psicikani
16.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Slovenští cikáni jsou krutí a suroví

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Jestli se někde nedají cikáni naučit slušnému chování, vymýtit zakořeněné zvyky, naučit hygieně a projít normálně základní školou, tak jsou to slovenští cikáni.

psiNa Slovensku je kolem 800 romských osad a většina obyvatel je nezaměstnaných a jsou přisátí na sociálních dávkách. Domy, ve kterých žijí, nemají zavedený plyn ani vodu. Pokud tomu ovšem chcete říkat domy. Jsou to boudy z čehokoliv, co kde najdou a stlučou dohromady. Navíc na ně ani nemají povolení, ale s tím si slovenští cikáni rozhodně hlavu nelámou. Na záchod chodí na kadibudky, protože si staví boudy bez kanalizace a bez vodovodu. Kde se umývají? Pravděpodobně v potoce, pokud tam nějaký teče. Nejvíc těchto osad je na východě Slovenska v okolí Spišské Nové Vsi.

Největším problémem je však drogová závislost, a to hlavně na toluenu a jiných ředidlech. Pro lidi z osad jsou snadno dostupné a často je užívají i děti. Jejich rodiče totiž tyto látky za drogy nepovažují.

Nedávno TV Markíza odvysílala reportáž z jedné takové osady a člověku se chce zvracet nad tím co vidí. V osadě se podle místního policisty rodí 80% dětí z incestu. Nejvíce se to děje mezi bratry a jejich sestrami a také mezi otci a dcerami. Rodí se zdegenerované děti a těžkým psychickým postižením. Tihle slovenští cikáni mají problém i s řečí. Ne, že neumí slovensky, oni už neumí ani jejich rodný jazyk a hodně z nich nemluví vůbec. Do školy nechodí a nikdy je k tomu nedonutí a myslím, že už se o to slovenské úřady ani nesnaží.

Jít po osadě je jen pro člověka se silným žaludkem. Všude špína, zápach a mrtví psi. Ti se jen tak překračují. Nakonec, proč by jim mělo záležet na psech. Všichni jejich psi jsou týraní a lidé, co se je pokoušejí zachránit jsou nucenu tyhle osady navštěvovat psy odebírat a pak se je snažit umístit do rodin, kde by se jim dostalo normálního života.

S policejní hlídkou vyrazili dobrovolní pracovníci po těchto osadách zachraňovat nevinná zvířata. Pohled byl strašný. Je to docela náročné, protože tahle zvířata znají jen bití, upalování za živa, věšení, topení a život na řetěze o hladu a žízni. Provazy mají zařezané do masa, fenky čekají štěňata. Psi pověšení za nohy a psíci bez očí.

Odchyt v trebišovské osadě dělali s policií poprvé, ale rozhodně ne naposled. Psi se děsí každého dotyku a koušou tak divoce, že se s nimi nedá pracovat bez tyče. Psi se bojí a dobře ví proč. Tohle peklo jim způsobili slovenští cikáni a budou ho dělat pořád dál. Jak pomoct? Jedině dělat razie každý měsíc a sebrat každého psa kterého tam najdou. Tihle „lidí“ nemohou chovat zvířata, protože se vůči nim chovají sadisticky a mučí je k smrti.

Ano, je hrozné žít v takových podmínkách jak žiji slovenští cikáni, ale je to jejich volba. Mohou pracovat, ale nechtějí. Žijí jako zvířata a jsou suroví, brutální, zabíjejí a týrají od dětského věku a necítí vinu. Co z nich vyroste? Tak na to si odpovězte sami.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 803 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
101 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)