Sluníčkové páchání dobra, které se mění v peklo

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL KVĚTOSLAV KOLÁŘ 04|11|2015

Hledají lepší bezpečnější místo k životu a při tom mrznou, jsou nemocní, dezorientovaní, vystresovaní, hladoví… (svědectví z míst migrační krize – videlijsme.cz).

Hlupáci co chtějí spasit svět… za cizí. A protože jim touhle pomocí potvrdí, že to místo je v Německu, za což, zdaleka ne jen zoufalci vyhnaní válkou, ale mnohdy islámští kolonisté, zaplatili nemalé peníze převaděčům a obchodníkům s lidským neštěstím, sdělí to, že na cestě je dostatek hlupáků s potřebami na cestu zdarma, svým kámošům, kteří se zvednou a půjdou taky. Výsledek? Proud nezeslábne, ale zhoustne. Takový malý kontraproduktivní výsledek. Více nešťastníků, více zoufalství a … větší potřeba pomoci.

Neziskovky jásají, větší zdůvodnění navýšení dotačních částek, sluncata plesají, mohou více a více “pomáhat”. No a nakonec nešťastníci, ale i vychcánci doputují tam, kam chtěli a tam… nečeká je zdarma dům, auta, děvky a 2000 euro na osobu na měsíc. Nelétají pečení holubi do huby a ten Allah, co jim to dal, nějak nezvládá řešit, že zdroje jsou omezené. Nastane frustrace. A tu si vybijí, hádejte na kom. Na místních obyvatelích. Jo a Allah to vyřeší, zavedeme chalífát, šarii a ono se to srovná.

heaven_or_hell___by_jimmasterpieces-d41sbli

Ale vlastně, sluncata mají dobrý pocit, že spáchala dobro. Bez ohledu na cokoliv. V konečném důsledku absolutní zlo. Jako obvykle, jako vždy, jako tehdy, když se neposlouchá zdravý rozum, ale pudy nebo pocity. Jak se ostatně ne nadarmo říká: Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.

Ten celý vtip je, že že se od prvopočátku neselektuje ten, kdo pomoc opravdu potřebuje od toho, kdo ji nikdy nepotřeboval a zneužívá ji. Všechno tohle si připište sluncata na svůj účet. Vy budete hrobaři západní Evropy. Vy za rok budete dělat, že se to pokazilo a vy za to přece nemůžete, dělali jste přece jen dobro … tak jak se to mohlo tak zvrtnout? Vy budete dělat překvapené, vy budete hledat viníka a vy ho najdete, všude jinde jen ne u sebe.

Ale já říkám, krev nevinných ať padne na vaše hlavy, krev všech, kdo zhynou díky vám. Ať vám je připsán podíl na zmaru, protože vy budete jedním z hlavních strůjců. Ne, já vás proklínat nebudu, jiní k tomu budou kompetentnější, jiní přijdou o svobodu, majetky, bližní a zdraví. Pro vaše sluncatové páchání dobra. Přinese to jen a jen peklo.

Až ten čas přijde, doufám, že vám nejen vaši chráněnci, ale i vámi postižení lidé vysvětlí, co jste spáchali, pokud někdy budete ochotni přiznat vinu. Ne, to ve své pýše nikdy nedopustíte … prozřít.

ZDROJ: Fcb Pavel Květoslav Kolář

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
32 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.