medicine-1237657_960_720
9.10.2016
Kategorie: Humor

Sluníčkaření jako nemoc

Sdílejte článek:

SMK

Sluníčkaření, odborně popsáno jako Multikulturní fanatismus (MkF), latinsky Multikulti Fanaticisme, je volně šiřitelná nemoc, která má především psychologické příznaky. Patologická Multikulti Fanaticisme může vést dokonce až k fašizaci osobnosti. Jsou prokázány případy z minulosti a záznamy nemoci, která je právě podobná Sluníčkaření. Symptomy nemoci od vlastizrádného chování rozezná jen několik celosvětových odborníků.

Původ nemoci

Do dnešní doby se největší odborníci dohadují o prvních znacích této nemoci. Někteří prapůvod vidí v myslích starých Římanů, kteří měli sluníčkařením způsobit pronikání tzv. barbarů do jejich říše, čímž bylo pro jejich nepřátele následně snadnější dobytí jinak nedobyvatelného Říma. Jiní tvrdí, že sluníčkaření vzniklo až po první světové válce, kdy se MkF rozšířilo především mezi tamní vládní úředníky, což způsobilo tehdejší ústupky Hitlerovi (například Mnichovskou dohodu o československém pohraničí). Jiní pak hovoří o tom, že průkopníkem sluníčkaření je až novinář Jiří Doležal, který jej jako první pojmenoval a vzniklo až na přelomu tisíciletí.

Šíření

MkF je poměrně šiřitelná nemoc. Není jako ostatní psychologická onemocnění. Sluníčkaření lze chytit, dá se říci, jako chřipku. Nešíří se však vzduchem, ale šíří se signálem, zejména televizním a rádiovým. Největším nositelem bakterie MkF je v ČR Česká televize a v rozhlase je to Český rozhlas. Dalšími velmi známými nositeli nemoci jsou i internetové weby, například HateFree Culture, který je z tohoto hlediska velmi nebezpečný. Virus byl nalezen a prokázán na internetových stránkách mnoha neziskových organizací.

Spiknutí?

Někteří zasvěcení tvrdí, že mnohé tyto instituce šíří virus účelně. Prokázáno to ještě nebylo, minimálně ne u nás. Ale například miliardář George Soros sám v minulosti prohlásil, že s virem MkF aktivně pracuje, šíří jej a obchodování se Sluníčkařením mu vynáší slušné peníze. Nicméně žádný zákon nikde na světě momentálně šíření MkF nezakazuje, to musíme zdůraznit. Odpůrci teorií o spiknutí se shodují, že téměř všichni nakažení se nechali nemocí poddat vlastním nízkým IQ.

Příznaky

Příznaky nemoci lze rozdělit do čtyř fází. Pokud se subjekt dostane až do té poslední, zpravidla je neléčitelný. Proto se jí říká „rudá fáze.“

První fáze:

Nemoc se zpočátku projevuje velmi nenápadně. Většinou se projeví tendencemi obhajoby chování menšin. Typická slovní spojení, která jsou pronášena během počátku nemoci, jsou „nutnost tolerance (a další slovní spojení s tolerancí“ nebo „do jednoho pytle (ve smyslu „nesmíme strkat všechny do jednoho pytle)“. Po původní vlně hezkých slov přijdou na řadu vzácněji i další příznaky, jako je veganství, osvojení psa z útulku, přihláška na evropská nebo lidskoprávní studia a podobně. Tyto vedlejší vzácnější příznaky pozorujeme především u nemocných do osmnácti let.

Druhá fáze:

V další fázi následuje především u mladých lidí touha se angažovat. Zde je zajímavé, že osoby nakažené MkF nad třicet let mají druhou fázi mnohem kratší než subjekty mladší, či touto fází vůbec neprojdou a přeskočí jí. Fáze se projevuje především účastí na multikulturních demonstracích. Hlavním symptomem je ignorace lidí, kteří na těchto akcích jsou. Najednou nakaženým lidé, kteří se již nachází v poslední fázi a nesou například vlajky seskupení Antifa, nevadí a přijde těmto subjektům přirozené se takto chovat.

Další částí je také částečná aktivita například na internetu. Lidé jsou ochotní diskutovat i zcela bez argumentů. Už ve druhé fázi se projevují agresivní výpady proti lidem s opačným názorem. Subjekty nakažené MkF jsou ve druhé fázi nemoci přesvědčeni o tom, že lidé s opačným názorem jsou ti nemocní a oni sami jsou zdraví a v pořádku.

Třetí fáze:

Ve třetí fázi se opět sejdou všichni zástupci nakažených MkF ze všech generací. Ve spojení s tendencí najít si multikulturní práci, například v neziskových organizacích, se projevuje hlavním a nejnebezpečnějším příznakem. Lidé ve třetí fázi sluníčkaření dostávají novou alergii. Je to alergie na opačné názory. Alergie se projevuje stále zvyšující se agresivitou vůči těmto názorům, která se posléze otočí proti jejich nositelům. Subjekty nakažené Multikulti Fanaticismem (MkF) začnou být agresivní na nositele opačných názorů, mají je za nebezpečné. Lidé v této fázi se totiž cítí plní lásky pouze mezi lidmi, kteří mají stejný názor jako oni.

Čtvrtá, takzvaná rudá, fáze

Rudá fáze je již poslední stádium nemoci. Není zatím nikde zaznamenán případ, že by se subjekt ve čtvrté fázi MkF dokázal z nemoci vyléčit. Lidé již pravidelně agresivně napadají nositele pro ně nebezpečných (opačných) názorů, protože jakmile se někde k nějakému jinému názoru dostanou, mozek jim doslova hoří a nutí je ke vzteku. Nositelé čtvrté fáze MkF jsou již propadlí své nemoci, neštítí se přidat do uskupení jako Antifa nebo jiných komunistických hnutí. Sami však komunismus, například ten ruský nebo čínský, kritizují.

Velmi často používají věty z první fáze nemoci, čili slovní spojení o toleranci, jednom pytli či agentech cizích mocností. Rozdíl mezi první a čtvrtou fází je, že argumenty z první fáze používají již naprosto nelogicky a neorganizovaně, mnohdy i nekultivovaně. Své chování si vůbec neuvědomují, poslední fáze je známá fanatickým přesvědčením, že to, co dělají je správné. Proto například Antifa používá slovní spojení „všemi prostředky“, jelikož jim to přijde normální.

Prevence

Jak jsme psali, nemoc se šíří signálem televize, rádia, prostě mediálními prostředky. Základní prevencí je nevěřit oficiálním zdrojům a ověřovat si i banální data uvedená v médiích. Jejich lehké pozměnění může způsobit úplně jiné chápání situace, což už může být považováno za prvopočátek MkF.

Léčba

Jediným známým lékem, krom dlouhodobé práce s myšlenkami postiženého, je Antiidiotikum, které je k dostání na recept v běžných lékárnách.

P.S.: Tento článek, prosím, neberte vážně. Proto je v kategorii „Humor“.

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Daniel Kopecký 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 5 050,00 Kč
Vybráno 14.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 99 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.