2.4.2015
Kategorie: Politika

Slušně vychovaný komunista … ?

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL ÁBELOVSKÝ 02|04|2015

Soudruh Filip je prý slušně vychovaný. O tom, jak nám zde “slušní” komunisté 25 let lžou, a taky o tom, kdo a proč jim neustále věří a tedy i dává hlas ve volbách.

Současné události, a nemám na mysli jen přejezd spojeneckých vojsk, ale i situaci na Ukrajině a další události související tak či onak s Ruskem – nutno říci s Putinovským Ruskem, protože právě  to je určující, nám dnes a denně jasně ukazují, že se komunisté nikterak nezměnili a že vůbec nijak nereflektovali nejen minulost, ale především události po rozpadu Sovětského bloku, po pádu totalitního režimu. Režimu, kde komunismus je cílem a státní ideologií, a socialismus pravděpodobně přechodovou, přípravnou formou. Je potřeba to mít na paměti, obzvláště pak dnes, kdy u nás a bohužel v celé EU vítězí socialistické přístupy a manýry.

Jasně to dokazuje, že komunistická představa vládnutí a ovládání lidí, mas a celých národů, pro mnohé není ztracenou a zprofanovanou, navíc jasně zločineckou ideologií. A nejen pro komunisty, ale pro všechny, vychované pod kuratelou ideologie třídní nenávisti a vytváření vnitřních a vnějších nepřátel z odpůrců režimu. Nepoučili se, jednoduše proto, že nechtějí přiznat svou vinu, strach a svá pochybení. Nechtějí přiznat nejen zločiny komunismu spáchané na jednotlivcích, kteří byli zabiti, umučeni a utýráni. Nechtějí přiznat ani svou vlastní vinu spáchanou na celém národě, který tak ztratil víru v lidskost, ztratil hrdost, odvahu a především pak čest. Vlastnosti, jejichž absence nese zcela jednoznačně zásadní vinu i na naší současné situaci. Čiší to z každého jejich vystoupení, z každé jejich hysterické reakce, z každého odmítavého postoje vůči všemu, co zavání demokracií, svobodou a svobodnou vůlí. A právě proto si dodnes nezaslouží odpuštění a ani dopřávání sluchu.

filip

Bylo by to vše až směšné, kdyby ovšem tito lidé opět nezasedali na magistrátech, v parlamentech a nerozhodovali opět o osudech lidí. A nebo jen o tom, co se bude učit, o tom, co se má dělat. Je mi zle, když jsme nuceni ve sdělovacích prostředcích poslouchat jejich nehorázné lži a nenávistnou rétoriku, dokonce z úst zprofanovaných kolaborantů. Kolaborantů nejen s totalitní komunistickou mocí a StB, ale dokonce s ruskou okupační armádou a s ruskou tajnou službou. Tito lidé, kteří by měli už navždy zpytovat mlčky svědomí poté, co vše vyšlo postupně najevo – tedy co byl komunismus a zločinecké komunistické hnutí skutečně zač – se dokonce opovažují kritizovat nejen demokratické uspořádání, ale i demokraticky, tedy dobrovolně vzniklé obranné aliance a účast v nich. Kde berou tu drzost? Kdo jim dal to právo? Snad ta skupinka potrefených a pomatených straníků, co mají sami máslo na hlavě? Nebo snad skupinka starých a pomatených občanů, trpících nejspíš Stockholmským syndromem? 

Lidé jako soudruh Ransdorf, nebo snad pomatený a vyšinutý Vyvadil, jsou jim vzorem? Jeden sprostý a neomalený hulvát, utíkající předčasně z práce a strkající do novináře a druhý pomatený a zhrzený přeběhlík a exkomunista? Možná byl ten “samet” v 89´ opravdu omylem, možná měly alespoň ty největší “komunistické zrůdy” dostat pořádný výprask, třeba by i náš současný vývoj probíhal v jiné atmosféře a tedy mnohem lépe. Příklad, který tito jedinci, respektive jejich nepotrestání a to že jim vše zlé beztrestně prošlo, že se dokonce mohou pohybovat v politice a ovlivňovat další vývoj společnosti, je tak neblahý a zhoubný, že se jen stěží můžeme divit tomu, jakou podobu a tvář má dnešní česká politika a také morálka lidí. A snad i díky tomu, je možné uspět s nenávistnou rétorikou, demagogií a populismem, dokonce může uspět lhář a podvodník, stojí-li za ním dostatečný kapitál či jen dav, takto poznamenaných a postižených.

Opakované prohlášení soudruha Filipa, že je slušně vychovaný, je tak nehoráznou lží, že nelze nezareagovat. Jak může být člověk, hájící a zastávající tuto pomýlenou, navíc zločineckou ideologii slušným nebo slušně vychovaným? Slušný, tedy slušně vychovaný člověk nemůže popírat a bagatelizovat politické vraždy, věznění nevinných obětí, diskreditaci rodinných příslušníků a podobná zvěrstva. Slušně vychovaný člověk, nemůže tak nestydatě lhát o konfliktu na Ukrajině, ani o přejezdu spojeneckých armád. Je to buď nestoudný lhář, nebo nepoučitelný hlupák. Pravda, i hlupák snad může být slušným člověkem, těžko se pak ale může stát advokátem a předsedou komunistické strany. 

ZDROJ: Karel Ábelovský

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Nezn. dárce 2000,- Kč (btc)


Celkem za měsíc: 19 770,78 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 58 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,56 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.