LSNS
23.9.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Slovenský trestní zákoník je neonacistický a fašistický

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Marián Kotleba, předseda ne-sluníčkové a ne-levičácko-extrémistické a ne-neomarxistické strany LSNS má být podle slovenského prokurátora odsouzen za propagaci neonacismu. Kotleba totiž rozdával na dobro-účely šeky s částkou 1 488 EUR.

Jak píší Novinky: Číslo 14 podle slovenské prokuratury odkazuje na počet slov anglické věty pravicového teroristy Davida Lanea, která v překladu zní: „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“

Musím se přiznat, že nevím, co je na této větě nacistického, neonacistického, rasistického nebo extrémistického. Pokud je věta „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ rasistická, neonacistická, extrémistická a vůbec fuj, pak tedy ne-rasistická, ne-neonacistická a ne-extrémistická věta by musela znít „Musíme se nestarat / nesmíme se starat o existenci/život našich lidí a/ani o budoucnost bílých dětí“.

Taková věta by ovšem byla vpravdě extrémistická, rasistická a neonacistická. Jen zaměřena proti bílé rase.

Pozn.: Já vím, já vím, rasy prý podle soudruhů „vědců“ z Německa neexistují a jsou jen sociálním konstruktem. Koneckonců, když může být pohlaví jen sociální konstrukt, a jak píše jedna „vysokoškolsky“ vzdělaná studentka ve své diplomové práci, je sociální konstrukt dokonce i menstruace, tak proč ne rasa. Rasa je prostě podle toho, jak se ten den cítíte. Probudíte se, cítíte se třeba jako Číňan a v tu ráno máte šikmé oči, menší tělesný vzrůst a menší odolnost vůči alkoholu. Nebo se probudíte a máte pocit, že jste černoch, a najednou máte místo pleše bombastické půlmetrové afro. (Soudružka progresívní studentka zkoumající menstruaci jako sociokulturní konstrukt je Petra Ann Kovarčíková a její vpravdě průlomová vědecká práce, bez které by se lidstvo neobešlo a upadlo by zpět do barbarství a pravěku je zde

Takže tedy údajně nerasistická, ne-neonacistická a ne-extrémistická věta by musela znít „Musíme se nestarat / nesmíme se starat o existenci/život našich lidí a/ani o budoucnost bílých dětí“. Ale taková věta by byla otevřenou propagací genocidy celé rasy. Konkrétné bílé rasy.

Příslušný paragraf trestního zákona České republiky (a takovéto ustanovení je bezpochyby v trestním právu všech vyspělých zemí):

§ 400 Genocidium

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,

c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo

d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt,

bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo k činu uvedeném v odstavci 1 veřejně podněcuje.

  1. Příprava je trestná.

§ 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia

Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Nemůže být sebemenšího sporu o tom, že v uvedené větě (opaku údajně rasistické, tedy údajně, prý nerasistické) fakticky požadovaný zákaz péče o budoucnost dětí bělochů (nebo vlastně Bělochů; když se teď rasy píší velkým písmenem, a to jistě všechny rasy, jsouce si rovny, že? ;-) znamená zcela jasně úmysl „zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí“ a to uvedením příslušníků bílé rasy „do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení“.

Myslím, že tím je zcela jednoznačně vyvrácena jakákoli možnost intepretace výroku „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ jako výroku rasistického, neonacistického, xenofóbního nebo cokoli jiného. A je jedno, kdo ten výrok řekl. Tento výrok, výrok „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ není rasistický a nacistický ani kdyby ho řekl Himmler nebo Heydrich nebo nebo někdo z esesáků houpajících na klíně Vaška H. svého času.

Pozn.: Je to aplikace tzv. důkazu sporem. https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C5%AFkaz_sporem Pokud je výrok A „rasistický“, pak jeho opak musí být nerasistický. A pokud opak A (negace A) je rasistický, pak výrok A nemůže být rasistický.

Pozn. 2: Stejně tak není rasistický výrok „Black Lives Matter“. Ale rasistický není ani „White Lives Matter“ a ani „All Lives Matter“. Zato zákaz hesla „White Lives Matter“ anebo zákaz hesla „All Lives Matter“ je otevřený rasismus a rasisticky založená, xenofóbní a nenávistná diskriminace (fakticky diskriminace všech ras ve prospěch jediné „panské“ rasy – Herrenvolku – černochů v USA.)

Ale zpět ke strašlivému neonacistickému šeku na Eura. Jak uvedl prokurátor Urválek, eh, pardon, prokurátor Honz:

Obžalovaný využil číselnou neonacistickou symboliku, aby nenechal své příznivce na pochybách, že je neonacista a neofašista,“ uvedl v závěrečné řeči prokurátor.

Za zmíněný trestný čin je možné na Slovensku udělit čtyři až osm let vězení a prokurátor navrhuje dolní polovinu sazby.

Aha! Vidíte?!?!?!?

Podle slovenského trestního zákoníku je možné za trestný čin „propagace neonacismu“ (formou vypsání šeku) uložit trest – 4 až 8 let odnětí svobody.

Ha!

4 až 8 let!

Aha!

Číslice 8 v tomto ustanovení slovenského trestníku zákoníku představuje, jak je všeobecně známo, není-liž pravda?, známou neonacistickou symboliku – písmeno H, jako Hitler.

A jakožto samozvaný „odborník na extrémismus“ ;-) uvádím, že je zcela jasné, že číslice 4 představuje v abecedě písmeno D, což v neonacistické symbolice představuje Dachau. Dachau byl první koncentrační tábor v nacistickém Německu. Takže znění tohoto ustanovení slovenského trestního zákoníku je navíc i schvalování holokaustu!

Je tedy naprosto zřejmé, že všichni poslanci slovenského parlamentu, stejně jako všichni zpracovatelé uvedeného znění slovenského trestního zákoníku, musí být postaveni před soud a odsouzeni za tuto obzvláště rafinovanou propagaci neonacismu.

Koneckonců, kompletní výměna poslanců, stejně jako všech vysokých postů ve struktuře státní moci by Slovensku ohromně pomohla. Stejně jako jakékoli jiné zemi světa. Nejlepší by byla taková pravidelná kompletní obměna na všech pozicích ve struktuře státní moci, řekněme jednou za pět až sedm let.

(Jsem si vědom, že číslice pět může představovat písmeno E jako Eichmann a číslice sedm pak písmeno G jako Goebels, ale opravdu to myslím pouze jako čísla a ne jako propagaci čehokoli.)

Post Scriptum: To, že se pan Kotleba pohybuje na můj vkus někde hodně na hraně neonacismu neznamená, že budu souhlasit s touto stupidní pseudo-kauzou a s tímto monstr-procesem proti němu.

Příště neomarxistická „justice“ zavře někoho za to, že se narodil 1.4.88 (r. 1988, vysvětlení pro absolventy humanitních nebo genderových studií).

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 993 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
93 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.