migrantibosna-850x550
9.3.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Sluníčkář Fendrych tvrdí: Česko by zvládlo 50 tisíc uprchlíků

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Přiznám se, že běžně dezinformační servery typu Bakalomédií nečtu, neboť na to nemám žaludek. Jenže od doby, kdy mi Seznam sám od sebe nabízí výběr článků, občas narazím na nějakou “perlu”. Jako třeba dnes. Už jen název článku z webu Aktuálně mne podnítil k tomu, abych na článek klikla.

Název “Na řecké hranici umírají evropské hodnoty. Česko by zvládlo 50 tisíc uprchlíků” nebyl vtipem či jen nějakou parodií, jak jsem si původně myslela. Ani nešlo o nadsázku.  Ostatně, sami se můžete na článek z odkazu výše podívat, stojí to za to. Hezky se nám tam kupí jedna dezinformace za druhou. Nicméně právě toto médium je udáváno neziskovkou, která brázdí střední školy, coby jeden z nositelů té jediné a čisté pravdy. Takový seznam “čistých médií” skutečně existuje, což mohu potvrdit z vlastní zkušenosti, kdy mi jej vloni přinesl ze školy můj syn. I jejich školu totiž neziskovka v rámci mediální výchovy, podporované dokonce i ministerstvem školství, navštívila. Syn je samozřejmě poučen, takže se seznamu “jediných pravdivých médií” v čele z ČT podobně, jako já, zasmál. Nicméně co jiní mladí, ti nepoučení?

Ale zpět k článku z “Aktuálně” a nejprve k nadpisu, který tvrdí, že 50 tisíc muslimských uprchlíků bychom zvládli. Nepřipomíná vám to výrok jisté bývalé východoněmecké zasloužilé svazačky? Ta chtěla také zvládat, až zvládla tak akorát rekordní sešup preferencí vlastní strany. Takže, těch 50 tisíc migrantů má nemálo příbuzných (víte, jak rozvětvené jsou muslimské rodiny?), které si pak mohou v rámci slučování rodin přizvat. Podobně, jako všude na západ od nás se na tyto příbuzné nabalí další známí; známí známých a tak to půjde dál. Umíte si to představit? Islamizace v přímém přenosu. A to už nehovořím o tom, že se množí jako myši.

V článku se dále tvrdí, že jde o chudáky uprchlíky ze Sýrie, přitom sami Řekové zjistili, že mezi zachycenými migranty byly pouze 4% Syřanů, přičemž nikdo neví, zda mezi těmi 4% nejsou “Syřané” s falešnými pasy, které vojáci ISIS běžně “fasovali” na dobytých územích či Syřané “hubou”, tedy tací, co tvrdí, že jsou ze Sýrie, ale realita je poněkud jiná. Také se velmi dobře ví, že první, co udělali Turci v oblasti Idlíbu bylo to, že propustili z věznic hrdlořezy z ISIS, kteří se nejspíš, jak je nabádal jejich guru Baghdádí, vydali bojovat do Evropy.

Pokud se podíváme na záběry z turecko-řeckých hranic, vidíme tam téměř výhradně mladé, agresivní muže ve vojenském věku, velmi pravděpodobně mnohdy i bývalé vojáky ISIS, Al Kajdy, An Nusry či jiných bojůvek. Přemisťují se přesně dle pokynů jejich vůdce tam, kde mají bojovat příště, tedy do Evropy. Ostatně, jejich pokřik “Allahu Akbar” v momentě, kdy se snažili překonat hranice, hovoří za vše.

Šílenci podobného smýšlení jako Rozumek či “novinář”, který zplodil článek, na nějž se nedalo nereagovat, potažmo politici, kteří prosazují totéž, způsobili na západ od nás právě to, čemu se máme my zatím možnost vyvarovat či to alespoň oddálit. Tedy vznik no-go zón, zvýšenou kriminalitu, pozvolnou početní převahu muslimů a v důsledku i plíživou, dnes již zrychlující se islamizaci. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že mnozí z těch, kdo mají islamizaci západních zemí na svědomí, to dělají – podobně jako tito naši profesionální sluníčkáři – za nemalou úplatu.

Myslím, že v předchozích článcích jsem uvedla dostatek důkazů, které zcela jasně ukazují na to, že do Evropy se pokouší dostat především dobře cvičení vojáci, či propuštění kriminálníci. Dokazují to nejen články, ze kterých byly informace převzaty, ale především videa, která velmi často hovoří za vše.

To, co nazývají sluníčkáři humanitou či evropskými hodnotami je pouze falešná pseudohumanita. Muslimové mají k dispozici spoustu muslimských zemí, kde mohou najít útočiště. Navíc, drtivá většina migrantů z řeckých hranic byla z Afghánistánu a Pákistánu. Pokud je mi známo, tak ani jedna z těchto zemí momentálně netrpí pod válečnou vřavou.

V článku je ještě řeč o “evropských hodnotách”. A co to je, ty evropské hodnoty? To má na mysli tu neziskovku, napojenou i na naše MV, jejímž významným mluvčím je zkrachovalý homo pornoherec? Musím potvrdit, že právě ten velmi symbolicky ty “pravé evropské hodnoty” ukazuje. Mám na mysli eurohodnoty, vyznávané EU, ne však všemi Evropany. A k nim patří pravděpodobně i ona výše zmíněné falešná pseudohumanita.

Tu humanitu máme tedy projevit vůči davům, vrhajícím na řecké pohraničníky kameny či slzný plyn a zápalné láhve? Či snad ke kriminálníkům, propuštěným Turky z jejich i syrských věznic a promptně importovanými k řeckým hranicím? Kriminálníkům, jako jsou ti ve videu níže?

 

Doufejme, že u nás nikdy nepřevládne taková politická nálada, aby došlo na zbožná přání sluníčkářů, kteří by vítali do omrzení třeba  i statisíce džihádistů najednou. Na přání šílenců, kteří by z naší země vytvořili chalífát stejně rychle, jako se to daří třeba Švédům.

Mimochodem, dodnes mi žádný sluníčkář – tedy podporovatel muslimské invaze na jedné a LGBT na druhé straně nevysvětlil, jak si ve své hlavě umí podporu dvou tak vzájemně neslučitelných ideologií srovnat. I to o nich mnohé vypovídá.

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 415 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
66 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)