girl-backpack-thinking-sunset-field-fence
17.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Sluníčkáři a argumenty o pokrokovém islámu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ TYL

Jakmile dojde na argumenty, je to vždycky stejné – řeknete sluníčkářovi, ať Vám ukáže jednu zemi, kde islám znamenal přínos pro všechny obyvatele a vedlo to od islámu k sekularismu nebo aspoň ne k islamismu. Pokaždé začnou plácat o tom, jak se nám ten islám velmi liberalizuje.

Tak jsem si našel statistiku, že za posledních 30 dní zemřelo pod islámskými útoky 1659 lidí. Jejich argument: Ale většina z nich jsou muslimové! No, samozřejmě, protože kdo nevyznává “pravý islám”, je odpadlík od víry hodný smrti, to je furt stejné… A tak znova řeknete, ať Vám ukáží JEDNU zemi, kde když se z promilí muslimů v obyvatelstvu stala procenta, tak to nevedlo ke konfliktům, ale naopak k nějakému pokroku. No – a už jsme zase ve středověku!

Takže pan Jaroslav Jindra z FRMOL Production (viz – dodává cestopisné pořady pro ČT) mi např. tvrdí, že papír vynalezli Arabové. Mno… Tak určitě – sice to byli Číňani, ale… těsně vedle!

A samozřejmě – protože jsem zaprděný Čech bez rozhledu, zatímco pán jest Světoběžníkem – tak přece první plán Prahy nakreslil Arab! Tak ho požádáte, zda by Vám ten plán mohl ukázat… Začne křičet o Al-Idrísím, protože Vy jste ignorant! Na to mu namítnete, že si plete Al-Idrísího (který mapy kreslil, ale Prahu nikdy nezaznamenal) s Ibrahimem ibn Jákúbem, což byl Žid a zanechal první slovní popis Prahy. No – takže zase jsem “uštěpačný ignorant vašeho ražení”, s kterým pán nebude ztrácet čas.

A tak je to s nimi prostě pořád…

ZDROJ: Fcb Tomáš Tyl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.