Sluníčko v Německu se diví, že ho napadli přistěhovalci. Ti, kterým tak obětavě pomáhá …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ BUBENÍK 13|11|2015

Proč já, proč zrovna mě, vždyť já je mám rád, tak proč napadli mě, zrovna mě. Co jsem jim udělal, já jim pomáhám, mám je rád, udělám pro ně všechno, tak proč mě, deky jim nosím, tak proč mě napadli? Nechápe. Nechápe naprosto nic …

Velice mě zaujala zpráva, která proběhla i oficiálním německým tiskem ( lokální menší média pomalu ale jistě ustupují z podávání mainstream informací a začínají pod tlakem místních občanů informovat i jinak, než jak si to máma Merkel představuje. Podávají informace o tom, co se v jejich městech opravdu děje, ne to, co by si maminka všech uprchlíků přála číst ), a to, že místní člen levicového sdružení, pomáhající uprchlíkům v jejich nesnadném boji dosáhnout co největších sociálních dávek, byl napadnut právě těmi, co jim tak rád a obětavě pomáhá. 29 letý student byl napaden a pobodán 6 – 8 severoafričany. 

Haitianosnoacre

Lokální sluníčko, které se rozhodlo svůj nuzný život obohatit pomáháním ekonomickým migrantům, stavět pro ně stany, bojovat za lepší jídlo, za větší dávky, bojovat proti rasismu, utlačování, atd., každý známe ty blbosti, bylo napadeno uprchlíky. Neboli těmi, o které se tak stará, kterým tak pomáhá.

V novinách říká, jak je to možné, že NAPADLI ZROVNA MĚ, proč mě, co jsem jim udělal. Dělám pro ně všechno, jsem člen facebookové skupiny uprchlíky přijímám, obětuji veškerý svůj čas ( který by jinak proležel na gauči nic neděláním, případně zevlovaním před nějakým panelákem, což by možná bylo i užitečnější), tak proč napadli zrovna mě. Já jsem jejich kamarád přeci, proč me to udělali, co jsem jim provedl. Jsem jejich kamarád …

Nechápe to … nechápe naprosto nic. Utápí se v otázkách, proč zrovna on, proč jeho napadli.

Nechápe to, že islám si nevybírá oběti, jde proti všem. Nechápe, že jim je úplně u prdele, je jim k smíchu. Nechápe, že on sice chce být jejich kamarád (asi jich nemá moc), ale oni nechtějí kamarádit s ním. Přišli ho zotročit, zničit jeho zemi a nic je nezastaví. Je jim úplně u prdele. Doslova a do písmene u prdele. Nepochopí to asi do konce jeho života. My všichni jsme jim u prdele.

Sluníčková mentalita mu ani nedovolí, aby to pochopil, že ti, co jim tak pomáhá, si to nezaslouží. Proč nepomáhá místním bezdomovcům radši, ti jeho bezpečnost nijak neohrožují. Nechápe, že ti, kterým dává deky, jdou do Evropy s úplně jiným cílem, než s jakým by on někam utíkal. Nechápe, že ti lidé, jsou úplně jiní než my. Ale totálně jiní. Jiná mentalita, jiné návyky, jiné způsoby chování, poděkování, vztah k ženám atd atd, jsou to stovky věcí. Nechápe, že není jejich kamarád, že ho tak neberou. Nechápe, že Islám chce dobít celý svět, a on tomu ještě pomáhá.

Nechme ho být, i těch pár procent jemu podobných inteligentů. Nemá to cenu. On nikdy nepochopí, proč ho napadli. Snažme se, aby se tyto útoky nestali pravidlem i v naší, dosud neislámské, zemi. 

ZDROJ: Tomáš Bubeník

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
47 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.