multi1
24.4.2018
Kategorie: Společnost

Sluníčka a dobrotrusové z nás vychovávají necitlivé bytosti, lhostejné k utrpení jiných!

Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Jestliže po nás chtějí, abychom si „zvykli“ na terorizmus, znásilňování a no-go-zóny, pak lidem nemohou vyčítat snížení prahu citlivosti k násilí a utrpení obecně.

Kavárna se diví, že lidé jsou prý málo citliví dejme tomu k utrpení romů v táboře v Letech. Ale divíte se? Jestliže jim bude neomarxistická propaganda tvrdit, že džihádisté vlastně nejsou zlí, ale jen „frustrovaní chudáčci“, kterým jejich “bělošské utlačovatelské” okolí ublížilo, tak je máme chápat a snažit se je dobrými slovy “uvést na pravou cestu”, ať se pak tihle sluníčkáři nediví, jestli zanedlouho nemalá část společnosti bude s podobnou schovívavostí pohlížet na neonacisty. Teror jako teror.

Proč sluníčka neoplývají podobným pochopením k té slovenské dívčině, která se natočila, kterak počůrala Korán? Vždyť si před tím mnoho vytrpěla v souvislosti s obchodem s lidmi, a na jejím utrpení se podíleli také muslimové. A asi velmi podstatně. Její čin tak naplňuje podobné parametry, jako když se nějaký muslim zradikalizuje třeba proto, že jej „bílí“ spolužáci šikanují, protože je „jiný“. Tohle jste schopni, drazí neomarxisté a vítači, omluvit, ale tu Slovenku špiníte a odsuzujete! Proto jste u mě obyčejní pokrytci!

Buď bude stát a “elity” razit cestu nulové tolerance ke všemu extremizmu, včetně toho islámského či antifácko-anarchistického…, nebo bude razit dvojí metr, což se ovšem sluníčkům tvrdě vymstí. Lidi si nezvyknou jen na muslimský teror, ale na více násilí obecně, takže budou mnohem méně citliví k utrpení jiných. Skutečně tohle chcete, vy „hlasatelé lásky k veškerému univerzu“, kteří už teď onu lhostejnost a necitlivost k problémům těch méně šťastných spoluobčanů naší společnosti vytýkáte???

Drazí neomarxisté, vítači, anarchisté a spol., zahráváte si s ohněm!!! Ostatně já vám nevěřím, že usilujete o lepší a tolerantnější společnost, právě pro tuhle vaši nezodpovědnou politiku. Vy se naopak masovou migrací snažíte společnost rozložit, a vytvořit tak univerzální poslušnou masu otroků bez vlastní kultury, aby nás nadnárodní koncerny mohly ještě více „ždímat“.

Nejde ani o práva muslimské komunity, používáte muslimy jen jako „kladivo“ na evropské národy, abyste je okradli o jejich kulturu a tradice, využíváte napětí mezi kulturami, abyste všechny mohli odzbrojit, umlčet a uvést do morálně-kulturního zmatku, aby pak všichni, tedy i přistěhovalci, včetně samotných muslimů, přijali vaši zvrácenou ideologii genderu, „alternativních“ rodin či výchovy dětí již od školky v bezpohlavním duchu, viz švédská genderová školka Egalia, doporučuji si o tom něco dohledat!

Samozřejmě…, jedinci, kteří si ani nebudou jisti, zda jsou „kluk nebo holka“, budou mnohem snáze ovladatelní a své bolístky si budou léčit konzumem a materializmem, případně „prášky na hlavu“, viz farmaceutický byznys, tedy více zisků nadnárodním korporacím.

Lžete, drazí sluníčkáři, když se tváříte, že bojujete proti nadnárodním korporacím a proti „divokému“ kapitalizmu, vy těmhle korporacím naopak přisluhujete a bojujete proti obyčejným lidem, od dělníka po hospodského, od pošťačky po kadeřnici a od rodiče po učitele, neb systematicky oslabujete jejich autoritu  a úctu mladších ke starším!

Proto vám už nevěřím, ani co by se za nehet vešlo! Vaším cílem není lidstvo osvobodit, ale zotročit!

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jiří Sika 163,56 Kč, Josef Šlajchrt 300,- Kč

Celkem za měsíc: 6 999,56 Kč
Vybráno 19.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 61 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.