Democrats-riots-678x381_jpg_optimal
4.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Sluníčka šlapou na povel do pedálů

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNepokoje v USA pokračují a přenášejí se i do jiných zemí. Po velkém množství vražd bělochů a znásilnění v evropských zemích a po mnoha nepochopitelných přehmatech politických elit, vyvražďování bílých farmářů v Zimbabwe a v JAR, při kterých se nic nikde neděje, se našel důvod, proč se spravedlivě sluníčkářsky naštvat a povstat. Ani jednoho z těchto demonstrujících a často i rabujících nezajímá, kolik obětí násilí jdoucího ze strany původem Afričanů denně trpí, ale všichni se nyní postaví do první řady při protestech spojených se smrtí Afroameričana Floyda.

Připomeňme se jen pár faktů. Floyd nebyl jen černoch, ale také člověk mající problémy se zákonem, drogami, násilím a v den své smrti také s falešnými bankovkami, kterými se snažil zaplatit. Zpočátku probíhal zásah při jeho zatýkání v klidu, ale poté, co si měl sednout do vozidla, se začal vzpouzet s tím, že trpí klaustrofobií. Fobie jsou prevít, někdy se jimi dá v pohodě ohánět. Další kroky už byly trochu nešťastné. Možná špatné zkušenosti s grázly, nemoc a drogy v krvi zadrženého, přílišná snaha, to vše byla souhra náhod, která vyústila ve smrt Floyda. Policista byl odvolán, obviněn, proběhly dvě pitvy. Jedna potvrdila, že smrt policista nezavinil, druhá, kterou si objednala rodina zesnulého, tvrdí opak. Kde je pravda, to ,,demonstranty‘‘ nezajímá. Nehodící se škrtnulo, vytvořil se rasově motivovaný zločin, mediálně podpořil, zaktivovaly se předpřipravení provokatéři z Antify, neziskovek a sluníčkářů, to vše za účasti černochů, Hispánců a zástupců dalších ras, vyrazilo se do ulic nejdříve v USA, a poté i jinde.

Opět je třeba připomenout nezájem médií o dění v JAR spojené s vraždami bělochů, Švédsku, Velké Británii, kde africké a muslimské gangy terorizují původní obyvatelstvo, znásilňují ženy a děti, ovládají obchody s drogami a prostituci. To nechce být viděno. V době, kdy jsou běloši vystaveni sebedestrukci elit, nátlaku vedeným proti jejich etniku jakoby přeurčenému k zániku, jsou Arabové, černoši a další menšiny v zemích s výraznou převahou bělošské komunity upřednostňováni. Sebemrskačství pseudoliberálů vede k prohlášením o potřebě zdecimovat naše etnikum a předat naše domovy, výdobytky vyšší vzdělanosti a sociální jistoty těm, kteří jsou spíše problematičtí než lidstvu přínosní. A nejlépe dobrovolně bez potřeby se bránit. Jak to dopadá, to vidíme každý den na jihu afrického kontinentu.

Přenos nepokojů z USA na další světadíly, tedy především do Evropy a Austrálie svědčí o provázanosti aktivistických struktur. Nikoho jen tak nenapadne jít manifestovat do ulic z důvodu, který je zástupným startérem spuštěným účastníky bojů o nejvyšší posty. Globalizace se tak již netýká pouze obchodu, turistiky a roznášení viru neviru, ale také dokáže zasáhnout sféru politiky a svrhávání demokraticky volených vlád. Floyd byl prostě zneužit, a ač už o tom sám neví, jeho falešná dvacetidolarovka je velmi drahou bankovkou, která roztáčí další kola ekonomické krize. Covid 19 i přes svou relativní neškodnost srazil světovou ekonomiku na kolena, ale vcelku rychle začal mizet. Jenže se zdá, že elity potřebují jít ještě dále. Ty americké jdou po krku neposlušnému prezidentovi Trumpovi, ostatní se budou snažit vytěžit maximum pro své zisky a moc. Samotní černoši nikoho z nich nezajímají. Podobně jako u nás Romové. Obojí jsou pouze nástrojem vytahovaným tehdy, když se to hodí. Oni totiž začlenění a bezproblémoví černoši, Romové a příslušníci jakékoliv rasy nemají důvod k nějakému zviditelňování či protěžování. Po tom naopak touží ti, kteří jsou příliš pohodlní na to, aby sami a svými schopnostmi dokázali zaujmout své okolí.

Floyd je záminka k tomu dostat lidi do ulic, rabování je úlitba a rasismus jako takový je vytvářen často uměle. Existují vážení občané bez ohledu na pleť, sociální postavení a majetek, jsou však i tací, které lze i přes vynikající preference zařadit mezi grázly. Každý tvor si hlídá své teritorium, domov, hnízdo. Evropané bydlí a žijí v Evropě, vychovávají tu své děti a je jejich povinností a právem si svůj kontinent hlídat. Bohužel jim vládnou šílenci. Američané jsou již od začátku moderní doby multikulturní směsí. I přesto jsou to především Afroameričané, kdo sami sebe staví v určité míře na okraj společnosti. Jsou to oni, kdo žijí v nebezpečných ghettech, využívají maximálně sociální výhody a zaplňují kriminály. Podobně, jako Romové u nás. Nelze se pak divit jistému odstupu. Ale upřímně. Kdyby byli bílí Američané takoví rasisté, jak je možné, že tribuny při především černochy provozovaných sportech a kulturních akcích jsou plné bělošských diváků? Basketbal, atletika, americký fotbal, tam všude tleskají běloši bohatým a schopným černochům. Ne, celá tato situace není o rasismu, jde o politiku nenažranost a hloupost davu. Jen to někteří prostě nechtějí pochopit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 731 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.