s ruskou okupační armádou a s ruskou tajnou službou. Tito lidé, kteří by měli už navždy zpytovat mlčky svědomí poté, co vše vyšlo postupně najevo – tedy co byl komunismus a zločinecké komunistické hnutí skutečně zač – se dokonce opovažují kritizovat nejen demokratické uspořádání, ale i demokraticky, tedy dobrovolně vzniklé obranné aliance a účast v nich. Kde berou tu drzost? Kdo jim dal to právo? Snad ta skupinka potrefených a pomatených straníků, co mají sami máslo na hlavě? Nebo snad skupinka starých a pomatených občanů, trpících nejspíš Stockholmským syndromem? 

Lidé jako soudruh Ransdorf, nebo snad pomatený a vyšinutý Vyvadil, jsou jim vzorem? Jeden sprostý a neomalený hulvát, utíkající předčasně z práce a strkající do novináře a druhý pomatený a zhrzený přeběhlík a exkomunista? Možná byl ten “samet” v 89´ opravdu omylem, možná měly alespoň ty největší “komunistické zrůdy” dostat pořádný výprask, třeba by i náš současný vývoj probíhal v jiné atmosféře a tedy mnohem lépe. Příklad, který tito jedinci, respektive jejich nepotrestání a to že jim vše zlé beztrestně prošlo, že se dokonce mohou pohybovat v politice a ovlivňovat další vývoj společnosti, je tak neblahý a zhoubný, že se jen stěží můžeme divit tomu, jakou podobu a tvář má dnešní česká politika a také morálka lidí. A snad i díky tomu, je možné uspět s nenávistnou rétorikou, demagogií a populismem, dokonce může uspět lhář a podvodník, stojí-li za ním dostatečný kapitál či jen dav, takto poznamenaných a postižených.

Opakované prohlášení soudruha Filipa, že je slušně vychovaný, je tak nehoráznou lží, že nelze nezareagovat. Jak může být člověk, hájící a zastávající tuto pomýlenou, navíc zločineckou ideologii slušným nebo slušně vychovaným? Slušný, tedy slušně vychovaný člověk nemůže popírat a bagatelizovat politické vraždy, věznění nevinných obětí, diskreditaci rodinných příslušníků a podobná zvěrstva. Slušně vychovaný člověk, nemůže tak nestydatě lhát o konfliktu na Ukrajině, ani o přejezdu spojeneckých armád. Je to buď nestoudný lhář, nebo nepoučitelný hlupák. Pravda, i hlupák snad může být slušným člověkem, těžko se pak ale může stát advokátem a předsedou komunistické strany. 

ZDROJ: Karel Ábelovský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 225 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.