2.4.2015
Kategorie: Politika

Slušně vychovaný komunista … ?

Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 02|04|2015

Soudruh Filip je prý slušně vychovaný. O tom, jak nám zde “slušní” komunisté 25 let lžou, a taky o tom, kdo a proč jim neustále věří a tedy i dává hlas ve volbách.

Současné události, a nemám na mysli jen přejezd spojeneckých vojsk, ale i situaci na Ukrajině a další události související tak či onak s Ruskem – nutno říci s Putinovským Ruskem, protože právě  to je určující, nám dnes a denně jasně ukazují, že se komunisté nikterak nezměnili a že vůbec nijak nereflektovali nejen minulost, ale především události po rozpadu Sovětského bloku, po pádu totalitního režimu. Režimu, kde komunismus je cílem a státní ideologií, a socialismus pravděpodobně přechodovou, přípravnou formou. Je potřeba to mít na paměti, obzvláště pak dnes, kdy u nás a bohužel v celé EU vítězí socialistické přístupy a manýry.

Jasně to dokazuje, že komunistická představa vládnutí a ovládání lidí, mas a celých národů, pro mnohé není ztracenou a zprofanovanou, navíc jasně zločineckou ideologií. A nejen pro komunisty, ale pro všechny, vychované pod kuratelou ideologie třídní nenávisti a vytváření vnitřních a vnějších nepřátel z odpůrců režimu. Nepoučili se, jednoduše proto, že nechtějí přiznat svou vinu, strach a svá pochybení. Nechtějí přiznat nejen zločiny komunismu spáchané na jednotlivcích, kteří byli zabiti, umučeni a utýráni. Nechtějí přiznat ani svou vlastní vinu spáchanou na celém národě, který tak ztratil víru v lidskost, ztratil hrdost, odvahu a především pak čest. Vlastnosti, jejichž absence nese zcela jednoznačně zásadní vinu i na naší současné situaci. Čiší to z každého jejich vystoupení, z každé jejich hysterické reakce, z každého odmítavého postoje vůči všemu, co zavání demokracií, svobodou a svobodnou vůlí. A právě proto si dodnes nezaslouží odpuštění a ani dopřávání sluchu.

filip

Bylo by to vše až směšné, kdyby ovšem tito lidé opět nezasedali na magistrátech, v parlamentech a nerozhodovali opět o osudech lidí. A nebo jen o tom, co se bude učit, o tom, co se má dělat. Je mi zle, když jsme nuceni ve sdělovacích prostředcích poslouchat jejich nehorázné lži a nenávistnou rétoriku, dokonce z úst zprofanovaných kolaborantů. Kolaborantů nejen s totalitní komunistickou mocí a StB, ale dokonce s ruskou okupační armádou a s ruskou tajnou službou. Tito lidé, kteří by měli už navždy zpytovat mlčky svědomí poté, co vše vyšlo postupně najevo – tedy co byl komunismus a zločinecké komunistické hnutí skutečně zač – se dokonce opovažují kritizovat nejen demokratické uspořádání, ale i demokraticky, tedy dobrovolně vzniklé obranné aliance a účast v nich. Kde berou tu drzost? Kdo jim dal to právo? Snad ta skupinka potrefených a pomatených straníků, co mají sami máslo na hlavě? Nebo snad skupinka starých a pomatených občanů, trpících nejspíš Stockholmským syndromem? 

Lidé jako soudruh Ransdorf, nebo snad pomatený a vyšinutý Vyvadil, jsou jim vzorem? Jeden sprostý a neomalený hulvát, utíkající předčasně z práce a strkající do novináře a druhý pomatený a zhrzený přeběhlík a exkomunista? Možná byl ten “samet” v 89´ opravdu omylem, možná měly alespoň ty největší “komunistické zrůdy” dostat pořádný výprask, třeba by i náš současný vývoj probíhal v jiné atmosféře a tedy mnohem lépe. Příklad, který tito jedinci, respektive jejich nepotrestání a to že jim vše zlé beztrestně prošlo, že se dokonce mohou pohybovat v politice a ovlivňovat další vývoj společnosti, je tak neblahý a zhoubný, že se jen stěží můžeme divit tomu, jakou podobu a tvář má dnešní česká politika a také morálka lidí. A snad i díky tomu, je možné uspět s nenávistnou rétorikou, demagogií a populismem, dokonce může uspět lhář a podvodník, stojí-li za ním dostatečný kapitál či jen dav, takto poznamenaných a postižených.

Opakované prohlášení soudruha Filipa, že je slušně vychovaný, je tak nehoráznou lží, že nelze nezareagovat. Jak může být člověk, hájící a zastávající tuto pomýlenou, navíc zločineckou ideologii slušným nebo slušně vychovaným? Slušný, tedy slušně vychovaný člověk nemůže popírat a bagatelizovat politické vraždy, věznění nevinných obětí, diskreditaci rodinných příslušníků a podobná zvěrstva. Slušně vychovaný člověk, nemůže tak nestydatě lhát o konfliktu na Ukrajině, ani o přejezdu spojeneckých armád. Je to buď nestoudný lhář, nebo nepoučitelný hlupák. Pravda, i hlupák snad může být slušným člověkem, těžko se pak ale může stát advokátem a předsedou komunistické strany. 

ZDROJ: Karel Ábelovský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- + 350,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 350,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Olga Petrová 1000,- Kč, Phar. Lubomír Vylíčil 2000,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milan Paur 100,- Kč

Celkem za měsíc: 24 787,00 Kč
Vybráno 70.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
44 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.